Особливості установки мультізональних систем VRF і VRV

На відміну від побутових кондиціонерів, які використовуються в приватних квартирах і невеликих домоволодіннях, що не вимагають високого рівня професіоналізму для підбору і монтажу, мультизональні системи, що застосовуються в промислових будівлях площею від 250 і більше метрів квадратних, повинні бути спроектовані і встановлені тільки професіоналами.

З огляду на пристрій мультізональних систем, що складаються, як правило, з декількох внутрішніх і зовнішніх блоків, в залежності від вимог, до них пред'являються, проектування, монтаж і подальше обслуговування повинно бути здійснено досвідченими, відповідальними і професійними співробітниками фірми-підрядника.

П'ять причин замовити проектування і монтаж мультізональних систем в компанії "Euroclimat-Service"

Компанія використовує мультизональні системи тільки відомих брендів зі світовим ім'ям, модельний і цінової ряд якого, дозволяє вкластися в необхідні бюджети.

Проектування, монтаж і запуск мультізональних систем фахівцями компанії "Euroclimat-Service" проводиться спільно з представниками фірми - виробника обладнання.

Ціни, як на саме обладнання для мультізональних систем, так і на весь комплекс робіт з проектування, монтажу та запуску, одні з найдешевших по Україні, з огляду на те, що компанія "Euroclimat-Service" працює з виробниками напряму.

Ми працюємо на українському ринку в сфері монтажу та сервісного обслуговування систем кондиціонування 8 років. За ці роки ми напрацювали професійний штат співробітників, для яких авторитет компанії і особистий авторитет понад усе.

Гарантія на весь комплекс робіт, а так само на все обладнання, продаж і монтаж якого зроблені "Euroclimat-Service" - 3 роки. Свідчення тому наша офіційно зареєстрована торгова марка "Euroclimat-Service", а так само, велика кількість клієнтів компанії, успішно насолоджуються результатами нашої професійної роботи в комфортних і екологічно безпечних приміщеннях, що обслуговуються системами кондиціонування від "Euroclimat-Service"

Якщо Ви хочете створити найбільш комфортний клімат в приміщенні з великою площею та необхідністю підтримувати різну температуру в одному і тому ж будинку, але в різних його секторах, мультизональні системи кондиціонування - ідеальне рішення. Якщо Ви хочете, щоб проектування, монтаж, запуск та сервісне обслуговування цих систем було вироблено на професійному рівні з гарантією якості, зателефонуйте нам! І зробіть це прямо зараз!

"Euroclimat-Service" - це синонім професіоналізму, відповідальності та якості.

Автор: Дмитрий Ратиев

Мастило для фреонів

Система мастило-холодоагент зараз користується великим попитом. Її використовують в різних сферах. Через це важливо знати основні особливості і характеристики, які допоможуть підібрати підходяще мастило для фреону. Розчинність речовини Фахівці стверджують, що рівень розчинності мастила в хладагентах різний. В цілому розчинність може бути або нульовою, або повною. Важливо відзначити, що в процесі обов'язково є проміжний стан, коли утворюється відразу кілька сумішей. В такому випадку мастило може розчинитися в холодоагенті або навпаки. Холодоагенти добре розчиняються в мастилі в разі, якщо характеристики як холодоагенту, так і цієї рідини добре взаємодіють. В принципі, варто відзначити, що в мастилі може міститися відразу кілька холодоагентів різної концентрації. Це теж може сильно вплинути на розчинність

Читать блог

Температури кипіння фреонів

Речовина фреон має приблизно 40 різновидів. Така різноманітність видів має на увазі певні причини. Спочатку були створені виробничі фреони, які були виключно несприятливими за своїм впливом на озоновий шар планети. Це були речовини серій R11, R12, R13. Потім вони змінилися поліпшеними R21, R22, R31. Однак дані фреони в 2000-2003 роках заборонили. Зараз дозволені до застосування модифікації, який нейтрально впливають на озоновий шар. Найчастіше використовуються фреони R- 407C і R-410A. У них абсолютно різні властивості, наприклад різна температура кипіння фреонів і т.д. У даних речовин головна особливість - придбання і втрата газоподібного стану. При цьому створюється тиск в охолоджувальній системі приладу. У створених різновидів також різна температура конденсації фреону

Читать блог

Що таке чиллер? Все про них

Чиллер є холодильне обладнання, яке використовується для зниження температури повітря в промислових спорудах. Дане обладнання має підтримувати необхідні температурні параметри, що забезпечують безперебійне функціонування наявного обладнання. Найбільш поширеною і вживаною формою є чилер. Вона настільки популярна завдяки можливості регулювання температурних умов одночасно в двух відокремлених один від одного приміщеннях. Чиллером охолоджується або нагрівається тепловою носій, тепло від якого спрямовується в фанкойл. Чиллер може використовуватися для охолодження і нагрівання повітря. Особливістю конструкції є наявність зовнішнього конденсатора з можливістю його установки поза будівлею (наприклад, на дахах). Для з'єднання чиллерів і фанкойлів застосовуються трубопроводи, протяжність яких різниться в залежності від потужності насоса

Читать блог

Особливості обслуговування мультізональних систем VRF і VRV

З причини високої технологічності і складності такого кліматичного обладнання, як мультизональні системи, найбільш важливим кроком в обслуговуванні є діагностика. Найчастіше, якщо порівняти час і зусилля, витрачені на діагностику, то сам ремонт мультізональних систем після виявлення несправності, може займати в 3-4 рази менше годин і сил. Чим складніше система, чим більше в ній різних блоків і функцій, тим складніше визначити точне місце поломки

Читать блог

Особливості установки мультізональних систем VRF і VRV

На відміну від побутових кондиціонерів, які використовуються в приватних квартирах і невеликих домоволодіннях, що не вимагають високого рівня професіоналізму для підбору і монтажу, мультизональні системи, що застосовуються в промислових будівлях площею від 250 і більше метрів квадратних, повинні бути спроектовані і встановлені тільки професіоналами. З огляду на пристрій мультізональних систем, що складаються, як правило, з декількох внутрішніх і зовнішніх блоків, в залежності від вимог, до них пред'являються, проектування, монтаж і подальше обслуговування повинно бути здійснено досвідченими, відповідальними і професійними співробітниками фірми-підрядника. П'ять причин замовити проектування і монтаж мультізональних систем в компанії "Euroclimat-Service" Компанія використовує мультизональні системи тільки відомих брендів зі світовим

Читать блог