Інженерні системи

Консультація і монтаж інженерних систем в Україні 0800 508 510, дзвінки безкоштовні. Пошта: sales@euroclimat-service.ua


Під інженерними системами розуміють певний комплекс технічних рішень, мета яких забезпечити умови для максимально комфортної життєдіяльності людини. Інженерні системи оснащуються спеціальним обладнанням, без якого функціонування як громадських, так і виробничих будівель практично неможливо, оскільки ніякі насущні потреби людини не зможуть бути задоволені. Технічні рішення систем спрямовані на реалізацію багатьох напрямків, від створення систем електропостачання до організації каналізації та водовідведення.

Електропостачання

Дана інженерна система є основоположною для створення оптимальних побутових умов та забезпечення якісного протікання технологічних процесів на виробництві. Електрика не тільки є джерелом харчування для всіх без винятку приладів, але і забезпечує працездатність інших інженерних комунікацій. Система електропостачання включає в себе сукупність пристроїв для генерації, перетворення і доставки струму до споживачів. Зовнішніми елементами системи є підстанції, лінії передач і розподільні установки. Головна вимога до системи електропостачання - потужність, надійність і безпеку.

inzhenernye-sistemy-elektro

Теплопостачання

Другий за значимістю інженерною системою слід визнати теплопостачання. Для клімату, в якому метеорологічна зима триває півроку, опалення є основою для створення відповідного комфорту і підтримки здоров'я людини. Існує два типи системи теплопостачання: централізована і індивідуальна. У першому випадку джерелом тепла є станції теплоенергоцентралі, скорочено ТЕЦ. У другому місцеві котельні та домашні котли. Функціональними елементами системи є пристрої транспортування тепла до будинків та радіатори опалення, що віддають тепло зовнішньому середовищі.

inzhenernye-sistemy

Вентиляція і кондиціонування

Чисте повітря є гарантією здоров'я людини. Як наслідок жоден громадський або промисловий об'єкт не буде зданий в експлуатацію за відсутності ефективної системи вентиляції і кондиціонування. В системі вентиляція відповідає за видалення з приміщення повітря, наповненого шкідливими домішками і приплив замість нього чистого повітря. Розрізняють вентиляцію наступних типів:

  • штучна або природна;
  • витяжна або припливна;
  • моноблочной конструкції або збірної з декількох вузлів;
  • індивідуальна вентиляція під конкретну ділянку або загально обмінна для всього приміщення.

Кондиціонування сприяє очищенню, охолодженню або нагріванню повітря, а також видаляє з нього надлишки вологи та іонізує. Залежно від області застосування система кондиціонування може бути побутової або промислової.

Інженерні системи

Водопостачання і каналізація

Мета системи водопостачання полягає в подачі потрібної кількості води необхідної якості в будівлі. На побутовому рівні водопостачання дає людям готувати, вмиватися, прати і виконувати інші необхідні дії, пов'язані з життєзабезпеченням. Крім цього, подача води може бути протипожежної і захищати приміщення в разі загоряння. Промислове водопостачання служить для перекачування великих об'ємів води на промислові підприємства.

Розрізняють системи водопостачання міські, селищні та промислові, але в будь-якому випадку вони включають в себе водозабірні споруди, структуру трубопроводів і пристрою для подачі рідини у внутрішні магістралі. В якості додаткових елементів системи виступають лічильники, бойлери різного типу та котли нагрівання. Водопостачання нерозривно пов'язане з каналізаційною системою водовідведення, яка видаляє і очищає використану рідину, органічні відходи і дощову воду.

Газопостачання

Газ є найдешевше енергетичну сировину, що і привело до широкого поширення його використання, зокрема для обігріву промислових і громадських приміщень. Система газопостачання - це складний комплекс споруд і устаткування, спрямованих на забезпечення споживачів газом в необхідній кількості і при оптимальних режимах експлуатації. Газ спрямовується до будівель через відгалуження, приєднані до центральної розподільної магістралі. Всередині будівлі газ по внутрішньому газопроводу потрапляє до конкретного газовому приладі.

inzhenernye-sistemy-gaz

Зовнішнє освітлення

Система зовнішнього освітлення найбільш актуальна в темний час доби. Представляє вона важливу складову інженерних систем, на яку лягає завдання забезпечення безпечного пересування людей і транспорту по вулицях, а також освітлення територій, прилеглих до житлових і виробничих будівель. Існує чотири методи організації зовнішнього освітлення:

  • При тросових зовнішньому освітленні світильники кріпляться безпосередньо до тросу, який несе живить провідник струму.
  • Освітлення, встановлене на фасадах будівель, відноситься до методу, суміжному з завданнями архітектури та дизайну екстер'єрів. Воно спрямоване на естетику сприйняття будови в нічний час.
  • Підвісні світильники встановлюються на стельові елементи конструкції в місцях, де необхідно освітлення спрямованого типу.
  • Освітлення на опорах, які представляють собою стовпи різної висоти.

Зв'язок і охоронні системи

Інженерні слабкострумові системи являють собою розгалужену систему проводів і кабелів, які пропускають напруга, що не перевищує 25В. Системи зв'язку дозволять переглядати телевізійні ефіри, підключать телефонний зв'язок і Інтернет. Охоронна сигналізація повідомить про незаконне проникнення і викличе відповідні органи для захисту від небезпеки.

Від рівня функціонування інженерних систем в основному залежить термін і безпеку експлуатації об'єкта. Як наслідок їх проектування, монтаж і подальше обслуговування слід довірити компаніям багато років спеціалізуються на даній області послуг і напрацювали певний досвід. В Україні подібним підприємством є «Євроклімат-сервіс». Компанія виробляє не тільки відповідає всім покладеним нормам монтаж інженерних мереж, але здійснює і їх подальше обслуговування.

Консультація і монтаж інженерних систем в Україні 0800 508 510, дзвінки безкоштовні. Пошта: sales@euroclimat-service.ua

Автор: Дмитро Ратієв
Дата публікації: 01.10.2021
Інші статті по темі
Проектирование и монтаж инженерных систем

Кваліфікований персонал з великим досвідом і відповідальним ставленням до свого ремесла, виконає проектування і монтаж інженерних систем в Україні. Ціни і вартість послуг можна дізнатися після отримання технічного завдання.

Читати далi
Инжиниринговая компания Украина

Основним завданням інжинірингової компанії «Євроклімат-сервіс» є надання повного пакета комплексних послуг у сфері кондиціонування, опалення і вентиляції.

Читати далi
Зарплата монтажника систем ОВК в Україні 400-1200USD в міс.

Монтажник систем опалення, вентиляції, кондиціонування повітря - досить затребуваний фахівець на сучасному ринку праці. Зарплата, оклад, опис та обов'язки посади.

Читати далi
Как выжить на стройке в Украине? Смертельные случаи и их последствия.

Будівельний майданчик, це місце підвищеної небезпеки для співробітників монтажних організацій, тому контроль з боку охорони праці, є життєво важливою і відповідальною процедурою в Україні.

Читати далi
Девушки инженеры-строители, преимущества в профессии

Традиційно існують «жіночі» та «нежіночі» професії. Дівчата інженери та дівчата будівельники - багато хто відносить до другої групи інженерію, хоча прекрасна половина людства цілком успішно доводить протилежне.

Читати далi
.....