Вітаємо Вас на сайті фірми "Євроклімат-сервіс". Ми спеціалізуємося на комплексному оснащенні будівель системами опалення, вентиляції і кондиціонування по всій Україні.

Лысик Богдан
Инженер Проектировщик

Досвідчений експерт в сегменті інженерних систем ОВиК різного рівня складності. Дмитро не тільки, відмінно знає теоретичні аспекти їх функціонування і області застосування, але і має величезний безпосередній досвід їх монтажу, сервісу та експлуатації, що дозволяє оперативно приймати нестандартні рішення для підвищення продуктивності і надійності обладнання. Керує розвитком компанії «Євроклімат-Сервіс», займається впровадженням передових технологій, маркетинговою політикою і підвищенням стійкості на ринку. Ефективний менеджер, більше 12 років очолює і особистим прикладом надихає команду професіоналів, готову справлятися з новими викликами і віддавати частинку себе заради комфорту кожного клієнта.

Ратієв Дмитро
Ратієв Дмитро
Керівник

Досвідчений фінансист, що спеціалізується в області будівельних і монтажних видів діяльності. Забезпечує досягнення взаємного фінансового інтересу компанії і клієнта, економічної ефективності господарської діяльності. Відповідає за фінансову та цінову політику підприємства, контроль взаєморозрахунків з клієнтами.

Парфьонова Ирина
Парфьонова Ирина
Фінансовий директор

Ведучий виконавець монтажних і пуско-налагоджувальних робіт. Відповідає за ретельно виконання етапів робіт, якість і найкоротші терміни реалізації узгодженого проекту.

Марчук Роман
Марчук Роман
Инженер ОВіК

Бригадир, який впоратися із завданням будь-якої складності у сфері ОВК. Комплексний підхід і здатність швидко адаптуватися до нестандартних ситуацій, гарантує якісне виконання робіт в термін.

Білан Владислав
Білан Владислав
Инженер ОВіК

Дуже здатний бригадир, який відповідально ставитися до поставлених завдань і доводить монтажний процес до ідеалу. Самоорганізація та акуратність, гарантує реалізацію проекту на вищому рівні.

Юрчук Андрій
Юрчук Андрій
Инженер ОВіК

Захоплений фахівець в області проектування інженерних систем. Вміє знаходити оптимальні рішення для самих неординарних інженерно-технічних завдань. Вільно володіє сучасними технологіями тривимірного проектування, з легкістю візуалізує проектне рішення будь-якої складності - від невеликого заміського котеджу до великого виробничого підприємства.

Вуселко Денис
Вуселко Денис
Інженер-проектувальник

Менеджер з постачання. Відповідальний співробітник, відповідає за контроль і постачання матеріально-технічними ресурсами. Здійснює організацію руху матеріалів на складі. Веде необхідний документообіг по складському обліку.

Луговська Людмила
Луговська Людмила
Керівник служби постачання

Управляє головним потенціалом організації-людськими ресурсами, проводить підбір кадрів, формує резерв і працює з документацією. Професіонал з великим стажем, психолог і душа компанії.

Росоха Наталя
Росоха Наталя
Керівник HR служби

Проектуємо і монтуємо комерційні інженерні системи ОВК по всій Україні.

 
Детальніше

Проектуємо, реалізуємо, встановлюємо та обслуговуємо чиллеры по всій Україні.

 
Детальніше

Проектуємо, продаємо, встановлюємо, обслуговуємо і ремонтуємо ПВУ по всій Україні.

 

 
Детальніше

Підбір, комплексні поставки і монтаж фанкойлів всіх типів по Україні.

 
Детальніше
Прокрутити вниз
і дізнатися які завдання бізнесу ми вирішуємо
Монтаж котельні під ключ

Поставка обладнання та монтаж котелень будівель в Україні. Потужність від 500 кВт.

Детальніше
Монтаж вентиляції

Виконуємо комплексний монтаж систем вентиляції будівель і підприємств в Україні.

Детальніше
Монтаж систем опалення будівель

Монтаж систем опалення будівель від 1000 м.кв. Радіатори, теплі підлоги, тепловентилятори.

Детальніше
Холодопостачання і кондиціонування

Поставка обладнання та монтаж систем холодопостачання будівель і підприємств в Україні.

Детальніше
Виносні повітряні конденсатори

Реалізуємо, встановлюємо і обслуговуємо виносні конденсатори по всій Україні.

 
Детальніше
VRF системи

Проектуємо, продаємо, встановлюємо, обслуговуємо і ремонтуємо VRV и VRF по всій Україні.

 
Детальніше
Теплові насоси для бізнесу

Проектуємо, продаємо, встановлюємо, обслуговуємо і ремонтуємо теплові насосі по всій Україні.

 
Детальніше
Руфтопи | Продаж, монтаж, ремонт

Проектуємо, продаємо, встановлюємо, обслуговуємо і ремонтуємо руфтопи по всій Україні.

 
 
 
Детальніше
Прецизійні кондиціонери

Проектуємо, реалізуємо, встановлюємо і обслуговуємо прецизійні кондиціонери по всій Україні.

 
Детальніше
Сухі градирні (драйкулери)

Проектуємо, реалізуємо, встановлюємо і обслуговуємо сухі градирні по всій Україні.

 
Детальніше
Компресорно конденсаторні блоки

Проектуємо, реалізуємо, встановлюємо і обслуговуємо ККБ по всій Україні.

 
Детальніше
Диспетчеризація інженерних систем

Продаж і монтаж систем диспетчеризації інженерних систем будівель.

 
Детальніше

Євроклімат-сервіс | Інжинірингова компанія

Ми здійснюємо комплексне оснащення комерційних, адміністративних, громадських, складських і виробничих будівель на всіх етапах: від передпроектної опрацювання до здачі об'єкта в експлуатацію і надаємо послуги в сфері вентиляції і кондиціонування, опалення, холодопостачання, автоматизації та диспетчеризації.

Наша компанія з 2007 року успішно виконує проектування, поставку, монтаж, пусконалагодження та обслуговування інженерних систем на території всієї України. За цей час ми росли і удосконалювалися разом з нашими клієнтами. З молодої починаючої команди професіоналів ми встигли стати досвідченими експертами в своїй області і одним з визнаних лідерів на ринку інженерних послуг України.

інжинірингова компаніяКомплексне інженерне оснащення «під ключ»
Компанія Євроклімат-Сервіс ставить собі за мету створення максимально комфортних умов мікроклімату для людей і технологічних процесів. Основними показниками, до яких ми прагнемо в роботі, є висока енергоефективність і гнучкість, безпеку, ергономічність обладнання, економну витрату ресурсів і низькі експлуатаційні витрати на управління.

Наша інжинірингова компанія спеціалізується на таких напрямках:

 • Вентиляція і кондиціонування. Наші системи HVAC з високою точністю підтримують необхідні параметри мікроклімату в кожній конкретній зоні. Використання прийомів рекуперації, засобів автоматизації і високоефективних припливно-витяжних установок гарантує низькі витрати при високому комфорті.
 • Теплопостачання. Ми встановлюємо індивідуальні теплові пункти і котельні, які в безперебійному режимі забезпечують будівлі теплом при низькій витраті енергоресурсів.
 • Холодопостачання використовується для забезпечення систем кондиціонування і впровадження нових технологічних процесів.
 • Автоматизація та диспетчеризація дозволяє віддалено контролювати і управляти складним обладнанням. Їх впровадження веде до підвищення безпеки і точності роботи інженерних систем, економного витраті енергоносіїв.
 • Системи відводу тепла від технологічного обладнання. Ми встановлюємо ефективні і безпечні сухі градирні, які працюють в закритому циклі і не відводять теплоносій в навколишнє середовище.
 • Допоміжна інфраструктура. Системи димовидалення, аспірації, автоматичного пожежогасіння є обов'язковим елементом засобів життєзабезпечення будівель.
 • Управління проектами за авторською методикою гарантує точне дотримання термінів здачі об'єкта, реалізацію технічних рішень згідно з проектною документацією, витрачання коштів у відповідність до узгоджених кошторисами.

Експертні інжинірингові послуги для комерційного сектора
Якщо вам необхідно вирішити складне завдання щодо впровадження інженерних систем на об'єкті, то ми з радістю готові допомогти вам в цьому. Наші фахівці не бояться труднощів, а бачать в них лише засіб самореалізації та вдосконалення. Ми розробили ефективну систему управління проектами, яка дозволяє повністю контролювати процес реалізації, регулювати параметри на кожному етапі і достовірно прогнозувати результати. Тому нам під силу реалізувати проект оснащення як невеликого цеху, магазину чи ресторану, так і великого складського комплексу або виробничого підприємства.

У нас є великий досвід співпраці з комерційними замовниками з різних сфер діяльності:

 • торгово-розважальні центри;
 • готелі та готелі;
 • кафе і ресторани;
 • офісно-адміністративні будівлі,
 • бізнес-центри;
 • медичні та освітні установи;
 • банки;
 • громадські будівлі (музеї, бібліотеки, центри обслуговування населення);
 • логістичні комплекси;
 • виробничі підприємства (фармацевтика, харчова та тютюнове виробництво, об'єкти енергетики і зв'язку).

Чому нас вибирають клієнти
Переважна більшість наших замовників стають постійними клієнтами компанії і знову користуються нашими послугами при виникненні необхідності. Професіоналізм співробітників, налагоджені зв'язки з постачальниками і ефективна організація діяльності дозволяють нам запропонувати сервіс європейського рівня і кращі ціни на ринку України.

Колектив талановитих дизайнерів, інженерів, постачальників, грамотних керівників і досвідчених монтажників старанно працюють над кожним довіреним об'єктом. Нас вибирає малий бізнес і великі комерційні замовники, оскільки повністю впевнені у високій якості результату.

Персональний менеджер готовий оперативно вирішити будь-яку проблему і відповісти на питання клієнта 24 години на добу.

Інжинірингова компанія Євроклімат-Сервіс пропонує унікальні умови співпраці:

повний супровід проекту від розробки концепції до здачі об'єкта в експлуатацію та післягарантійне обслуговування;
економія до 30% бюджету при комплексній реалізації проекту, зниження експлуатаційних витрат на 50%;
пряме співробітництво з провідними світовими виробниками в сфері HVAC; можливість поетапної оплати;
гарантія на всі види робіт 3 роки, на обладнання - до 5 років.
Телефонуйте до нас вже сьогодні або залишайте заявку на сайті - ми обов'язково запропонуємо вам оптимальне технічне рішення за розумною вартістю.

.....