Монтаж радіаторів опалення

Постачання та монтаж радіаторів в Україні 0800 508 510, дзвінки безкоштовні. Пошта: sales@euroclimat-service.ua


Затребуваність установки опалювальних радіаторів у місцевостях, де більшу частину року середня добова температура нижче 15 градусів не викликає сумнівів. Але саме тому їх монтаж у виробничих та торгових об'єктах, на складах та у навчальних закладах, в офісах та виставкових спорудах має проводитись підготовленими професіоналами.

montazh-radiatorov-otopleniya-1

Дилетантські спроби монтажу зазвичай обертаються великими тепловими втратами, нестабільністю підтримки температури. Але це ще половина проблеми — не можна виключити прорив опалювальної системи, якщо з'єднання негерметичні чи спроектовано щось неправильно. Недоліки у таких випадках, позови з орендарями та компенсація втрати втраченого майна, можуть стати серйозною проблемою навіть для великої компанії. Набагато простіше уникнути труднощів заздалегідь, звернувшись до справжніх майстрів, які пропонують гарантію на свої послуги.

montazh-radiatorov-otopleniya

При необхідності буде виконаний і повний демонтаж старих радіаторів. Встановлення нових обігрівачів проводиться як з нижньою, так і з верхнім підключенням. За доставку вибраних акумуляторів плата не береться. Ми можемо встановити як чавунні, так і біметалічні радіатори, а також алюмінієві моделі встановлюємо максимально якісно. Розрахунок перед монтажем проводиться дуже ретельно, що дозволяють виключити основні помилки, які могли б вплинути на якість роботи системи, що виконується. Самі радіатори встановимо максимально оперативно, без пилу та надмірного шуму.

монтаж радиаторов отопления

При виборі радіаторів наші фахівці врахують вимоги до матеріалів та робочих тисків, необхідні обсяги теплоносія та його вигляд. Габарити та рівень теплової віддачі розраховуються окремо. Весь персонал пройшов спеціальне навчання та має офіційний допуск на виконання відповідних робіт. Регулярно проводиться підвищення кваліфікації. Бригада прибуде на потрібне місце точно вчасно. Вона відразу буде мати повний набір інструментів і витратних матеріалів, тобто заминок і гальмування установки через це не виникне.

монтаж радиаторов отопления 2

При необхідності виконується штроблення під установку труб. Число секцій та розміри радіаторів визначимо максимально чітко. До уваги будуть прийняті особливості кутових приміщень, специфіка теплового та вентиляційного режиму в кожній кімнаті, цеху та іншій ділянці. Традиційно батареї монтують під підвіконня, і ми намагаємося дотримуватись того ж підходу. Але можуть виникнути інші міркування і професійна організація готова враховувати їх повністю.

montazh-radiatorov-otopleniya-1

Підключення опалювальної лінії здійснюється при необхідності з використанням запірно-регулювальної арматури, включаючи байпаси та крани Маєвського; грамотний підхід дозволяє досягти мінімального часу відключення стояка та пов'язаних із цим додаткових незручностей. Ретельно продумується та опрацьовується розведення. Комплексна установка радіаторів опалення – наша основна послуга – дозволяє виключити проблеми у роботі будь-якої складової частини опалення. Гарантія поширюється на нормальне функціонування всіх точок обігріву. Плата за роботу в результаті не тільки нижче, ніж у інших фірм, а й повністю виправдовується чудовим результатом.

Наші фахівці готові відповісти на всі питання, що виникають, відштовхуючись від свого досвіду і знань у відповідній сфері. Ми застосовуємо лише матеріали першокласного рівня та продукцію від перевірених постачальників. Якість роботи однаково висока на будь-якому замовленні, незалежно від його масштабу, терміновості, віддаленості об'єкта та технологічної складності.

Фахівці готові взяти на себе і вибір самих нагрівальних приладів. Їхній спектр може вразити уяву навіть досить досвідчених людей. Чіткий вибір після консультацій із фахівцями гарантує максимально повне задоволення потреб. Відстань між самими радіаторами, їх основні характеристики визначаться особливо чітко і без жодних проблем. Спроба механічно перенести вдалі в інших будівлях рішення дуже рідко призводить до успіху. Тільки монтаж на основі всебічного теплотехнічного розрахунку дозволяє вирішити цю проблему. Заглушки та крани, як кульові, так і штокові, підбираються особливо ретельно.

Постачання та монтаж радіаторів в Україні 0800 508 510, дзвінки безкоштовні. Пошта: sales@euroclimat-service.ua

Автор: Дмитро Ратієв
Дата публікації: 20.02.2022
Теги: Опалення
Інші статті по темі
Установка циркуляционного насоса

Установка циркуляційного насоса чиллера, монтаж промислового циркуляційного насоса на гліколь, правила монтажу насоса, як встановити циркуляційний насос котельні, підключення трубопроводів до насоса, для опалення

Читати далi
Диспетчеризация ИТП

Переваги встановлення системи диспетчеризації ІТП в Україні, прорахунок вартості постачання та монтажу, комплекс послуг із встановлення обладнання. Гарантія на 3 роки.

Читати далi
Вентиляция газовой котельной

Вентиляція газової в котельні кімнаті. Проектування і пристрій.

Читати далi
Тепловой насос или газовый котел? Что выбрать? Сравнение, характеристики

Обговорюємо переваги та недоліки теплових насосів і газових котлів. Що ж вибрати тепловий насос або газовий котел і на чому зупинитися при покупці і інвестуванні в свою будівлю. Подробиці в нашій статті.

Читати далi
ДБН отопление, вентиляция и кондиционирование. Современные нормы и требования

Сучасні стандарти опалення, вентиляції та кондиціонування будівель зібрані в пакеті ДБН. Всі вимоги для створення інженерних систем спрямовані на комфортне і безпечне прибування людини в приміщенні в будь-який час року.

Читати далi
.....