Особливості установки мультізональних систем VRF і VRV

На відміну від побутових кондиціонерів, які використовуються в приватних квартирах і невеликих домоволодіннях, що не вимагають високого рівня професіоналізму для підбору і монтажу, мультизональні системи, що застосовуються в промислових будівлях площею від 250 і більше метрів квадратних, повинні бути спроектовані і встановлені тільки професіоналами.

З огляду на пристрій мультізональних систем, що складаються, як правило, з декількох внутрішніх і зовнішніх блоків, в залежності від вимог, до них пред'являються, проектування, монтаж і подальше обслуговування повинно бути здійснено досвідченими, відповідальними і професійними співробітниками фірми-підрядника.

П'ять причин замовити проектування і монтаж мультізональних систем в компанії "Euroclimat-Service"

Компанія використовує мультизональні системи тільки відомих брендів зі світовим ім'ям, модельний і цінової ряд якого, дозволяє вкластися в необхідні бюджети.

Проектування, монтаж і запуск мультізональних систем фахівцями компанії "Euroclimat-Service" проводиться спільно з представниками фірми - виробника обладнання.

Ціни, як на саме обладнання для мультізональних систем, так і на весь комплекс робіт з проектування, монтажу та запуску, одні з найдешевших по Україні, з огляду на те, що компанія "Euroclimat-Service" працює з виробниками напряму.

Ми працюємо на українському ринку в сфері монтажу та сервісного обслуговування систем кондиціонування 8 років. За ці роки ми напрацювали професійний штат співробітників, для яких авторитет компанії і особистий авторитет понад усе.

Гарантія на весь комплекс робіт, а так само на все обладнання, продаж і монтаж якого зроблені "Euroclimat-Service" - 3 роки. Свідчення тому наша офіційно зареєстрована торгова марка "Euroclimat-Service", а так само, велика кількість клієнтів компанії, успішно насолоджуються результатами нашої професійної роботи в комфортних і екологічно безпечних приміщеннях, що обслуговуються системами кондиціонування від "Euroclimat-Service"

Якщо Ви хочете створити найбільш комфортний клімат в приміщенні з великою площею та необхідністю підтримувати різну температуру в одному і тому ж будинку, але в різних його секторах, мультизональні системи кондиціонування - ідеальне рішення. Якщо Ви хочете, щоб проектування, монтаж, запуск та сервісне обслуговування цих систем було вироблено на професійному рівні з гарантією якості, зателефонуйте нам! І зробіть це прямо зараз!

"Euroclimat-Service" - це синонім професіоналізму, відповідальності та якості.

Автор: Дмитрий Ратиев

Особливості обслуговування мультізональних систем VRF і VRV

З причини високої технологічності і складності такого кліматичного обладнання, як мультизональні системи, найбільш важливим кроком в обслуговуванні є діагностика. Найчастіше, якщо порівняти час і зусилля, витрачені на діагностику, то сам ремонт мультізональних систем після виявлення несправності, може займати в 3-4 рази менше годин і сил. Чим складніше система, чим більше в ній різних блоків і функцій, тим складніше визначити точне місце поломки

Читать блог

Особливості установки мультізональних систем VRF і VRV

На відміну від побутових кондиціонерів, які використовуються в приватних квартирах і невеликих домоволодіннях, що не вимагають високого рівня професіоналізму для підбору і монтажу, мультизональні системи, що застосовуються в промислових будівлях площею від 250 і більше метрів квадратних, повинні бути спроектовані і встановлені тільки професіоналами. З огляду на пристрій мультізональних систем, що складаються, як правило, з декількох внутрішніх і зовнішніх блоків, в залежності від вимог, до них пред'являються, проектування, монтаж і подальше обслуговування повинно бути здійснено досвідченими, відповідальними і професійними співробітниками фірми-підрядника. П'ять причин замовити проектування і монтаж мультізональних систем в компанії "Euroclimat-Service" Компанія використовує мультизональні системи тільки відомих брендів зі світовим

Читать блог

Принцип роботи поршневого компресора

Компресор необхідний, щоб стискати холодильний агент від стану кипіння до випаровування. Під цією деталлю слід розуміти одну з головних частин холодильного обладнання. Крім іншого, пристрій і принцип роботи поршневого компресора має на увазі відсмоктування пару з випарника. Це необхідно для досягнення температури випаровування хладагента, а також зниження його тиску. В результаті цього нагнітається конденсатор. Завдяки всім цим діям забезпечуються оптимальне середовище, щоб газ став щільніше. Робота поршневого компресора вимагає повного відсмоктування пара. Це - головна умова, щоб температура знизилася, а в випарнику утворилася температура кипіння. Пар з'являється в результаті прийняття тепла від середовища, яке його охолоджує

Читать блог

Взаємозаміна фреонів та масел

Після досліджень різних, найвідоміших в нашій країні холодагентів і можливості їх заміни, з'ясувалося, що до них пред'являються різні вимоги. При цьому у холодильних агентів-замінників R12, R22, R502 і багатьох інших є вразливі місця. Щоб не заборонили використання цієї продукції, важливо вивчити сумісність фреонів і підібрати заміну r12 на r134a або інших варіантів. Усвідомлена експлуатація речовин Плюс до всього, важливо усвідомлено використовувати альтернативні речовини при створенні нової техніки, а також ремонті існуючого холодильного обладнання для 404 фреона, аналог якого цілком можливо знайти. Тому слід розуміти термодинамічні характеристики різних компонентів, коли відбувається пошук заміни фреону 404 на 507. Також слід розуміти їх взаємодію з іншими виробами, речовинами в холодильному обладнанні

Читать блог

Принцип роботи спірального компресора

Важливим вузлом будь-якої холодильної установки по праву вважається компресор. Цей пристрій призначений для створення різниці показників тиску і забезпечення циркуляції холодоагенту по системі. Спіральні компресори використовуються в процесі виробництва холодильного обладнання порівняно недовго. Їх почали активно впроваджувати в кінці минулого століття. Компресійні агрегати спірального типу застосовуються в складі теплонасосів, систем клімат-контролю, охолоджуючих продукцію установок, промислових чілерів і іншого устаткування. Принцип дії Сучасні спіральні компресори принцип роботи характеризує відносно простий. Він полягає в тому, що одна спіраль, що представляє собою головний робочий елемент вузла, обертається щодо другої із заданою швидкістю

Читать блог