Автоматизація вентиляційних установок

Консультація і замовлення автоматики в Україні за тел. 0800 508 510, дзвінки безкоштовні. Пошта: sales@euroclimat-service.ua


Автоматизація в самих різних сферах техніки дуже важлива. При її допомоги виключається або мінімізується необхідність виконувати рутинні й одноманітні технологічні процеси. Автоматика може знизити трудомісткість і зробити оптимальніше все системи та їх використання. Але автоматизовані комплекси можуть використовуватися не тільки для верстатів і ліфтів, для електроапаратури і так далі, але і для вентилюють комплексів. Провітрювати автосистеми відмінно працюють в промисловому виробництві, на складах, в торгівлі, в виставкових та адміністративних комплексах. Складно організовані набори такого роду включають величезну кількість типів високочутливих апаратів, і регулювання їх роботи є зовсім непросту практичну задачу.

Але наші фахівці готові взятися за таку роботу. І - виконати її як слід в найкоротші терміни. Грамотно виконана автоматизація вентиляційних установок дозволить відмовитися від стомлюючого відстеження великої кількості індикаторів практичної середовища і їх змін. Тлумачний проект і розумна реалізація його завжди втягують і загальну техніку, і ту частину, яка призначена для реагування на пожежі та інші практичні ситуації екстремального характеру. Це актуально в спорткомплексах і на виробництві, у виставкових залах і в офісах великих корпорацій, в гіпермаркетах і кінотеатрах.

Якісно продумані складові в поєднанні з уміло організованими автоматичними системами забезпечать збереження всіх ключових параметрів і виконання всіх покладених алгоритмів. Удосконалена вентиляція здатна зупинити всі свої системи при будь-якої аварійної ситуації. Вона проконтролює стан і справність всіх основних елементів. Параметри будуть чітко візуалізовані. Забезпечується дистанційне керування вентиляційними системами.

Поширена думка, ніби керуючі апарати є лише джерелом зайвих витрат, невірно. За їх допомогою успішно розвантажується робота операторів і забезпечується ідеальний рівень безпеки. Автоматизована вентиляція витрачає менше струму і дозволяє скоротити витрати енергоносіїв. За теплоспоживання та хладопотребленію забезпечується економія до 10 і навіть до 20%. Комплексне оповіщення в складних ситуаціях гарантує швидку реакцію на надзвичайні події. Забезпечується нейтралізація задимлень та успішне придушення пожеж. Завжди можна оцінити, чи немає засмічень в фільтрі, чому порушуються умови клімату в конкретному випадку і де виникли збої в модулях, в трубках. Автоматика для вентилюють систем строго підпорядковується технічним умовам, СНіП і іншим нормативним актам.

Ключові схеми автоматизації повинні бути закладені на стадії проектування. У цей період визначають принцип роботи та уточнюють, наскільки конкретно керуючі системи зобов'язані замінити людину. Чим дорожче комплекс, тим вище його можливості та тим менше потреби в безпосередньому управлінні. Для координації апаратів використовуються спеціалізовані шафи, де знаходяться регулятори і системи контролю.

Базові системи (навіть найпростіші) використовують датчики. З їх допомогою збираються свідчення з конкретних об'єктів, і вони переробляються в певну, зручну споживачам, форму. Прилади контролю ставляться на щити автоматизації. Просунуті моделі поставляються фірмами Siemens, Phoenix Contact, Legrand, General Electric і іншими успішними компаніями. Максимально точну інформацію підкажуть наші фахівці. Монтаж усіх апаратів буде виконаний максимально правильно, якщо ви звернетеся в нашу компанію будь-яким зручним способом.

Консультація і замовлення автоматики в Україні за тел. 0800 508 510, дзвінки безкоштовні. Пошта: sales@euroclimat-service.ua

 
Автор: Дмитро Ратієв
Дата публікації: 28.09.2021
Інші статті по темі
Монтаж воздуховодов

Типи повітроводів та їх особливості у монтажі. Вартість послуги монтаж повітроводів в Україні. Терміни виконання робіт та якість. Гарантія 3 роки.

Читати далi
Рекуператор

Рекуператор теплообмінник для припливно-витяжних установок. Відмінність та застосування різних видів рекуператорів на практиці.

Читати далi
Вентиляция в доме из бруса

Вирішили побудувати або купити будинок з бруса? Розповімо вам зрозумілими словами про вентиляцію в ньому. Природна і примусова вентиляція будинків, на чому зупинитися? Подробиці в нашій статті.

Читати далi
ПВУ

Припливно-витяжна установка, з чого складається і для чого використовується в Україні? Де купити ПВУ і скільки коштує установка? Хто виконує підбір і розрахунок обладнання?

Читати далi
Пластинчатый рекуператор

Призначення пластинчастих рекуператорів, види і характеристики для вентиляції приміщень. Переваги пластинчастих рекуператорів для економії ресурсів.

Читати далi
Роторный рекуператор

Призначення роторних рекуператорів, види та характеристики для вентиляції приміщень. Переваги роторних рекуператорів для економії ресурсів.

Читати далi
Промышленные вентиляторы: купить с установкой

Як правило, промислові вентилятори використовуються не автономно, а в складі великих і розгалужених систем вентиляції, технічно складних і потужних.

Читати далi
Вентиляция газовой котельной

Вентиляція газової в котельні кімнаті. Проектування і пристрій.

Читати далi
.....