ПВУ-припливно-витяжна установка

Консультація і замовлення ПВУ в Україні 0800 508 510, дзвінки безкоштовні. Пошта: sales@euroclimat-service.ua


Солідні банки та простягнулися на сотні метрів заводські корпуси, торгові центри та електростанції, склади та офісні комплекси ... Здавалося б, які між усіма ними можуть бути спільні риси? Проте скрізь необхідне свіже чисте повітря в постійному режимі. Тільки в цьому випадку підтримується повноцінний комфорт і безпеку перебування людей. Як персоналу, так і відвідувачам набагато приємніше там, де все добре провітрено.

Припливно-витяжна установка може впоратися з подачею свіжого повітря та успішно видалити з кімнат витягується повітря. Вентустановки може впоратися з цілим рядом апаратів. Прийнято виділяти серед таких установок моноблочні (найкомпактніші) апарати, які мають на увазі розміщення ключових частин в монолітному корпусі.

Альтернативою є набірний або секційний формат. Тоді кожен блок поміщають в ізольований корпус, і ланцюжок корпусів прикріплюють один до одного спеціальними кріпленнями. Але самі корпусу теж досить сильно відрізняються. Проста оболонка пропускає тепло і дає сильний шум. Високий рівень варіант ПВУ, який продають в нашій фірмі - з теплоізольованим і звукоізольованим корпусом.

Важливо звернути увагу і на чинне колесо вентилятора, що входить до складу припливно-витяжної системи. Традиційно воно отримує енергію за рахунок клиноременной передавальної системи. Але в більш сучасних моделях використовується пряма установка на моторну вісь. Це дозволяє спростити конструкцію і наростити її ККД. До складу ПВУ входить нагрівач. Він дозволяє прогріти надійшов зовні повітря. Навіть в холодну сувору зиму такий розігрів цілком ефективний. Комфортабельність в приміщенні виявиться повністю забезпечена. Джерелом тепла зазвичай виступає електричний нагрівальний елемент. Однак в деяких моделях використовується відбір теплової енергії у розігрітій води.

Важливу роль відіграє фільтр. Без нього підтримати хороші гігієнічні характеристики повітря буде практично неможливо. Пристойні фільтри забезпечують подачу всередину торгового, виробничого або офісного комплексу повітряних струменів, звільнених від пилових частинок, сторонніх запахів і небезпечних мікроорганізмів. У літню спекотну пору часто застосовуються охолоджувачі. Для відводу надлишкового тепла від припливного повітря використовують воду або спеціальні марки фреону, які сертифіковані на предмет безпеки для природного середовища.

Вентилятори і інші складові апарати при роботі роблять досить гучний звук. Погасити або послабити його допомагає спеціальний елемент - шумоглушник. Щоб домогтися точно відрегульованим подачі повітря і нормувати його витрата в рециркуляційно контурі, використовуються спеціальні клапани і приводи. Просунуті пристрою майже не можуть обійтися без автоматичних систем. Вони здатні підтримати встановлені в налаштуваннях параметри. Часто використовуються модулі дистанційного керування.

Економія енергії дуже актуальна, і з кожним роком вона все більш значуща. Прості моделі зовсім позбавлені економічного режиму, оскільки позбавлені як рекупераціонного, так і рециркуляційного контуру. Рекуперація може бути виконана за допомогою роторної системи або пластин. У деяких установках циркулює гліколь. Рециркуляція часткове підмішування повітря, що витягається в приточную масу. Професіонали можуть правильно підібрати техніку для конкретного випадку. Вони готові дати рекомендації для торгових і адміністративних будівель, для виробничих цехів і рядових майстерень, для великих гаражів і лабораторій.

Консультація і замовлення ПВУ в Україні 0800 508 510, дзвінки безкоштовні. Пошта: sales@euroclimat-service.ua

 
Автор: Дмитро Ратієв
Дата публікації: 29.09.2021
Інші статті по темі
Монтаж воздуховодов

Типи повітроводів та їх особливості у монтажі. Вартість послуги монтаж повітроводів в Україні. Терміни виконання робіт та якість. Гарантія 3 роки.

Читати далi
Рекуператор

Рекуператор теплообмінник для припливно-витяжних установок. Відмінність та застосування різних видів рекуператорів на практиці.

Читати далi
Вентиляция в доме из бруса

Вирішили побудувати або купити будинок з бруса? Розповімо вам зрозумілими словами про вентиляцію в ньому. Природна і примусова вентиляція будинків, на чому зупинитися? Подробиці в нашій статті.

Читати далi
Пластинчатый рекуператор

Призначення пластинчастих рекуператорів, види і характеристики для вентиляції приміщень. Переваги пластинчастих рекуператорів для економії ресурсів.

Читати далi
Автоматизация вентиляционных установок

Навіщо потрібна автоматизація вентиляційних установок та вентиляційного обладнання? Де купити і хто встановлює в Україні? Призначення і доцільність встановлення щитів автоматики.

Читати далi
Роторный рекуператор

Призначення роторних рекуператорів, види та характеристики для вентиляції приміщень. Переваги роторних рекуператорів для економії ресурсів.

Читати далi
Промышленные вентиляторы: купить с установкой

Як правило, промислові вентилятори використовуються не автономно, а в складі великих і розгалужених систем вентиляції, технічно складних і потужних.

Читати далi
Вентиляция газовой котельной

Вентиляція газової в котельні кімнаті. Проектування і пристрій.

Читати далi
.....