Чиллер для виробництва вершкового масла і маргарину. Як вибрати і де купити?

Консультації та замовлення по тел. в Україні 0800 508 510, дзвінки безкоштовні. Пошта: sales@euroclimat-service.ua


Саме слово «чиллер» звучно і незрозуміло спочатку. Однак за таким терміном на ділі приховується цілком зрозуміла річ - спеціальний охолоджувач. Або, як кажуть професіонали, водоохладитель. Але перш, ніж звертатися в фірму, яка пропонує їх виготовлення і поставку, потрібно розібратися з багатьма важливими речами. Важливо все продумати і уточнити заздалегідь. При необхідності фірми можуть поставляти охолоджувачі на єдиній рамі з пристроєм, і воно вже буде включено в холодильний контур. Таке рішення істотно спростить потім наладку і монтаж.

Види чиллерів для виробництва вершкового масла і маргарину.

Конструкції можуть відрізнятися. Зустрічаються повітряні, сорочкові, батарейні (заглибні), кожухотрубні і пластинчасті чиллери. Дуже важливу роль в будь-якому випадку є продуктивність по холоду. Вона змінюється в залежності від динамічного навантаження. На цей параметр впливають тип і характеристики використовуваного теплоносія. Але враховуються завжди і особливості технологічного процесу. Наприклад, охолоджувач може відводити тепло від одного або декількох агрегатів. Навіть якщо їх склад не змінюється, з плином часу навантаження може коригуватися.

Проста і точне регулювання проводиться за допомогою холодильних машин на основі гвинтових компресорів. Однак часто зустрічаються моделі, засновані на поршневих або спіральних компресорах. У них холодопроизводительность настільки точно задати навряд чи вийде. Доводиться використовувати двоконтурні системи. При підвищенні навантаження під'єднується в роботу допоміжна лінія. Як тільки вона скорочується, відбувається часткове відключення. Обидва чиллерна контуру в будь-якому випадку мають на рамі і продумують, балансують їх роботу з інженерної точки зору. Досвідчені фахівці можуть розібратися, який тип компресора правильніше використовувати, які характеристики він повинен мати. Консультація з вибору і монтажу чилера в Україні.

У деяких випадках ставлять окремі відокремлені чиллери. Їх підбирають і ставлять так, щоб розбити граничне навантаження тепла, а при підйомі температури в охолоджувальному контурі - відразу запустити відсутній чиллер в роботу. При падінні температури пристрій автоматично зупиняється. Постійний контроль за цією системою веде спеціальна автоматика.

Чиллер для производства сливочного масла

Застосування.

Якісні чиллери можуть остуджувати ванни первинної приймання молока. Також вони відмінно працюють з ваннами тривалої пастеризації, з сепараторами, що відділяють вершки, з насосами для перекачування молока. В сучасних умовах активно використовуються гвинтові і одногвинтові апарати. А ось поршнева техніка вважається застарілим видом і поступово виводиться з обігу.

Багато виробників розширюють пропозицію версій з внутрішніми гідравлічними модулями, в тому числі - на вибір - з акумулює баком. У актуальних моделях все частіше застосовуються також пластинчасті і поверхневі теплообмінники. Завдяки подібним рішенням габаритні розміри і маса помітно скорочуються. Але саме тому рекомендується вибирати обладнання за параметрами, запрошуючи інженерів для консультацій.

Свої особливості мають і інші чиллери - наприклад, призначені для виробництва маргарину і майонезу, інших видів харчових продуктів. Кожен з них повинен обов'язково працювати в типовому особливому режимі. Знайомитися з відгуками, звичайно, важливо. Але не менш актуально підбирати охолоджувальні системи під конкретну технологічну лінію.

Тому треба віддавати перевагу тим постачальникам, які відкрито співпрацюють з сервісної та інженерної службами підприємства-замовника. Тільки тоді можна буде правильно оцінити потужність і продуктивність необхідного обладнання. Увага приділяється і вибору за ступенем економічності. Чим більше постачальник, чим більш значуща його асортимент, тим вище ймовірність успіху.

Купити чиллер з установкою можна тут!

Автор: Дмитро Ратієв
Дата публікації: 09.03.2021
Теги: Чиллери
Інші статті по темі
Сервисное обслуживание чиллера

Послуги з обслуговування чилерів в Україні. Євроклімат-сервіс. Вартість, термін реагування, перелік робіт під час обслуговування чиллера. Ціна.

Читати далi
Ремонт чиллера

Професійна діагностика і ремонт чілерів всіх типів в Україні. Замовлення запчастин, комплексні послуги з виявлення причини та усунення несправності. Гарантія на роботи 3 роки.

Читати далi
Современные чиллеры для охлаждения технологического оборудования.

Охолодження обладнання - важлива частина технологічних процесів промислових підприємств. Чиллери дозволяють ефективно утилізувати надлишкове тепло і якісно охолоджувати технологічне обладнання.

Читати далi
Чиллеры для охлаждения молока и молочной продукции

Чиллери на молокозаводах і молочних фермах використовуються для охолодження молока, напівпродукту і безпечного зберігання готової продукції.

Читати далi
Чиллеры для катков и ледовых арен в Украине

Для створення льодового покриття в закритому приміщенні або на відкритому повітрі використовуються низькотемпературні чилери. Високоефективні моделі точно підтримують негативну температуру покриття при економній витраті енергоносіїв.

Читати далi
Чиллеры для охлаждения пива и ликероводочной продукции: особенности применения и принцип расчета.

Чиллер для пива (охолодження сусла) і лікеро-горілчаної промисловості використовуються для охолодження сировини, обладнання та підтримання оптимальної температури технологічних процесів.

Читати далi
Чиллеры для МРТ

Де купити чилер для МРТ? Хто виконає монтаж? Чилери в кабінетах МРТ використовуються для відводу зайвого тепла від діагностичного обладнання і створення мікроклімату відповідно до вимог санітарних правил.

Читати далi
Чиллеры для кондитерского и хлебобулочного производства

Підприємства з виробництва кондитерських та хлібобулочних виробів обов'язково оснащуються чиллерамі. Вони використовуються для забезпечення технологічного та вентиляційного обладнання холодом.

Читати далi
.....