Интересные блоги и статьи

Дівчата інженери-будівельники, переваги в професії

Традиційно існують «жіночі» та «нежіночі» професії. Дівчата інженери та дівчата будівельники - багато хто відносить до другої групи інженерію, хоча прекрасна половина людства цілком успішно доводить протилежне.

Читати далi
Інженерні системи

Інженерні системи в Україні - Електропостачання, Теплопостачання, вентиляція і кондиціонування, водопостачання і каналізація, Газопостачання, Зовнішнє освітлення, Зв'язок і охоронні системи.

Читати далi
Українська інжинірингова компанія

Основним завданням інжинірингової компанії «Євроклімат-сервіс» є надання повного пакета комплексних послуг у сфері кондиціонування, опалення і вентиляції.

Читати далi
Проектування і монтаж інженерних систем

Кваліфікований персонал з великим досвідом і відповідальним ставленням до свого ремесла, виконає проектування і монтаж інженерних систем в Україні. Ціни і вартість послуг можна дізнатися після отримання технічного завдання.

Читати далi
Як вижити на будівництві в Україні? Смертельні випадки і їх наслідки.

Будівельний майданчик, це місце підвищеної небезпеки для співробітників монтажних організацій, тому контроль з боку охорони праці, є життєво важливою і відповідальною процедурою в Україні.

Читати далi
Зарплата монтажника систем ОВК в Україні 400-1200USD в міс.

Монтажник систем опалення, вентиляції, кондиціонування повітря - досить затребуваний фахівець на сучасному ринку праці. Зарплата, оклад, опис та обов'язки посади.

Читати далi
Вентиляція в лазні: рекомендації з облаштування

Механічна вентиляція в лазні дозволить створити максимально комфортний регульований мікроклімат. При невеликих витратах можна вивести лазневі процедури на абсолютно новий рівень.

Читати далi
Монтаж повітроводів в Україні, ціна за послугу

Типи повітроводів та їх особливості у монтажі. Вартість послуги монтаж повітроводів в Україні. Терміни виконання робіт та якість. Гарантія 3 роки.

Читати далi
Купити тепловий насос

Компанія «ЄВРОКЛІМАТ-СЕРВІС» проводить поставку, монтаж, обслуговування і ремонт теплових насосів в Україні. Фахівці високого рівня, якісне обладнання, надійність, стислі терміни виконання замовлення, доступна вартість. Купити тепловий насос в Україні

Читати далi
Промислові вентилятори: купити з установкою

Як правило, промислові вентилятори використовуються не автономно, а в складі великих і розгалужених систем вентиляції, технічно складних і потужних.

Читати далi
Промисловий тепловий насос

Промисловий тепловий насос, де купити в Україні, як вибрати виробника, як замовити з установкою. Призначення і характеристики промислових теплових насосів.

Читати далi
Монтаж комерційних теплових насосів - промислових від 100 кВт, ціна для будівель

Монтаж комерційних теплових насосів в Україні, промислових від 100 кВт ціна для будівель, потужні теплові насоси до -25С, встановлення теплових насосів для котельні. Гарантія на 3 роки.

Читати далi
.....