Монтаж повітроводів

Дізнатись вартість за монтаж повітроводів можна за тел. в Україні 0800 508 510, дзвінки безкоштовні. Пошта: sales@euroclimat-service.ua


Повітропровід у загальному випадку - це спеціально пророблений канал, який використовується з вентиляційною метою. Така магістраль забезпечує надходження повітряних мас у заданому напрямку. Через неї в різні приміщення надходитиме кисень. Грамотний монтаж повітроводів в Україні — у міській та сільській місцевості її — гарантує також видалення вуглекислоти та інших забруднювань, що утворюються при звичайній експлуатації. При правильній установці продумується будь-який нюанс, і насамперед регулювання надходження повітря та його тиск усередині труб, а також у будь-якій частині обслуговуваних приміщень.

Монтаж повітроводів

Повітроводи можуть бути розраховані як під природну, так і під стимульовану технікою вентиляцію. Також допускається зробити вибір на користь одноканальної моделі або припливно-витяжних комунікацій. Другий тип вважається більш досконалим, але він дорожчий, складніший і тому застосовується в основному у відповідальних будівлях.

Монтаж повітроводів

Гнучкі та напівгнучкі повітроводи монтуються за умови повного розтягування. Коли за справу беруться професіонали, ніде нічого не провисатиме, отримуватиме заряд статичної електрики, торкатиметься ріжучих та гострих предметів, порушуватиметься іншим чином. Усе це продумується заздалегідь, ще етапі складання креслень. Досвідчені фахівці чітко спроектують повітроводи навіть у підвальних та цокольних поверхах. Вся вентиляційна система може враховувати і можливість потрапляння в повітря їдких, токсичних, небезпечних іншим чином сполук.

Грамотно проведена робота — запорука того, що повітропровід довго не доведеться замінювати. У разі потреби він буде надійно утеплений. Профі підберуть найкращі рішення, у тому числі перехідники та металеві гільзи. По можливості мінімізуються повороти, а якщо без них не можна обійтися, все буде виконано максимально чітко і грамотно, з оптимальними радіусами.

Для нас не важко підготувати і круглі, і прямокутні повітроводи. Перший тип обгрунтовано вважається оптимальним практично. У ньому немає ризику вихрового руху повітря, і робота йде тихіше. Однак бувають випадки, коли прямокутна форма все ж таки краща. Який би варіант у результаті не був прийнятий, якість, економія витратних матеріалів та кріплень за найвищої надійності та довговічності комунікацій — ось наша базова стратегія.

Монтаж повітроводів

Накопичений досвід дозволяє впевнено монтувати жорсткі та гнучкі повітроводи з однаковою ефективністю. Організація здатна виконати замовлення і встановлення комбінованих повітроводних ліній. Гнучка труба зручна на ділянках, що розгалужуються. Наші фахівці відпрацювали створення як зовнішніх, так і внутрішніх повітряних каналів та вентиляційних шахт. У будь-якому випадку, ці технологічні лінії ідеально відповідають меті — забезпеченню гарного мікроклімату в офісних будівлях та на складах, у цехах та друкарнях, на тартаках і в супермаркетах.

Фірма готова впоратися з монтажем повітроводів не тільки по стінах і стелях, а й усередині них, а також під перекриттями підлоги. Вибір конкретного варіанту визначається індивідуально з урахуванням потреб та можливостей виконання. Для нас не важко змонтувати повітряні канали з оцинкованої або нержавіючої сталі, з полімерів або металопластику, і оптимальним чином скріпити їх.

Монтаж повітроводів

Оцинковані вироби використовують у основному помірному (мікро)кліматі, за умови відсутності специфічних агресивних чинників. Таке рішення може бути рекомендовано для санвузлів, кімнат для прасування, невеликих басейнів. Нержавіюча сталь жаростійкого або тонковолокнистого класу може використовуватися для переміщення повітряних потоків в агресивних умовах. Допускається прогрівання повітря до 500 градусів. Подібне рішення оптимальне у важкій індустрії, у тому числі в металургії та металообробці, у гірничодобувній галузі.

Монтаж повітроводів

Кріплення на шпильки та двотаври, на куточки та таври цілком можливо для підготовленої бригади. Наші фахівці готові впоратися і з установкою повітроводів у міжфермових просторах. Передбачаються за потреби резервні та аварійні рішення.

Дізнатись вартість за монтаж повітроводів можна за тел. в Україні 0800 508 510, дзвінки безкоштовні. Пошта: sales@euroclimat-service.ua

 

Автор: Дмитро Ратієв
Дата публікації: 05.11.2021
Інші статті по темі
Рекуператор

Рекуператор теплообмінник для припливно-витяжних установок. Відмінність та застосування різних видів рекуператорів на практиці.

Читати далi
Вентиляция в доме из бруса

Вирішили побудувати або купити будинок з бруса? Розповімо вам зрозумілими словами про вентиляцію в ньому. Природна і примусова вентиляція будинків, на чому зупинитися? Подробиці в нашій статті.

Читати далi
ПВУ

Припливно-витяжна установка, з чого складається і для чого використовується в Україні? Де купити ПВУ і скільки коштує установка? Хто виконує підбір і розрахунок обладнання?

Читати далi
Пластинчатый рекуператор

Призначення пластинчастих рекуператорів, види і характеристики для вентиляції приміщень. Переваги пластинчастих рекуператорів для економії ресурсів.

Читати далi
Автоматизация вентиляционных установок

Навіщо потрібна автоматизація вентиляційних установок та вентиляційного обладнання? Де купити і хто встановлює в Україні? Призначення і доцільність встановлення щитів автоматики.

Читати далi
Роторный рекуператор

Призначення роторних рекуператорів, види та характеристики для вентиляції приміщень. Переваги роторних рекуператорів для економії ресурсів.

Читати далi
Промышленные вентиляторы: купить с установкой

Як правило, промислові вентилятори використовуються не автономно, а в складі великих і розгалужених систем вентиляції, технічно складних і потужних.

Читати далi
Вентиляция газовой котельной

Вентиляція газової в котельні кімнаті. Проектування і пристрій.

Читати далi
.....