Промисловий тепловий насос

Установка та постачання теплових насосів для будівель та підприємств в Україні 0800 508 510, дзвінки безкоштовні. Пошта: sales@euroclimat-service.ua


Купити тепловий насос в Україні для бізнесу, де купити, як вибрати, замовити можна тут.

Проблема, пов'язана з енергозбереженням в області промисловості була актуальна у всі часи. Зараз вона стоїть особливо загострено, адже від того, як саме буде вирішене дане питання, залежить багато чого, і в першу чергу те, чи вийде знизити собівартість продуктів, що випускаються і послуг, що надаються. Добившись позитивних результатів в цій області, можна значно підвищити конкурентоспроможність фабрик і заводів.

Варто зауважити, що відмінний вихід з вищеописаної ситуації - це промисловий тепловий насос. Саме з його допомогою можна домогтися оптимізації процесів, пов'язаних з нагріванням матеріалів. Вони будуть більш ефективними, дозволять отримати ряд важливих переваг.

Порівняльна таблиця джерел тепла
  Газовий котел Котел на вугіллі / Дров'яний котел Пелетний котел Електричний котел Тепловий насос

Тепло-накопичувачі

Вартість монтажу Середня Середня Середня Низька Висока Середня
Ресурс опалення Газ Вугілля/дрова Пелети (паливні гранули) Електроенергія Тепло землі/повітря, електроенергія Електроенергія за «нічним тарифом»
Термін експлуатації До 20 років До 20 років До 30 років До 30 років До 50 років До 50 років
Вибухонебезпечність Висока Середня Середня Ні Ні Ні
Шкода для екології Середня Середня Середня Ні Ні Ні
Вимоги до вентиляції Необхідна Необхідна Необхідна Ні Ні Ні
Необхідність технічного обслуговування Регулярно Регулярно Регулярно Періодично Періодично Періодично
Надійність Висока Висока Висока Дуже висока Дуже висока Дуже висока
Можливість охолодження приміщення Ні Ні Ні Ні Ні Ні

Якщо ви шукайте те, де купити промисловий тепловий насос, то варто звернути увагу на нашу компанію. Ми займаємося проектуванням, постачанням і монтажем таких установок, надаючи своїм клієнтам:

 • грамотний і індивідуальний підхід;
 • розумні ціни;
 • якісне обслуговування;
 • гарантію на всі поставляються агрегати.

Різновиди теплових насосів.

Промислові теплові насоси представлені до продажу в великому асортименті, але, щоб підібрати оптимальну модель, варто розглянути різні класифікації цих приладів. Вони можуть відрізнятися за принципом дії.

Парокомпресійний тепловий насос.

Функціонування цих розробок схоже з домашнім холодильником, всередині якого тепло надходить від продуктів і передається в повітря зовні конструкції за рахунок конденсатора. Для виконання такого процесу потрібна енергія, але її показник буде істотно менша від тієї, що виходить на виході. Область застосування досить широка і це:

 • сільське господарство;
 • житлово-комунальні підприємства;
 • промислові підприємства.

За допомогою обладнання вдається налаштувати подачу:

 • опалення;
 • охолодження;
 • інтегрування різних систем.

Сучасні високопродуктивні насоси підходять і для опалювальних систем, і для будь-яких інших виробничих циклів.

Абсорбційний тепловий насос.

Такі промислові насоси нового покоління функціонують на парах розчину на основі літію бромистого або хлористого типу. Усередині пристрою відбувається здійснення прямого і зворотного термодинамічного циклу. Ними користуються при облаштуванні систем теплопостачання:

 • на енергетичних підприємствах;
 • в сільському господарстві;
 • промислових об'єктів.

Тут теж можуть бути питання з приводу того, як вибрати промислові теплові насоси, так як ці конструкції бувають:

 • паровими;
 • водяними;
 • функціонуючими на рідкому або газоподібному паливі.

На сьогодні на заводі випускаються блочно-модульні теплонасосні прилади, що мають різну потужність. Вони більше схожі на металевий контейнер, всередині якого утеплений каркас з технологічними елементами:

 • теплового насоса;
 • апарату, що циркулює теплоносій;
 • теплообмінника;
 • запірної арматури.

Критерії вибору теплових насосів.

Не знаєте того, як замовити промисловий тепловий насос? Є питання з приводу оформлення доставки і оплати покупки? Зверніться до наших фахівців по роботі з клієнтами, і вони зможуть надати безкоштовну консультацію з усіх тем, що стосуються нашої сфери діяльності, а щоб відібрати конструкцію, яка виправдає ваші вкладення і очікування, потрібно керуватися нижченаведеними параметрами.

 • Функціональність. Саме від теплових насосів відбувається підживлення систем, призначених для опалення повітряного і водяного, а також ГВП та кондиціонування. Щоб не переплачувати за техніку, функції якої виявляться не потрібними, варто заздалегідь визначитися із завданням, для якої вона буде потрібна.
 • Вартість.
 • Комплектація.
 • Конфігурація.
 • Призначення.
 • Енерговитратність. Щоб виконати розрахунок показника тепловтрати будівлі і гарячої води, варто звернутися до професіоналів. Витрати енергії будуть прямо залежати від того, як коливається температура в залежності від сезону, а також від обсягу повітря, який присутній всередині опалювального приміщення.
 • Габарити.

Джерело тепла, який необхідний для обігріву.

Що стосовно джерела тепла, необхідного для обігріву, теплові насоси можуть задіяти енергію низько потенційного типу від природного і техногенного джерела. Основна умова, при якому буде працювати установка - це те, що температура навколишнього середовища повинна бути більш 0С. Це обмеження особливо важливо. Нижче наведені джерела енергії.

 • Повітря. Цей варіант не найкращий для регіонів, де в зимовий час підтримується мінусова температура. Тепловими насосами будуть користуватися виключно в період міжсезоння в якості додаткового джерела. В області промислових секторів і всередині великих громадських будівель практикують таку технологію, як рекуперація тепла через системи повітряного охолодження і витяжної вентиляції. В цьому випадку насосні станції типу повітря-повітря і повітря-вода можуть бути в експлуатації круглий рік.
 • Вода. Тепло забирається з відкритого водоймища, а також з грунтового, артезіанського джерела. Також це може бути промисловий або побутовий стік. За рахунок високої питомої теплоємності середовища можна домогтися великого запасу енергії. Конструкції, що працюють за типом вода-повітря або вода-вода, підійдуть для тих підприємств, які мають відкритий доступ до незамерзающим водойм.
 • Грунт, що подає геотермальну енергію. Укладання теплообмінного контуру здійснюється в горизонтальній або вертикальній площині. У першому випадку він буде розташований нижче рівня, на який промерзає грунт. Щоб отримати оптимальну кількість теплової потужності потрібно мати великий відкритий ділянку з великою площею.

Якщо ви хочете, щоб ваші заводи, фабрики та інші компанії були забезпечені якісними промисловими насосами, то вибирайте нашу компанію. Контакти для консультації.

Автор: Дмитро Ратієв
Дата публікації: 06.01.2021
Інші статті по темі
Тепловой насос воздух-воздух

Тепловий насос повітря-повітря це відмінний варіант для обігріву приміщень, але будь-який прилад має перевагу і недоліки. У цій статті ми вам розповімо, коли є сенс вибрати тепловий насос повітря-повітря.

Читати далi
Монтаж тепловых насосов

Монтаж комерційних теплових насосів в Україні, промислових від 100 кВт ціна для будівель, потужні теплові насоси до -25С, встановлення теплових насосів для котельні. Гарантія на 3 роки.

Читати далi
Тепловой насос большой мощности

Тепловий насос великої потужності – ціна залежно від потужності. Вибір теплового насосу в Україні. Як вибрати відповідний тип. Чому замовити індивідуальний проект краще ніж купити готовий насос.

Читати далi
Тепловой насос или газовый котел? Что выбрать? Сравнение, характеристики

Обговорюємо переваги та недоліки теплових насосів і газових котлів. Що ж вибрати тепловий насос або газовий котел і на чому зупинитися при покупці і інвестуванні в свою будівлю. Подробиці в нашій статті.

Читати далi
Тепловые насос для здания

Теплові насоси для будівель. Якісне обладнання. Проєктування і монтаж. Де купити та замовити в Україні?

Читати далi
Купить тепловой насос

Компанія «ЄВРОКЛІМАТ-СЕРВІС» проводить поставку, монтаж, обслуговування і ремонт теплових насосів в Україні. Фахівці високого рівня, якісне обладнання, надійність, стислі терміни виконання замовлення, доступна вартість. Купити тепловий насос в Україні

Читати далi
Тепловой насос воздух-вода

Тепловий насос повітря-вода застосовується для нагріву води на потреби гарячого водопостачання, вентиляції і низькотемпературного опалення будівель. Їх основною перевагою є високоекономічний витрата електроенергії.

Читати далi
.....