Чиллери для кондитерського та хлібобулочного виробництва

Наш телефон в Україні 0800 508 510, дзвінки безкоштовні. Пошта: sales@euroclimat-service.ua


 

Чиллери для кондитерського та хлібобулочного виробництва: для чого потрібні і як вибрати відповідну модель.

У виробництві хлібобулочних виробів важливу роль відіграє точна підтримка температурного режиму технологічного процесу. На якість готової продукції сильно впливає дотримання технології приготування тіста. Уповільнення дозрівання тесту при низьких температурах дозволяє отримати готовий продукт з відмінними смаковими властивостями і товарним виглядом. Кондитерське виробництво також споживає значні обсяги холоду для зниження температури гарячих мас напівпродукту і формування виробів.

Найбільш поширеним класом холодильного обладнання в харчовій промисловості є чиллери. Вони дозволяють ефективно виробляти велику кількість холоду для проведення технологічного процесу і підтримки нормативного мікроклімату у виробничих приміщеннях.

Чиллеры для кондитерского и хлебобулочного производства

Які чиллери встановлюють на підприємствах по виробництву кондитерських і хлібобулочних виробів

В кондитерській і хлібобулочної промисловості для охолодження технологічного обладнання та приготування очищеної води застосовуються парокомпресійні чиллери. На невеликих і середніх виробництвах використовуються моноблочні моделі з повітряним охолодженням конденсатора.

В якості охолоджуючої середовища, яка підводиться до обладнання, застосовується звичайна вода або розчини антифризів. Вироблення холоду в чиллере відбувається за рахунок фазових перетворень хладоносителя (фреону), який нагнітається компресором. Рідкий фреон випаровується в теплообміннику і забирає надлишкове тепло у циркулюючої охолоджуючої рідини. Потім газоподібний хладоноситель повертається в рідкий стан в конденсаторі і передає тепло в навколишнє середовище.

Циркуляція охолоджувальної води в зовнішньому контурі відбувається за рахунок гидромодуля, який зазвичай є частиною чилера. При установці водоохолоджувача в приміщенні рекомендується використовувати моделі без конденсатора. На великих підприємствах з великим обсягом випуску продукції можуть застосовуватися чиллери потужністю 300-500 кВт і більше із водяним конденсатором. Для знімання тепла з конденсатора потрібно підведення системи оборотного водопостачання. Якщо технологічний процес вимагає великої холодопродуктивності, але на об'єкті відсутній запас потужності електроенергії, то відповідним варіантом буде установка абсорбційного чиллера. Такі апарати для вироблення холоду використовують енергію пари або гарячої води. Для цього на підприємстві повинен бути незадіяний джерело вторинного тепла.

Чиллеры для кондитерского производства

Навіщо потрібні чиллери в кондитерській і хлібобулочної галузі

У кондитерському і хлібобулочному виробництві чиллери виконують такі важливі функції:

Підтримка низьких температур при бродінні і дозріванні тіста. При підвищеній температурі опара проходить прискорене бродіння, викликане надмірною активністю бактерій. Це веде до небажаної кислотності і пористості. Тому чиллери подають охолоджене повітря в камери приготування для підтримки необхідного температурного режиму. Охолодження закваски в ємнісному устаткуванні. Холодоносій підводиться в сорочку або внутрішній змійовик до резервуару і знижує температуру закваски. Приготування очищеної технологічної води. Для замісу тіста подається вода з температурою в діапазоні +5 ... + 7˚С. Охолодження розплавленого шоколаду, ірису, карамелі, згущеного молока, кондитерської начинки в ємностях, барабанах і реакторах водою з температурою + 5 ... + 25 ° С. Зниження температури рідкої маси кондитерських виробів при формуванні. Охолодження робочих механізмів високопродуктивних конвеєрів, дозаторів, змішувачів, гомогенізатори. Підтримка в цехах і складських приміщеннях температури повітря у відповідність до вимог технологічного процесу і теплового комфорту персоналу.

Хлебобулочное производство

Як правильно підібрати водоохладитель

Для більшості технологічних процесів кондитерського і хлібобулочного виробництва підійдуть моноблочні парокомпресійні компресори. Зручним варіантом в плані розміщення є моделі зовнішнього виконання, які можна встановити на даху або технологічному майданчику поза приміщенням.

Охолодження чилера повинна бути на 10-15% вищими від максимальних тепловиділень від устаткування, яке обслуговує. Також слід враховувати температуру вхідної та вихідної води чилера і часовий витрата води. Ці параметри повинні відповідати вимогам технології.

Напір насоса гидромодуля повинен бути достатнім для якісної циркуляції охолодженої води в самій віддаленій точці холодильного контуру. Для точного розрахунку технічних параметрів і підбору чилера необхідно звертатися в спеціалізовані інжинірингові організації.

Проектно-монтажна компанія «Євроклімат-Сервіс» спеціалізується на комплексному проектуванні, поставці, установці і запуску в експлуатацію систем холодопостачання. Наші фахівці мають успішний досвід в оснащенні підприємств кондитерської і хлібобулочної галузі холодильними апаратами різної потужності. Наша компанія є офіційним дистриб'ютором лідируючих світових виробників чиллерів. Ми пропонуємо клієнтам чесні прозорі ціни на обладнання та можливість поетапної оплати. Гарантія на чиллери становить від 2 до 5 років, на монтаж нашими фахівцями - 3 роки. При комплексної реалізації проекту нашою компанією замовник зможе заощадити до 30% бюджету. Телефонуйте на безкоштовну гарячу лінію або залишайте заявки на сайті - ми допоможемо вам модернізувати виробництво і підвищити енергоефективність технологічних процесів.

Автор: Дмитро Ратієв
Дата публікації: 14.10.2020
Теги: Чиллери
Інші статті по темі
Сервисное обслуживание чиллера

Послуги з обслуговування чилерів в Україні. Євроклімат-сервіс. Вартість, термін реагування, перелік робіт під час обслуговування чиллера. Ціна.

Читати далi
Ремонт чиллера

Професійна діагностика і ремонт чілерів всіх типів в Україні. Замовлення запчастин, комплексні послуги з виявлення причини та усунення несправності. Гарантія на роботи 3 роки.

Читати далi
Современные чиллеры для охлаждения технологического оборудования.

Охолодження обладнання - важлива частина технологічних процесів промислових підприємств. Чиллери дозволяють ефективно утилізувати надлишкове тепло і якісно охолоджувати технологічне обладнання.

Читати далi
Чиллеры для охлаждения молока и молочной продукции

Чиллери на молокозаводах і молочних фермах використовуються для охолодження молока, напівпродукту і безпечного зберігання готової продукції.

Читати далi
Чиллеры для катков и ледовых арен в Украине

Для створення льодового покриття в закритому приміщенні або на відкритому повітрі використовуються низькотемпературні чилери. Високоефективні моделі точно підтримують негативну температуру покриття при економній витраті енергоносіїв.

Читати далi
Чиллер для производства сливочного масла и маргарина. Как выбрать и где купить?

Чиллер для виробництва вершкового масла і маргарину, де купити в Україні, як вибрати виробника, як замовити з установкою. Призначення і характеристики чілерів.

Читати далi
Чиллеры для охлаждения пива и ликероводочной продукции: особенности применения и принцип расчета.

Чиллер для пива (охолодження сусла) і лікеро-горілчаної промисловості використовуються для охолодження сировини, обладнання та підтримання оптимальної температури технологічних процесів.

Читати далi
Чиллеры для МРТ

Де купити чилер для МРТ? Хто виконає монтаж? Чилери в кабінетах МРТ використовуються для відводу зайвого тепла від діагностичного обладнання і створення мікроклімату відповідно до вимог санітарних правил.

Читати далi
.....