Тепловий насос повітря-вода

Наш телефон в Україні 0800 508 510, дзвінки безкоштовні. Пошта: sales@euroclimat-service.ua


 

Тепловий насос повітря вода: для чого потрібен і як працює.

До сучасного теплогенеруючого обладнання пред'являються підвищені вимогами в плані енергоефективності, екологічності, безпеки і автоматизованого управління. Побутові та промислові установки повинні в безперервному режимі виробляти достатні обсяги тепла при економному витраті енергоресурсів.

Таким умовам повністю відповідають теплові насоси повітря-вода. Вони виконують ефективний нагрів теплоносія для потреб опалення, гарячого водопостачання, вентиляції або технологічних процесів. Виробництво теплової енергії відбувається за рахунок низько потенційного тепла повітря навколишнього середовища.

При споживанні 1 кВт електроенергії з мережі тепловий насос здатний виробляти до 3-4 кВт тепла. Установки можуть стабільно працювати до температур зовнішнього повітря -20 ... 25 ° С, чого цілком достатньо для клімату України.

Тепловой насос воздух-вода

Як працює тепловий насос повітря-вода.

В основі роботи теплового насоса повітря вода лежить парокомпресійний цикл теплообміну. Передача і перенесення теплової енергії вуличного повітря відбувається за рахунок фазових перетворень холодоагенту. У сучасних установках в якості холодоагенту використовуються безпечні фреони (R410A і інші аналогічні марки).

Рідкий фреон при низькій температурі надходить у випарник, в якому переходить в пароподібний стан і відбирає теплову енергію зовнішнього повітря. Інтенсифікація процесу забезпечується осьовими вентиляторами. У газоподібному вигляді холодоагент надходить у компресор, де стискається і додатково нагрівається. Далі нагріте фреон подається в конденсатор, де віддає тепло зовнішньому теплоносія і перетворюється в рідкий стан. Теплоносій збирається в акумулює баку і далі насосом подається на потреби споживачів.

Більшість промислових теплонасосів є моноблочні апарати зовнішнього монтажу. Вони встановлюються на покрівлі або технологічному майданчику біля будівлі. При монтажі всередині технічного приміщення рекомендується використовувати установки з виносним випарником.

Серцем будь-якого теплового насоса є компресор, який відповідає за стиснення і переміщення робочого холодоагенту. У сучасних моделях застосовуються інверторні спіральні або гвинтові компресори. Робота теплонасоса відбувається в автономному режимі завдяки системі автоматики. Оператор тільки задає необхідний режим. Більшість насосів повітря вода можуть також працювати на охолодження і в літній період забезпечують холодом системи кондиціонування.

Тепловой насос воздух-вода

Для чого потрібен тепловий насос повітря вода.

Теплові насоси повітря-вода використовуються на комерційних і промислових об'єктах в таких напрямках:

опалення приміщень (радіаторне, повітряне, конвекторне, теплі підлоги); нагрів води для господарсько-питного або технічного водопостачання; підігрів теплоносія для теплообмінників систем вентиляції та кондиціонування; нагрів води в басейнах; подача низькотемпературного теплоносія для технологічних потреб (нагрів ємностей, резервуарів, виробничого обладнання).

Теплові насоси повітря-вода встановлюють в житлових комплексах, готелях і готелях, закладах громадського харчування, офісних та адміністративних будівлях, торгово-розважальних комплексах, бізнес-центрах, освітніх і медичних установах, складських комплексах і підприємствах різних галузей промисловості.

Тепловой насос воздух-вода

Переваги та особливості вибору теплових насосів.

Широке застосування теплових насосів повітря вода пояснюється такими техніко-економічними перевагами обладнання:

низьку витрату електроенергії при високій тепловій (клас енергоефективності А +++); екологічність і безпеку; можливість роботи в широкому діапазоні температур (від -25˚С до + 45˚С); система автоматизованого управління; можливість роботи на охолодження у більшості моделей; тривалий робочий ресурс; широкий вибір моделей по продуктивності.

Вибирають тепловий насос повітря вода на підставі графіка споживання тепла. Якщо нагрівач потрібен для опалення, то слід розрахувати загальні тепловтрати приміщень при самих екстремальних погодних умовах. Якщо теплонасос необхідний для вентиляції, то розрахунок тепла ведуть на підставі кількості повітря та різниці температур зовні і всередині будівлі.

Тепловой насос воздух-вода

Також при виборі установки слід звертати увагу на діапазон робочих температур, наявність погодозавісімого управління, робочу температуру теплоносія. З брендів можна відзначити таких виробників: Daikin, Rhoss, Thermocold, Blue-box, Climaveneta, York, LG, Hitachi.

Національна проектно-монтажна компанія «Євроклімат-Сервіс» надає послуги розрахунку, поставки, установки і введення в експлуатацію комерційних і промислових систем теплопостачання. У нас ви можете купити теплові насоси повітря-вода від визнаних лідерів світового ринку. Ми є офіційними дистриб'юторами провідних виробників в галузі, тому пропонуємо клієнтам кращі ціни на ринку України, а також можливість поетапної оплати. Телефонуйте нам вже сьогодні або залишайте контактні дані на сайті. Ми допоможемо вам швидко і професійно реалізувати проекти в області теплопостачання будь-якої складності. При комплексному замовленні послуг економія вашого бюджету складе до 30%.

 
Автор: Дмитро Ратієв
Дата публікації: 11.01.2021
Інші статті по темі
Тепловой насос воздух-воздух

Тепловий насос повітря-повітря це відмінний варіант для обігріву приміщень, але будь-який прилад має перевагу і недоліки. У цій статті ми вам розповімо, коли є сенс вибрати тепловий насос повітря-повітря.

Читати далi
Монтаж тепловых насосов

Монтаж комерційних теплових насосів в Україні, промислових від 100 кВт ціна для будівель, потужні теплові насоси до -25С, встановлення теплових насосів для котельні. Гарантія на 3 роки.

Читати далi
Тепловой насос большой мощности

Тепловий насос великої потужності – ціна залежно від потужності. Вибір теплового насосу в Україні. Як вибрати відповідний тип. Чому замовити індивідуальний проект краще ніж купити готовий насос.

Читати далi
Тепловой насос или газовый котел? Что выбрать? Сравнение, характеристики

Обговорюємо переваги та недоліки теплових насосів і газових котлів. Що ж вибрати тепловий насос або газовий котел і на чому зупинитися при покупці і інвестуванні в свою будівлю. Подробиці в нашій статті.

Читати далi
Тепловые насос для здания

Теплові насоси для будівель. Якісне обладнання. Проєктування і монтаж. Де купити та замовити в Україні?

Читати далi
Купить тепловой насос

Компанія «ЄВРОКЛІМАТ-СЕРВІС» проводить поставку, монтаж, обслуговування і ремонт теплових насосів в Україні. Фахівці високого рівня, якісне обладнання, надійність, стислі терміни виконання замовлення, доступна вартість. Купити тепловий насос в Україні

Читати далi
Промышленный тепловой насос

Промисловий тепловий насос, де купити в Україні, як вибрати виробника, як замовити з установкою. Призначення і характеристики промислових теплових насосів.

Читати далi
.....