Купити тепловий насос

Наш телефон в Україні 0800 508 510, дзвінки безкоштовні. Пошта: sales@euroclimat-service.ua


 

Купити тепловий насос в Україні для бізнесу, де купити, як вибрати, замовити можна тут.

Одним з найважливіших питань при облаштуванні приміщення, є організація і подальша експлуатація системи опалення та гарячого водопостачання. Постійно зростаюча вартість енергоносіїв робить рішення цієї проблеми з плином часу все більше і більше важливою для власників будівель. Справитися з ситуацією можна, якщо купити тепловий насос. Він дозволить створити автономну систему обігріву з максимальною економічною вигодою.

Особливості, види і переваги теплових насосів.

Теплові насоси являють собою інноваційну парокомпрессионной установку, здатну забирати тепло з навколишнього середовища і направляти його на обігрів приміщення. Функціонування агрегату багато в чому нагадує холодильник: всередину камери того кладуть продукти з кімнатною температурою, там холодоагент відбирає у них тепло і через зовнішній радіатор віддає його повітрю в приміщенні.

Конструктивно тепловий насос складається з випарника, конденсатора, ТРВ для зниження тиску і компресора для його збільшення. Всі вузли з'єднані трубопроводом в замкнуту систему, по якій циркулює інертний газ з низькою температурою кипіння. У холодній частині насоса він знаходиться в рідкій фазі, а в теплій перетворюється в газ. Рухаючись по контуру, газ забирає тепло з навколишнього середовища, навіть якщо її температура всього плюс п'ять градусів. Потім газ потрапляє в компресор, де його стискають. Під вплив високого тиску газ нагрівається і надходить в конденсатор, в якому і відбувається передача тепла від нагрітого газу теплоносія опалювальної системи. Звільнившись від тепла, газ проходить через розширювач і знову переходить в рідку фазу - цикл замикається.

Головна перевага теплових насосів полягає в значній економії електроенергії. Якщо котел або обігрівач віддають рівно стільки ж тепла, скільки забирають енергії, то тепловий насос при мінімальних витратах електроенергії тепла видає в кілька разів більше. Наприклад, витративши 5 кВт / год електроенергії насос виділить тепла на 17 кВт / год.

 
ТИП ТЕПЛОНАСОСА Сезонна ефективність Тепла з 1 кВт ел.енергії
Повітря-Вода SCOP 5,1
Грунт-Вода SCOP 6,2
Вода-Вода SCOP 7,3

До інших достоїнств теплового агрегату відносять:

 • При неухильно зростаючої вартості палива в будь-якому вигляді теплові насоси дозволяють значно економити кошти на енергоносіях.
 • Оскільки тепло надходить з повітря, води і грунту, насос можна монтувати в будь-якій місцевості, не рахуючись з віддаленістю від газових магістралей.
 • Відсутність електрики також не перешкода, агрегат може працювати, отримуючи харчування від бензинового або дизельного джерела.
 • Деякі моделі теплових насосів мають реверсивний клапан і взимку вони забезпечують в приміщенні тепло, а в спеку прохолоду.
 • Використання теплового насоса не пов'язано зі спалюванням палива, а значить обладнання, не викидає в атмосферу шкідливі речовини і не завдає шкоди екології.
Порівняльна таблиця джерел тепла
  Газовий котел Котел на вугіллі / Дров'яний котел Пелетний котел Електричний котел Тепловий насос

Тепло-накопичувачі

Вартість монтажу Середня Середня Середня Низька Висока Середня
Ресурс опалення Газ Вугілля/дрова Пелети (паливні гранули) Електроенергія Тепло землі/повітря, електроенергія Електроенергія за «нічним тарифом»
Термін експлуатації До 20 років До 20 років До 30 років До 30 років До 50 років До 50 років
Вибухонебезпечність Висока Середня Середня Ні Ні Ні
Шкода для екології Середня Середня Середня Ні Ні Ні
Вимоги до вентиляції Необхідна Необхідна Необхідна Ні Ні Ні
Необхідність технічного обслуговування Регулярно Регулярно Регулярно Періодично Періодично Періодично
Надійність Висока Висока Висока Дуже висока Дуже висока Дуже висока
Можливість охолодження приміщення Ні Ні Ні Ні Ні Ні

Питання, як вибрати тепловий насос в Україні, вирішується в залежності від того, який джерела тепла поблизу об'єкта найбільш оптимальний.

Розрізняють декілька систем на основі теплових насосів.

 • Грунтові теплові насоси отримують з грунту енергію, достатню для підняття температури холодоагенту до значення рівня його перетворення в пар. Значна перевага методу полягає в тому, що вже на невеликій глибині в грунті не спостерігається сезонних коливань температури, що дозволяє користуватися тепловим пристроєм цілий рік. Трубопровід в грунті розміщують двома способами:
 • У горизонтальній площині на глибині достатньою для проходження рівня промерзання грунту.
 • Встановлюють пов'язані між собою вертикальні приймачі тепла у вигляді вертикальних зондів.

В даному варіанті для опалення будівлі площею 1000 кв.м. знадобитися встановити в котловані або мережі траншей площею 20-х - 30-х соток.

 • Водяні теплові насоси встановлюють за тим же принципом, але джерелом тепла служать грунтові води. Для застосування методу необхідно доступна глибина їх залягання і відсутність в рідини солей заліза, а також інших домішок. Води залягають на глибині від 30 до 40 метрів і мають стабільну температуру в будь-який час року.
 • Повітряні теплові насоси відрізняє відсутність будівельних робіт необхідних при укладанні трубопроводів, що значно знижує вартість і час на монтаж агрегату. Недолік методу в його залежності від навколишнього середовища. У місцевості із зимовою температурою від 0 до 5 градусів повітряні насоси актуальні. Якщо ж в холодну пору року температура доходить до мінус 15 градусів установка повітряного обладнання ставати менш енергозберігаючої.

Як купити тепловий насос?

Хочете придбати, але не знаєте де купити тепловий насос в Україні - компанія «ЄВРОКЛІМАТ-СЕРВІС» є офіційним представником більшості світових виробників і пропонує широкий асортимент потрібного обладнання, з яким можна ознайомитися тут. Перш ніж купити агрегат необхідно визначитися з типом джерела тепла для нього, а їм може бути вода, повітря або ґрунт:

 • теплові насоси системи «повітря-повітря» є найбільш бюджетним і найбільш популярним варіантом;
 • теплові насоси системи «повітря-вода» знайшли широке поширення в областях з високими температурами повітря протягом опалювального сезону і зазвичай використовуються при організації теплої підлоги або системи фанкойлів;
 • теплові насоси системи «вода-вода» і «земля-вода» є найефективнішими з усього аналогічного обладнання, але їх монтаж пов'язаний з трудомісткими та дорогими земляними роботами.

Як замовити тепловий насос в Україні - при оформленні слід керуватися наступними параметрами:

 • площа території для обігріву;
 • можливість ведення бурових робіт на присадибній ділянці;
 • чи достатньо прилеглих площ для розташування необхідного горизонтального колектора;
 • чи планується використовувати тепловий насос в якості кондиціонера, тобто чи варто на обладнання клапан реверсу;
 • співвіднести побажання з ціновою категорією теплового насоса.
Автор: Дмитро Ратієв
Дата публікації: 18.03.2021
Інші статті по темі
Тепловой насос воздух-воздух

Тепловий насос повітря-повітря це відмінний варіант для обігріву приміщень, але будь-який прилад має перевагу і недоліки. У цій статті ми вам розповімо, коли є сенс вибрати тепловий насос повітря-повітря.

Читати далi
Монтаж тепловых насосов

Монтаж комерційних теплових насосів в Україні, промислових від 100 кВт ціна для будівель, потужні теплові насоси до -25С, встановлення теплових насосів для котельні. Гарантія на 3 роки.

Читати далi
Тепловой насос большой мощности

Тепловий насос великої потужності – ціна залежно від потужності. Вибір теплового насосу в Україні. Як вибрати відповідний тип. Чому замовити індивідуальний проект краще ніж купити готовий насос.

Читати далi
Тепловой насос или газовый котел? Что выбрать? Сравнение, характеристики

Обговорюємо переваги та недоліки теплових насосів і газових котлів. Що ж вибрати тепловий насос або газовий котел і на чому зупинитися при покупці і інвестуванні в свою будівлю. Подробиці в нашій статті.

Читати далi
Тепловые насос для здания

Теплові насоси для будівель. Якісне обладнання. Проєктування і монтаж. Де купити та замовити в Україні?

Читати далi
Тепловой насос воздух-вода

Тепловий насос повітря-вода застосовується для нагріву води на потреби гарячого водопостачання, вентиляції і низькотемпературного опалення будівель. Їх основною перевагою є високоекономічний витрата електроенергії.

Читати далi
Промышленный тепловой насос

Промисловий тепловий насос, де купити в Україні, як вибрати виробника, як замовити з установкою. Призначення і характеристики промислових теплових насосів.

Читати далi
.....