Диспетчеризація ІТП

Для консультації та замовлення системи диспетчеризації в Україні, телефонуйте 0800 508 510,  дзвінки безкоштовні. Пошта: sales@euroclimat-service.ua


Важливим фактором економічності запасів та фінансових витрат є регулярна ревізія споживання енергії. Іншими словами, потрібна автоматизація та диспетчеризація ІТП. Основне завдання такого заходу буде однаковим і для промислового підприємства, і для багатоповерхового бізнес-центру, підключеного до центральної опалювальної системи.

У випадку з промпідприємством зменшення енергетичних витрат – це ключовий момент у конкурентній перевагі. Всі витрати на електрику мають пряме відношення до витрат компанії, а це впливає на собівартість продукції, що постачається на ринок продажів.

dispetcherizatsiya-itp

Переваги диспетчеризації ІТП

Функціонал ТП ОС за умови, що є чітке розміщення руху теплоносія, зможе гарантувати досягнення рівномірного обігріву будівлі, зниження вартості на оплату опалення на 25%. Аналогічної економічності можна досягти, якщо знизити споживання самого носія енергії. Щоб отримати такий результат, важливим є грамотний та індивідуальний підхід, якісне технічне оснащення. Сучасні ТП є ускладненим набором оснастки, структура якого включає механізми автоматизації, які спрощують процес контролю. До останніх відносять прилади у вигляді:

  • електронних регуляторів;
  • адміністративних приладів;
  • вимірювачів;
  • приводів;
  • компресорів;
  • заслінок;
  • теплообмінників;
  • модулів.

Те, скільки компонентів задіяно в автоматиці тепловузлів і якою є їх структура, безпосередньо залежить від виробника.

Призначення автоматизації ІТП

На відміну від ЦТП, ІТП може забезпечувати теплоенергією лише 1 споживача. Завдяки автоматиці ТП можна гарантовано вирішити багато завдань.

Встановити контроль за тим, які будуть задіяні режими подачі тепла.
Підтримувати заданий рівень температури усередині трубопроводу.
Здійснювати регулярний аналіз: кількості витраченого тепла, витрат на оплату опалення.
Підтримувати безпеку системи від перепадів тиску, що запобігатиме надзвичайним випадкам.
Моментально подавати сигнал про несправності та ознаки виникнення небезпечної ситуації.
Вчасно передавати дані про параметри та характеристики наявної опалювальної системи до структури диспетчеризації об'єкта.

Призначення диспетчеризації ІТП

Функціонал дозволяє постачати інспекцію та керівництво всією необхідною інформацією про наявну опалювальну систему на момент запиту даних. Диспетчеризація, можливо, кількох видів.

Обмежена. Оператор перебуватиме в тому ж корпусі об'єкта, де облаштовано тепловий пункт, або в безпосередній близькості від нього.
Дистанційна. Оператор спостерігатиме за 1 або більшою кількістю ТП, перебуваючи на досить великій відстані.
Завдяки такому контролю можна оперативно отримувати оповіщення про наявність поломок усередині конфігурації, запитувати технологічні дані, регулювати налаштування підключеного обладнання, виконувати складання статистики про діяльність об'єкта за певний період часу.

Переваги автоматизації та диспетчеризації ІТП

Щоб зрозуміти те, для чого варто скористатися послугою диспетчеризації ІТП, потрібно зрозуміти плюси, які приносить, і вона, і автоматизація індивідуальних теплових вузлів.

Не доведеться витрачати занадто багато тепла через вразливість керівного модуля, який чітко вловлює коливання температури нагріву носія.
Не треба буде використовувати теплову енергію від сторонніх енергетичних компаній.
Тепло буде рівномірно розподілено по всій будівлі.
Виключено виникнення чорнового струменя, що буває за дуже високої температури індивідуального теплового вузла.
В цілому, автоматика та диспетчеризація ІТП способи суттєво знизити витрати на опалення, зробити його безпечнішим, ефективнішим, дешевим. Встановлення чіткого контролю за ТП – це чудовий шанс уникнути глобальних витрат на ремонт та обслуговування через надзвичайні ситуації або за підвищеної витрати тепла впусту. Важливо те, щоб автоматизація та диспетчеризація ІТП проводилися лише досвідченими фахівцями, які мають уявлення про цю сферу.

Для консультації та замовлення системи диспетчеризації в Україні, телефонуйте 0800 508 510,  дзвінки безкоштовні. Пошта: sales@euroclimat-service.ua

 

Автор: Дмитро Ратієв
Дата публікації: 05.11.2021
Теги: Опалення
Інші статті по темі
Монтаж радиаторов отопления

Комплексний монтаж радіаторів в Україні. Ціна за монтаж радіаторів опалення та гарантія. Досвід роботи 10 років. Особливості установки батарей опалення їх характеристики та ціна.

Читати далi
Установка циркуляционного насоса

Установка циркуляційного насоса чиллера, монтаж промислового циркуляційного насоса на гліколь, правила монтажу насоса, як встановити циркуляційний насос котельні, підключення трубопроводів до насоса, для опалення

Читати далi
Вентиляция газовой котельной

Вентиляція газової в котельні кімнаті. Проектування і пристрій.

Читати далi
Тепловой насос или газовый котел? Что выбрать? Сравнение, характеристики

Обговорюємо переваги та недоліки теплових насосів і газових котлів. Що ж вибрати тепловий насос або газовий котел і на чому зупинитися при покупці і інвестуванні в свою будівлю. Подробиці в нашій статті.

Читати далi
ДБН отопление, вентиляция и кондиционирование. Современные нормы и требования

Сучасні стандарти опалення, вентиляції та кондиціонування будівель зібрані в пакеті ДБН. Всі вимоги для створення інженерних систем спрямовані на комфортне і безпечне прибування людини в приміщенні в будь-який час року.

Читати далi
.....