Обслуговування систем вентиляції та кондиціонування

Наш телефон в Україні 0800 508 510, дзвінки безкоштовні. Пошта: sales@euroclimat-service.ua


 

Будь-яка система, створена людиною, рано чи пізно потребуватиме технічне обслуговування і ремонт. Найсучасніші системи, що використовують інноваційні технології та мають тривалі терміни експлуатації і гарантії, як би акуратно їх не використали, в певний термін зажадають втручання в свій функціонал ззовні.

Сучасні системи вентиляції та кондиціонування не є в цьому сенсі винятком. Навіть в разі використання в них передових сучасних екологічно чистих холодоагентів, а так же, найсучасніших матеріалів для прокладки тепломережі, рано чи пізно зажадають діагностики, обслуговування, ремонту і навіть заміни частини агрегатів або їх складових для ефективної подальшої їх експлуатації.

Працюючи на ринку проектування і обслуговування систем вентиляції і кондиціонування з 2007 року, компанія «Євроклімат-Сервіс» стабільно і ефективно виконує весь спектр робіт з гарантійного і післягарантійного обслуговування систем вентиляції та кондиціонування, як встановлених нашими фахівцями, так і змонтованих сторонніми компаніями.

Як часто необхідно обслуговування систем вентиляції та кондиціонування?

Однозначно і точно побудувати графік стандартного обслуговування систем вентиляції та кондиціонування неможливо. Залежно від використовуваних матеріалів, тривалості каналів, застосовуваних технологій і типу монтажу, в кожному окремому випадку рекомендації по частоті діагностики, обслуговування і ремонту систем вентиляції та кондиціонування будуть абсолютно різні.

Єдине, що можна сказати про частоту обслуговування в будь-якому з використовуваних типів систем - це необхідність профілактичних заходів з діагностики та тестування окремих складових систем повинні проводитися не рідше, ніж раз на півріччя. Далі ми представляємо коротку таблицю мінімальних термінів для різних систем.

Назначение
кондиционера

Длительность
работы в год (месс)

Частота
ТО в год (раз)

Бытовой

3

1-2 раза

6

4

12

4-12

Полупромышленный

6

4

индивидуально

Не менее 4

12

4-12

Промышленный

6

4

индивидуально

Не менее 4

12

4-12

Приточно-вытяжной

12

1-2

12

2-4

индивидуально

Не менее 2 раз

 

Що входить в комплекс заходів з обслуговування систем вентиляції та кондиціонування?

В кожному окремому випадку, в залежності від системи і устаткування, яке застосовується в ній, комплекс робіт по обслуговуванню систем вентиляції і кондиціонування може складатися з:

- комплексного технічного обслуговування системи кондиціонування, холодопостачання, вентиляції та теплопостачання;

- обслуговування окремих систем і складових систему: чиллерів, центральних кондиціонерів, КПП, холодильних установок, VRV-систем і VRF-систем, припливних установок, фанкойлів, спліт-систем, осушувачів, зволожувачів повітря і ін.);

- електронного тестування та контролю параметрів системи вентиляції і кондиціонування, використовуючи комп'ютерні технології;

- діагностики і / або повного комплексного тестування всієї техніки і систем;

- пуско-налагоджувальні роботи на змонтованому заново і / або тимчасово зупиненому обладнанні;

- поточного, гарантійного або післягарантійного ремонту обладнання складності різних типів;

- аварійних виїздів, пов'язаних з ремонтом системи вентиляції і кондиціонування, автоматики або холодопостачання.

Які ризики виникають відсутність обслуговування систем вентиляції та кондиціонування?

Як будь-яка система, наприклад, годинна, що складається з своєрідних шестерень, створених навіть найталановитішим годинникарем, може зламатися без належного догляду і зажадати дорогого ремонту. Так і будь-яка сучасна система вентиляції та кондиціонування, навіть за найсприятливіших умов клімату, для тривалого і ефективного функціонування, потребує з профілактичному ТО. Погодьтеся, набагато дешевше вчасно змастити ланцюг велосипеда маслом, ніж купувати новий ланцюг замість старої. Аналогічно відбудеться і з системою вентиляції і кондиціонування без своєчасних прочисток фільтрів, грат і дифузорів. Без ретельного періодичного візуального огляду на предмет пошкоджень або надійності електронних з'єднань.

З дитинства ми добре знаємо, що профілактика захворювання набагато безпечніше, дешевше і ефективніше, ніж його лікування. У зв'язку з цим, будь-якій системі вентиляції і кондиціонування загрожує серйозне захворювання, аж до летального результату, в разі, якщо своєчасно не проводити його профілактику. Нашою мовою - технічне обслуговування систем вентиляції та кондиціонування професійними майстрами, робота якої - це не тільки комфорт, але і безпеку здоров'я нас самих.

Де замовити послуги з обслуговування систем вентиляції та кондиціонування?

Фахівці компанії «Euroclimat-Servis» з 2007 року виконують роботи по гарантійному, сервісному і післягарантійного обслуговування систем вентиляції і кондиціонування в багатьох містах України. Для наших фахівців не має значення, чи була система встановлена ​​нами, або ж роботи по монтажу і проекту виконувалися сторонньою фірмою. Ремонтний департамент компанії «Євроклімат-Сервіс» має професійним штатом співробітників, здатних в найкоротші терміни діагностувати і усунути будь-яку проблему в системах вентиляції і кондиціонування. Зателефонуйте і переконайтесь на практиці - будь-яка, навіть найскладніша і запущена без своєчасного ТО система вентиляції і кондиціонування може бути реанімована, якщо в «операційної» біля столу стоять «реаніматологи» - професіонали.

Наш телефон в Україні 0800 508 510, дзвінки безкоштовні. Пошта: euroclimat.ua@gmail.com

Скільки коштує обслуговування систем вентиляції та кондиціонування?

Без попереднього діагностування системи вентиляції і кондиціонування безпосередньо на місці її установки, так би мовити, онлайн, скласти кошторис і точно сказати, скільки коштуватиме обслуговування, досить складно. Для детальної діагностики і формування прайса на ціну робіт необхідно викликати нашого фахівця на місце і зробити первинний огляд системи.

Просто зателефонуйте на наш гарячого номеру і в найкоротші терміни, провівши діагностику на місці, фахівець компанії «Євроклімат-Сервіс» озвучить повну або часткову орієнтовну вартість робіт з обслуговування і в разі необхідності, по ремонту або заміні частини складових.

Автор: Дмитро Ратієв
Дата публікації: 16.10.2019
Інші статті по темі
Монтаж воздуховодов

Типи повітроводів та їх особливості у монтажі. Вартість послуги монтаж повітроводів в Україні. Терміни виконання робіт та якість. Гарантія 3 роки.

Читати далi
Рекуператор

Рекуператор теплообмінник для припливно-витяжних установок. Відмінність та застосування різних видів рекуператорів на практиці.

Читати далi
Вентиляция в доме из бруса

Вирішили побудувати або купити будинок з бруса? Розповімо вам зрозумілими словами про вентиляцію в ньому. Природна і примусова вентиляція будинків, на чому зупинитися? Подробиці в нашій статті.

Читати далi
ПВУ

Припливно-витяжна установка, з чого складається і для чого використовується в Україні? Де купити ПВУ і скільки коштує установка? Хто виконує підбір і розрахунок обладнання?

Читати далi
Пластинчатый рекуператор

Призначення пластинчастих рекуператорів, види і характеристики для вентиляції приміщень. Переваги пластинчастих рекуператорів для економії ресурсів.

Читати далi
Автоматизация вентиляционных установок

Навіщо потрібна автоматизація вентиляційних установок та вентиляційного обладнання? Де купити і хто встановлює в Україні? Призначення і доцільність встановлення щитів автоматики.

Читати далi
Роторный рекуператор

Призначення роторних рекуператорів, види та характеристики для вентиляції приміщень. Переваги роторних рекуператорів для економії ресурсів.

Читати далi
Промышленные вентиляторы: купить с установкой

Як правило, промислові вентилятори використовуються не автономно, а в складі великих і розгалужених систем вентиляції, технічно складних і потужних.

Читати далi
.....