Чиллери для охолодження пива та лікеро-горілчаної продукції: чиллер для охолодження сусла

Наш телефон в Україні 0800 508 510, дзвінки безкоштовні. Пошта: sales@euroclimat-service.ua


 

Чиллери для пивної та лікеро-горілчаної промисловості: призначення і вибір.

Технологічні процеси підготовки сировини і виробництва готової продукції в пивній і лікеро-горілчаної промисловості вимагають значного споживання штучного тепла і холоду. Часто після операцій гідролізу солоду і хмелю, бродіння, пастеризації і стерилізації напівпродукту потрібно їх різке охолодження і витримка при низьких температурах. У самих виробничих цехах і складських приміщеннях повинна підтримуватися стабільна температура навіть в спекотний літній період, що вимагає додаткових витрат холоду.

Тому підприємства з виробництва пива та алкогольних напоїв обов'язково комплектуються холодильними установками. На сьогоднішній день найбільш потужним і ефективним охолоджуючим обладнанням є чиллери, які набули широкого поширення в галузі.

Які чиллери застосовуються в пивній і лікеро-горілчаної промисловості

У пивному і спиртовому виробництві найчастіше застосовуються моноблочні парокомпресійні чиллери. Їх потужність може становити від 5-20 кВт для невеликих цехів до 1000-4000 кВт для великих лікеро-горілчаних виробництв.

Чиллери потужністю до 2000 кВт можуть мати повітряне охолодження конденсатора. Більш продуктивні моделі зазвичай оснащуються системою водяного охолодження. До таких машин необхідно забезпечити підведення оборотної води. Часто повітряні чиллери для установки в приміщенні комплектуються без конденсатора, який монтується зовні будівлі. В якості холодоагенту внутрішнього холодильного циклу використовуються фреони, зовнішнього охолоджуючого контуру - звичайна вода або незамерзаючі розчини. Джерелом енергопостачання традиційних парокомпрессионних водоохолоджувачів є однофазная або трифазна електрична мережа.

Абсорбційні чиллери відрізняються підвищеною продуктивністю і як джерело енергії використовують перегрітий пар або гарячу воду. Працюють такі системи на холодоагенті пропіленгліколь або етиленгліколь і абсорбенту на основі бромистого літію. Застосовуються абсорбція чиллери на великих підприємствах лікеро-горілчаної промисловості при відсутності достатнього запасу потужності існуючої електромережі. При цьому необхідно мати незадіяний джерело вторинного тепла, яке можна утилізувати.

У яких технологічних процесах задіяні чиллери

Чиллери в пивній і лікеро-горілчаної промисловості використовуються для підведення холоду на такі технологічні процеси:

Двохетапне охолодження гарячого пивного сусла після нагрівання і кип'ятіння. Проведення процесу бродіння пивного сусла при температурах +4 ... + 6 ° С. Підготовка очищеної води для розведення спирту до потрібної концентрації при приготуванні міцних алкогольних напоїв. Охолодження спиртових настоянок при відстоюванні і фільтрації. Охолоджування вина і коньяку до негативних температур (охолоджуючим агентом виступає 30-50% -й розчин пропіленгліколю і води). Зниження температури пива після пастеризації або перед розфасовкою в тару. Охолодження камер зберігання готової лікеро-горілчаної продукції. Підтримка регламентованих температур повітря в виробничих приміщеннях.

Як підібрати підходящий охолоджувач для пивної та лікеро-горілчаної галузі

Перед вибором параметрів чилера необхідно визначитися з його типом. Для більшості пивних і лікеро-горілчаних виробництв підійдуть моноблочні парокомпресійні моделі з повітряним охолодженням конденсатора. Їх можна встановити на відкритому повітрі (на покрівлі або технологічному майданчику на рівні землі) і не займати корисну площу будівлі. При установці всередині приміщення краще вибрати модель без конденсатора. В експлуатації добре себе зарекомендували такі бренди, як HiRef, Gree, Ferroli, Daikin, Cooper & Hunter, Euroclimat, Dantex, Carrier.

Основною технічною характеристикою чиллера є його холодопродуктивність. Вона вказує на кількість тепла, яке може відводитися холодильною установкою від обслуговуваних технологічних апаратів. Необхідно визначити кількість тепла від кожної одиниці обладнання і визначити загальний теплоізбиток. Також слід врахувати можливі втрати в циркуляційному контурі і додатково додати 10-15% до розрахункової потужності.

Напір насоса гидромодуля повинен бути в змозі подолати опір траси охолодженої води. Тому при великому парку обладнання і розгалуженому циркуляційному контурі необхідно проводити гідравлічний розрахунок. При виборі чилера на потреби кондиціонування потужність розраховується на підставі обсягу припливного повітря і різниці розрахункових температур зовні і всередині будівлі.

Національна інжинірингова компанія «Євроклімат-Сервіс» надає послуги з проектування, постачання, монтажу, ремонту й обслуговуванню промислових холодильних систем. Наші фахівці мають великий досвід успішної реалізації проектів по оснащенню підприємств пивної та лікеро-горілчаної промисловості охолоджувальними установками.

У нас ви можете купити надійні енергоефективні чиллери від провідних світових брендів за ексклюзивними цінами з можливістю розстрочки платежу. На комплекс обладнання надається гарантія від 2 до 5 років, на наші послуги монтажу - 3 роки. Телефонуйте на гарячу лінію або залишайте заявку на сайті - ми допоможемо обладнати ваш завод сучасними чиллерамі, які знизять операційні витрати, підвищать якість продукції та прибутковість бізнесу.

Автор: Дмитро Ратієв
Дата публікації: 13.01.2021
Теги: Чиллери
Інші статті по темі
Сервисное обслуживание чиллера

Послуги з обслуговування чилерів в Україні. Євроклімат-сервіс. Вартість, термін реагування, перелік робіт під час обслуговування чиллера. Ціна.

Читати далi
Ремонт чиллера

Професійна діагностика і ремонт чілерів всіх типів в Україні. Замовлення запчастин, комплексні послуги з виявлення причини та усунення несправності. Гарантія на роботи 3 роки.

Читати далi
Современные чиллеры для охлаждения технологического оборудования.

Охолодження обладнання - важлива частина технологічних процесів промислових підприємств. Чиллери дозволяють ефективно утилізувати надлишкове тепло і якісно охолоджувати технологічне обладнання.

Читати далi
Чиллеры для охлаждения молока и молочной продукции

Чиллери на молокозаводах і молочних фермах використовуються для охолодження молока, напівпродукту і безпечного зберігання готової продукції.

Читати далi
Чиллеры для катков и ледовых арен в Украине

Для створення льодового покриття в закритому приміщенні або на відкритому повітрі використовуються низькотемпературні чилери. Високоефективні моделі точно підтримують негативну температуру покриття при економній витраті енергоносіїв.

Читати далi
Чиллер для производства сливочного масла и маргарина. Как выбрать и где купить?

Чиллер для виробництва вершкового масла і маргарину, де купити в Україні, як вибрати виробника, як замовити з установкою. Призначення і характеристики чілерів.

Читати далi
Чиллеры для МРТ

Де купити чилер для МРТ? Хто виконає монтаж? Чилери в кабінетах МРТ використовуються для відводу зайвого тепла від діагностичного обладнання і створення мікроклімату відповідно до вимог санітарних правил.

Читати далi
Чиллеры для кондитерского и хлебобулочного производства

Підприємства з виробництва кондитерських та хлібобулочних виробів обов'язково оснащуються чиллерамі. Вони використовуються для забезпечення технологічного та вентиляційного обладнання холодом.

Читати далi
.....