Проектування і монтаж інженерних систем

Наш телефон в Україні 0800 508 510, дзвінки безкоштовні. Пошта: sales@euroclimat-service.ua


Інжинірингова компанія «Євроклімат-сервіс» здійснює проектування і монтаж інженерних систем. Займається комплексним оснащенням будівель. Встановлює опалювальні, вентиляційні системи, кондиціонери. У компанії працює кваліфікований персонал, який виконує всі нормативи і вимоги.

  

Проектування монтаж і налагодження інженерних систем «під ключ»

Професіонали монтують всі види інженерних систем:

  • кондиціонування;
  • вентиляцію;
  • опалення;
  • Водопостачання.

Всі роботи виконуються «під ключ», тому замовник позбавлений зайвих турбот.

монтаж інженерних систем

Сучасний будинок неможливо уявити без вентиляції, кондиціонери, електрики та опалення. Самостійно змонтувати ці комунікації практично нереально, потрібно володіти спеціальними знаннями і навичками.

Найчастіше нам надходять заявки на проектування опалювальних систем. Фахівці не тільки виконують їх монтаж, але і заміну.

У співробітників нашої інжинірингової компанії є значний досвід установки систем автоматизації "Розумний будинок» і безпеки. Інжинірингове проектування виконується відповідно до чинних нормативів і стандартів. Фахівці знають, як правильно монтувати проводку і підключати електрику. Якщо в будинку відсутня система водовідведення, вони оперативно її спроектують.

Головні аргументи на користь співпраці з нашою інжинірингової компанією

На всі виконані роботи надається гарантія. Компанія самостійно закуповує все необхідне для монтажу комунікацій матеріали, вивозить сміття після закінчення робіт.

Якщо у вас в планах будівництво будинку і виникла необхідність в проектуванні системи водопостачання, опалення, інших комунікацій - доручіть це нам.

Проектування інженерних систем

Ми встановлюємо системи автоматизації та безпеки, так, щоб потім в їх роботі не виникало збоїв. Виконуємо професійну налагодження обладнання, тестуємо його перед запуском.

Якісно спроектовані комунікації служать запорукою комфортабельної експлуатації будівлі. З сучасною системою опалення власникам нерухомості буде не страшна найхолодніша зима. Грамотно спроектоване водопостачання дозволить користуватися не тільки холодної, але і гарячої води.

налагодження інженерних систем

Завдяки нашому сприянню, у вас перестане боліти голова з приводу питань, пов'язаних з монтажем інженерних комунікацій. Фахівці ретельно все прорахують, розроблять проектне рішення. На етапі підготовки проекту до уваги приймаються озвучені клієнтом побажання. Монтажні роботи проводяться в обумовлені і прописані в договорі терміни.

Звернувшись в нашу компанію, ви можете отримати розгорнуту консультацію з питань, пов'язаних з проектуванням і установкою інженерних комунікацій. Професіонали підготують кошторисну документацію, порахують, в яку суму обійдеться монтаж опалення, водопостачання чи каналізації. Прокладуть туби і заведуть їх в будівлю, встановлять систему кондиціонування та інші комунікації, необхідні для комфортного проживання.

Інженерні комунікації, змонтовані нашими фахівцями, будуть справно служити вам протягом багатьох років.

Наш телефон в Україні 0800 508 510, дзвінки безкоштовні. Пошта: sales@euroclimat-service.ua

Автор: Дмитро Ратієв
Дата публікації: 29.09.2021
Інші статті по темі
Инженерные системы

Інженерні системи в Україні - Електропостачання, Теплопостачання, вентиляція і кондиціонування, водопостачання і каналізація, Газопостачання, Зовнішнє освітлення, Зв'язок і охоронні системи.

Читати далi
Инжиниринговая компания Украина

Основним завданням інжинірингової компанії «Євроклімат-сервіс» є надання повного пакета комплексних послуг у сфері кондиціонування, опалення і вентиляції.

Читати далi
Зарплата монтажника систем ОВК в Україні 400-1200USD в міс.

Монтажник систем опалення, вентиляції, кондиціонування повітря - досить затребуваний фахівець на сучасному ринку праці. Зарплата, оклад, опис та обов'язки посади.

Читати далi
Как выжить на стройке в Украине? Смертельные случаи и их последствия.

Будівельний майданчик, це місце підвищеної небезпеки для співробітників монтажних організацій, тому контроль з боку охорони праці, є життєво важливою і відповідальною процедурою в Україні.

Читати далi
Девушки инженеры-строители, преимущества в профессии

Традиційно існують «жіночі» та «нежіночі» професії. Дівчата інженери та дівчата будівельники - багато хто відносить до другої групи інженерію, хоча прекрасна половина людства цілком успішно доводить протилежне.

Читати далi
.....