Особливості обслуговування мультізональних систем VRF і VRV

З причини високої технологічності і складності такого кліматичного обладнання, як мультизональні системи, найбільш важливим кроком в обслуговуванні є діагностика. Найчастіше, якщо порівняти час і зусилля, витрачені на діагностику, то сам ремонт мультізональних систем після виявлення несправності, може займати в 3-4 рази менше годин і сил. Чим складніше система, чим більше в ній різних блоків і функцій, тим складніше визначити точне місце поломки. Однак, для фахівців високого класу, які є співробітниками компанії «Euroclimat-Service» будь-яке завдання, що стосується діагностики і ремонту мультізональних систем, є здійсненним.

На що варто звернути увагу при ремонті мультізональних систем кондиціонування
Наскільки б якісно не були виконані роботи з проектування, монтажу та запуску мультізональних систем, техніка є техніка, і вона потребує сервісі і ремонті. Якщо такий момент настав, ми раді будемо усунути будь-які неполадки в роботі систем кондиціонування. Всі несправності можна розділити на кілька напрямків:

Електрична частина системи.

В охолоджувальній системі системи.

Система відведення конденсату з внутрішніх блоків.

Велика частина сучасних систем кондиціонування обладнана пультом управління, який повідомляє про коді помилки, що виникла в процесі експлуатації. Але, на жаль, визначити на 100% точку неполадки, навіть з таким пультом неможливо. Для цього буде потрібна допомога фахівця, який вміє розшифровувати комбінації світіння або моргання світлодіодів, розташованих на зовнішніх блоках.

Діагностика і ремонт електричної частини мультізональних систем
Як правило, діагностика таких проблем проводиться за допомогою включення і виключення електричного живлення з певним проміжком часу. Якщо такий спосіб не усуває проблему, наступним кроком є ​​перевірка якості напруги електричної мережі, правильно чергування фаз і перевірка обладнання мультизональной системи кондиціонування, пов'язаного з електроживленням: компресор і електродвигун вентилятора. Перевірка і ремонт инверторного компресора, що є в сучасних мультізональних системах своєрідним серцем, проводиться в першу чергу, так як при його поломки робота всієї системи заблокована. Наступним кроком в діагностиці електричної частини мультізональних систем є перевірка датчиків, яких в сучасних системах дуже багато: отдатчіка температури до датчика тиску. Кожен з цих датчиків при виникненні тих чи інших проблем в системі, може блокувати її роботу, оберігаючи від поломки всього комплексу. Однак, іноді, ламається і сам датчик, і для нормального функціонування досить його замінити.

Діагностика та ремонт холодильного контуру мультизональной системи.
Для ефективного діагностування холодильного контуру системи, фахівцями компанії Euroclimat-Service проводиться контрольний замір робочого тиску всмоктування і нагнітання, а так же, різниці температур на випарнику і конденсаторі на виході і вході внутрішніх і зовнішніх блоків. Серед найчастіших джерел неполадок в роботі охолоджувальної системи знаходяться: брейнч провайдери, що знаходяться глибоко в системі і рефнети.

Найпоширеніша проблема в роботі охолоджувальної системи - це витік холодоагенту. Пов'язано це не тільки з якістю монтажу, але і з тимчасовим зношуванням частини фреонопровіда. Недолік хладогенту викличе масу блоків системи датчиками, що в свою чергу призведе до погіршення або повної зупинки роботи системи. При виникненні таких проблем допомогу фахівців в діагностиці і ремонті мультизональной системи необхідна катастрофічно, оскільки визначити точне місце витоку фреону і відновити цілісність системи можуть тільки професіонали в ремонті мультізональних систем. Адже якісно виконана робота по відновленню працездатності - це не тільки визначення місця витоку (поломки), заміна (налагодження) окремої складової мультизональной системи, але і тестування системи (після усунення витоків) за допомогою закачування в неї інертного газу.

Так само, в разі, якщо холодильний контур був тривалий час розгерметизовано, в нього могли потрапити повітря, волога і пил, і в цьому випадку буде потрібно процес вакуумізірованія кілька більш тривалого часу, ніж при звичайній розгерметизації. Навіть незначне потрапляння в робочу систему вологи або повітря може привести до повної поломки системи, що вимагає набагато більше дорогого ремонту.

Діагностика і ремонт в системі відведення конденсату від внутрішніх блоків.
При професійному монтажі системи, проблеми в системі відведення конденсату можуть виникнути через кілька років експлуатації, або ж, якщо монтаж проведений з помилками, зрізу ж після установки і запуску. Виникнення проблем другого типу можливе за умови, що фахівці не витримали достатній ухил при прокладці дренажного трубопроводу.

У випадках, коли монтажем системи займалися фахівці компанії «Euroclimat-Service» такі варіанти виключені. 1 см ухилу на кожен метр трубопроводу захищають наших клієнтів від подібної проблеми, як мінімум, на 7-8 років. Друга ж причина - час експлуатації. Коли система кондиціонування працює кілька років, це неминуче призводить до засмічення дренажного трубопроводу. В обох випадках фахівці компанії «Euroclimat-Service» готові усунути всі недоліки і поломки, виконавши ремонт мультізональних систем якісно, ​​надійно і надовго!

Сервісне обслуговування мультізональних систем кондиціонування
На жаль, в нашій країні, досить часто словосполучення «сервісне обслуговування» мультизональной системи все ще асоціюється з негативними емоціями, пов'язаними зі складністю довести обов'язок компанії - виробника або продавця - проводити сервісне обслуговування. Багато інтернет магазини, супермаркети електроніки та фірми з продажу та встановлення, що реалізують високотехнологічне обладнання, після моменту запуску системи буквально «забувають» про існування клієнта. І варто такому клієнтові звернутися з питання сервісного обслуговування, йому намагаються або відмовити, посилаючись на різні причини, або призначити за сервіс таку ціну, яка зовсім не відповідає витрачається ресурсів.

Компанія "Euroclimat-Service" вже на стадії попереднього обговорення майбутнього проекту системи кондиціонування, в тому числі і таких складних високотехнологічних систем, як, мультизональні, з клієнтом, озвучує гарантію не тільки якості самого обладнання, його проектування, монтажу та запуску, але і гарантоване сервісне обслуговування систем, реалізованих нашою компанією.

Хто, як не співробітники компанії "Euroclimat-Service" Харків, які вже більше 8 років працюють в сфері сервісного обслуговування, проектування та монтажу систем кондиціонування по всій Україні, зможе найбільш відповідально, якісно і зі знанням справи, підійти до сервісу систем, ними самими ж спроектованих і встановлених ?!

Сервісне обслуговування мультізональних систем кондиціонування в Харкові від "Euroclimat-Service" - це гарантія високої якості, безперечного професіоналізму і щирої турботи про те, щоб наші системи безперебійно працювали якомога довше. Адже комфорт і екологічна безпека наших клієнтів - запорука нашого успіху на ринку України. Всі 8 років ми наполегливо працювали над розширенням і вдосконаленням своїх послуг, і сервісне обслуговування мультізональних систем кондиціонування завжди було одним з найбільш пріоритетних напрямків діяльності компанії. Ми точно знаємо, що регулярне і професійне сервісне обслуговування - гарантія тривалого часу експлуатації, і прагнемо забезпечити всім нашим клієнтам максимум комфорту при мінімумі фінансових витрат.

Автор: Дмитрий Ратиев

Особливості обслуговування мультізональних систем VRF і VRV

З причини високої технологічності і складності такого кліматичного обладнання, як мультизональні системи, найбільш важливим кроком в обслуговуванні є діагностика. Найчастіше, якщо порівняти час і зусилля, витрачені на діагностику, то сам ремонт мультізональних систем після виявлення несправності, може займати в 3-4 рази менше годин і сил. Чим складніше система, чим більше в ній різних блоків і функцій, тим складніше визначити точне місце поломки

Читать блог

Особливості установки мультізональних систем VRF і VRV

На відміну від побутових кондиціонерів, які використовуються в приватних квартирах і невеликих домоволодіннях, що не вимагають високого рівня професіоналізму для підбору і монтажу, мультизональні системи, що застосовуються в промислових будівлях площею від 250 і більше метрів квадратних, повинні бути спроектовані і встановлені тільки професіоналами. З огляду на пристрій мультізональних систем, що складаються, як правило, з декількох внутрішніх і зовнішніх блоків, в залежності від вимог, до них пред'являються, проектування, монтаж і подальше обслуговування повинно бути здійснено досвідченими, відповідальними і професійними співробітниками фірми-підрядника. П'ять причин замовити проектування і монтаж мультізональних систем в компанії "Euroclimat-Service" Компанія використовує мультизональні системи тільки відомих брендів зі світовим

Читать блог

Принцип роботи поршневого компресора

Компресор необхідний, щоб стискати холодильний агент від стану кипіння до випаровування. Під цією деталлю слід розуміти одну з головних частин холодильного обладнання. Крім іншого, пристрій і принцип роботи поршневого компресора має на увазі відсмоктування пару з випарника. Це необхідно для досягнення температури випаровування хладагента, а також зниження його тиску. В результаті цього нагнітається конденсатор. Завдяки всім цим діям забезпечуються оптимальне середовище, щоб газ став щільніше. Робота поршневого компресора вимагає повного відсмоктування пара. Це - головна умова, щоб температура знизилася, а в випарнику утворилася температура кипіння. Пар з'являється в результаті прийняття тепла від середовища, яке його охолоджує

Читать блог

Взаємозаміна фреонів та масел

Після досліджень різних, найвідоміших в нашій країні холодагентів і можливості їх заміни, з'ясувалося, що до них пред'являються різні вимоги. При цьому у холодильних агентів-замінників R12, R22, R502 і багатьох інших є вразливі місця. Щоб не заборонили використання цієї продукції, важливо вивчити сумісність фреонів і підібрати заміну r12 на r134a або інших варіантів. Усвідомлена експлуатація речовин Плюс до всього, важливо усвідомлено використовувати альтернативні речовини при створенні нової техніки, а також ремонті існуючого холодильного обладнання для 404 фреона, аналог якого цілком можливо знайти. Тому слід розуміти термодинамічні характеристики різних компонентів, коли відбувається пошук заміни фреону 404 на 507. Також слід розуміти їх взаємодію з іншими виробами, речовинами в холодильному обладнанні

Читать блог

Принцип роботи спірального компресора

Важливим вузлом будь-якої холодильної установки по праву вважається компресор. Цей пристрій призначений для створення різниці показників тиску і забезпечення циркуляції холодоагенту по системі. Спіральні компресори використовуються в процесі виробництва холодильного обладнання порівняно недовго. Їх почали активно впроваджувати в кінці минулого століття. Компресійні агрегати спірального типу застосовуються в складі теплонасосів, систем клімат-контролю, охолоджуючих продукцію установок, промислових чілерів і іншого устаткування. Принцип дії Сучасні спіральні компресори принцип роботи характеризує відносно простий. Він полягає в тому, що одна спіраль, що представляє собою головний робочий елемент вузла, обертається щодо другої із заданою швидкістю

Читать блог