Українська інжинірингова компанія - Євроклімат-сервіс

Наш телефон в Україні 0800 508 510, дзвінки безкоштовні. Пошта: sales@euroclimat-service.ua


Інжинірингова компанія «Євроклімат-сервіс»

Основним завданням інжинірингової компанії «Євроклімат-сервіс» є надання повного пакета комплексних послуг у сфері кондиціонування, опалення і вентиляції. Підприємство надає послуги по всій Україні, в команду входять фахівці різних напрямків, які максимально якісно і в обумовлені терміни гарантують реалізацію поставлених завдань.

Виконання робіт у сфері інженерних систем будівлі

Проектування інженерних систем представляє собою комплекс складних і взаємопов'язаних завдань з прокладання теплових мереж, систем вентиляції і кондиціонування. Перед тим як приступити до роботи, фахівці «Євроклімат-сервіс» аналізують такі чинники:

 • Розташування об'єкта;
 • Матеріали, використовувані при будівництві;
 • Поверховість;
 • Терміни, в які необхідно виконати роботи.

Кожен проект є індивідуальним. Багато що залежить від замовника, його вимог, готовності вирішувати виникаючі проблеми і вести конструктивний діалог. Наша компанія надає повний пакет документів техніко-економічного обґрунтування на яке встановлюється обладнання, а також:

 • Допомагаємо заощадити на реалізації проекту (до 30%);
 • Всі роботи здаються в точно обумовлені терміни;
 • Надаємо гарантію терміном на 3 роки;
 • Виконуємо сервісне обслуговування.


Компанія «Євроклімат-сервіс» співпрацює з багатьма заводами виробниками кліматичного та іншого обладнання. З більшістю з них укладені дистриб'юторські угоди. Наші співробітники регулярно виїжджають на виробничі потужності, спостерігають за процесом виготовлення обладнання, консультуються з фахівцями і укладають договори. Все це дає можливість надати нашим клієнтам повну інформацію про об'єкті придбання обладнанні, його характеристики і можливості.

Крім цього, тісна співпраця з виробниками дозволяє надати покупцям додаткові знижки, а також оформити кредитну угоду. Завдяки такому підходу значно знижується фінансове навантаження на реалізацію того чи іншого проекту.

Установка, ремонт і обслуговування чілерів

Особливим попитом серед клієнтів «Євроклімат-сервіс» користуються чиллери. Вони являють собою потужні холодильні установки, що дозволяють підтримувати необхідний (комфортний) рівень температури в промислових масштабах. Існує кілька різновидів таких пристроїв, але найчастіше перевага віддається чиллеру з повітряним охолодженням зовнішньої установки.

У свою чергу чиллери з водяним охолодженням є більш складною і дорогою конструкцією, обслуговувати яку повинні фахівці. Це двоконтурний варіант, який практично не має недоліків.

На таке обладнання надається гарантія терміном від 2 до 5 років. У свою чергу гарантія на монтаж становить 3 роки. Все обладнання повністю сертифіковано і пройшло технічні випробування.

Комплексний монтаж котельні

При виконанні робіт по установці котельного обладнання фахівцями нашої фірми аналізуються і беруться до уваги різні чинники, нюанси і особливості. Всі завдання виконуються поетапно, обладнання підбирається виходячи з проведених розрахунків і побажань замовника. На практиці комплекс робіт включає в себе виконання наступний дій:

 • Виконання проектної документації;
 • Установка котлів і пальників;
 • Монтаж додаткового обладнання: теплообмінників, гідроколлектора і т.д.
 • Перевірка роботи системи безпеки;
 • Монтаж диспетчерської;
 • Роботи, пов'язані з подачею палива і т.д.

Це лише приблизний перелік процесів, які виконуються в ході комплексного монтажу котельні. Кожне завдання індивідуальна, має свої особливості і в залежності від цього виробляється чіткий план роботи.

Установка руфтопів

Розвиток сучасних технологій диктує свої умови. Це призводить до того, що на ринку кліматичного обладнання поступово з'являється нова, якісна продукція, що дозволяють помітно полегшити наше життя. До такої продукції можна сміливо віднести руфтопи. Це обладнання, яке встановлюється на дах і за своїм принципом дії воно багато в чому схоже з холодильною камерою. Такі пристрої виконують функції кондиціонування, вентиляції і нагрівання повітря. За допомогою систем фільтрації відбувається очищення повітря, що надходить всередину з вулиці. До головних переваг руфтопів відносяться:

 • Надійність (за рахунок використання якісних компресорів);
 • Безпека;
 • Монолітність конструкції;
 • Забір і роздача повітря можуть здійснюватися в двох напрямках;
 • Можливість регулювання витрати повітря.

Що ще входить в сферу діяльності компанії «Євроклімат-сервіс»

Крім перерахованих вище послуг, наша компанія веде свою діяльність в таких напрямках:

 • Установка VRF систем;
 • Монтаж виносних повітряних конденсаторів;
 • Проектування, продаж і установка теплових насосів, прогумованих кондиціонерів;
 • Роботи по диспетчеризації систем.
Автор: Дмитро Ратієв
Дата публікації: 07.09.2021
Інші статті по темі
Инженерные системы

Інженерні системи - Електропостачання, Теплопостачання, вентиляція і кондиціонування, водопостачання і каналізація, Газопостачання, Зовнішнє освітлення, Зв'язок і охоронні системи.

Читати далi
Проектирование и монтаж инженерных систем

Кваліфікований персонал з великим досвідом і відповідальним ставленням до свого ремесла, виконає проектування і монтаж інженерних систем в Україні. Ціни і вартість послуг можна дізнатися після отримання технічного завдання.

Читати далi
Зарплата монтажника систем ОВК в Україні 400-1200USD в міс.

Монтажник систем опалення, вентиляції, кондиціонування повітря - досить затребуваний фахівець на сучасному ринку праці. Зарплата, оклад, опис та обов'язки посади.

Читати далi
Как выжить на стройке в Украине? Смертельные случаи и их последствия.

Будівельний майданчик, це місце підвищеної небезпеки для співробітників монтажних організацій, тому контроль з боку охорони праці, є життєво важливою і відповідальною процедурою в Україні.

Читати далi
Девушки инженеры-строители, преимущества в профессии

Дівчата інженери-будівельники, переваги в профессіі. Традіціонно існують «жіночі» та «нежіночі» професії. Багато хто відносить до другої групи інженерію, хоча прекрасна половина людства цілком успішно доводить зворотне.

Читати далi