Тепловий насос для будівлі

Установка та постачання теплових насосів для будівель та підприємств в Україні 0800 508 510, дзвінки безкоштовні. Пошта: sales@euroclimat-service.ua


 

Тепловий насос для будівель - це теплові машини, призначені для генерації опалення або охолодження приміщень. Також їх застосовують, щоб нагрівати воду. Принцип дії досить простий. Для забору теплової енергії допустимо користуватися ресурсами у вигляді: води, грунту, повітря.

В якості теплоносія буде виступати рідина, яка циркулює по трубах і надходить на порожнини таких конструкцій, як:

 • конвектора;
 • фанкойли;
 • баки, призначені для ГВС і не тільки.

Теплові насоси - установки, що володіють чималою кількістю переваг.

 • Можна значно заощадити кошти на опаленні та ГВП.
 • Високий показник екологічності.
 • Автономність щодо тепло і газокоммунікацій.
 • Компактність за розмірами.
 • Високий рівень моторесурсу, який досягає 20 років, через які потрібно проводити капітальний ремонт.
 • Безпека в експлуатації.
 • Багатофункціональність. Апарати можуть працювати як на тепло, так і на охолодження.

У техніки є і недоліки.

 • Висока вартість.
 • Трудомісткий монтаж.
 • Потрібне регулярне обслуговування.

У питанні - як вибрати тепловий насос для будівель, варто звертати увагу на різні критерії. Одна з класифікацій - це вид обладнання.

 1. Внутрішні блоки у вигляді гидромодуля або гидроблока. Важлива складова частина пристрою, яку мають у своєму розпорядженні всередині приміщень.
 2. Зовнішні блоки є частиною аеротермальних теплових насосів, розміщення яких проводиться поза стінами споруди. Конструкція призначена для забору тепла з повітря.

Насоси можуть відрізнятися за типом функціонування системи.

 • Повітря-вода. Плюси - нескладний монтаж, відсутність необхідності виділити велику ділянку землі, допустима установка на висоті. Мінуси низький показник ефективності, низький рівень моторесурсу.
 • Грунт-вода. Плюси - високий рівень ефективності, автономність щодо температури повітря, тривалий термін служби. Мінуси - висока вартість, складний і дорогий монтаж, відсутність можливості виконати розміщення на верхньому ярусі будівлі.
 • Вода-вода. За технічними характеристиками вони нагадують насоси, що функціонують за типом грунт-вода, але вважаються менш надійними через те, що до них додатково підключають глибинні насоси, фільтра.
 • Повітря / грунт-вода. Переваги - простота монтажу, комфортність при експлуатації. Мінус - висока вартість.

Наша компанія не просто покаже і розповість, як замовити тепловий насос для будівель, а запропонує обладнання власного виробництва, яке відповідає:

 • заявленим технічним характеристикам;
 • встановленим стандартам якості;
 • очікуванням споживачів.

Додаткові критерії вибору

Перш, ніж шукати те, де купити тепловий насос для будівель потрібно скласти для себе список параметрів, за якими і буде проводитися відбір приладів.

Живлення

220В. Однофазна побутова мережа, для якої підійдуть моделі з показником споживаної потужності не більше 3,5 кВт.
380В. Трифазна мережа, що застосовується в області промисловості. У побутових потребах цю лінію прокладають окремо. На практиці трифазне харчування вважається більш економічним щодо однофазного.
220-380В. Комбінований варіант. Насос підійде для живлення теплової машини до мережі, як однофазного, так і трифазного типу.

Вид вбудованого компресора

Саме за допомогою компресора відбувається рух теплоносія від ТН до контурів агрегату, а також він відповідає за транспортування енергії тепла з повітря або води всередині приміщень.

 • Інверторні. Елемент з низьким показником шумності, великим терміном служби, мінімальної енергопотребляемость. Багато повітряні ТН оснащені такими компресорами.
 • Спіральні. Відмінність полягає в: мінімальної гучності, високому моторесурс, а й у високій вартості. Область застосування - грунтові ТН і моделі, що функціонують за типом повітря-вода, що мають середній рівень потужності.
 • Гвинтові. Мають чудову ефективність, надійні в експлуатації, але надмірно гучні. Підходять для потужних насосів, що мають високе значення енергоспоживання.

Теплові насоси можуть поставлятися в комплекті з наступними компонентами.

 • Водонагрівач. Призначений для нагрівання та подачі води в ГВП. Він може бути: вбудованим, мобільним - переносним. Другий варіант створений для того, щоб здійснювати непрямий нагрів, що може знизити ефективність нагрівача.
  ТЕН. Його розміщують для збільшення теплової потужності, що актуально для насосів, що функціонують в умовах низьких температур. Є істотний мінус - висока витрата електрики.
 • Датчик Wi-Fi. Через них виконують віддалене управління агрегатами, а підключення робиться через мобільні пристрої.
  рівень гучності

За цим показником можна оцінити те, на скільки голосно працює тепловий насос для будівель. Вимірювання здійснюється в децибелах. Чим тихіше буде функціонувати апарат, тим більш комфортною можна назвати його експлуатацію. Більш гучні конструкції мають високу потужність, а їх гучність досягає 39-62дБ.

Наша компанія готова запропонувати проектування та монтаж теплових насосів. Ми пропонуємо гарантію, обслуговування по гарантії, а також безкоштовну консультацію з усіх питань, що стосуються нашої сфери діяльності. Контакти

Автор: Дмитро Ратієв
Дата публікації: 06.05.2021
Інші статті по темі
Тепловой насос воздух-воздух

Тепловий насос повітря-повітря це відмінний варіант для обігріву приміщень, але будь-який прилад має перевагу і недоліки. У цій статті ми вам розповімо, коли є сенс вибрати тепловий насос повітря-повітря.

Читати далi
Монтаж тепловых насосов

Монтаж комерційних теплових насосів в Україні, промислових від 100 кВт ціна для будівель, потужні теплові насоси до -25С, встановлення теплових насосів для котельні. Гарантія на 3 роки.

Читати далi
Тепловой насос большой мощности

Тепловий насос великої потужності – ціна залежно від потужності. Вибір теплового насосу в Україні. Як вибрати відповідний тип. Чому замовити індивідуальний проект краще ніж купити готовий насос.

Читати далi
Тепловой насос или газовый котел? Что выбрать? Сравнение, характеристики

Обговорюємо переваги та недоліки теплових насосів і газових котлів. Що ж вибрати тепловий насос або газовий котел і на чому зупинитися при покупці і інвестуванні в свою будівлю. Подробиці в нашій статті.

Читати далi
Купить тепловой насос

Компанія «ЄВРОКЛІМАТ-СЕРВІС» проводить поставку, монтаж, обслуговування і ремонт теплових насосів в Україні. Фахівці високого рівня, якісне обладнання, надійність, стислі терміни виконання замовлення, доступна вартість. Купити тепловий насос в Україні

Читати далi
Тепловой насос воздух-вода

Тепловий насос повітря-вода застосовується для нагріву води на потреби гарячого водопостачання, вентиляції і низькотемпературного опалення будівель. Їх основною перевагою є високоекономічний витрата електроенергії.

Читати далi
Промышленный тепловой насос

Промисловий тепловий насос, де купити в Україні, як вибрати виробника, як замовити з установкою. Призначення і характеристики промислових теплових насосів.

Читати далi
.....