Установка циркуляційного насосу

Монтаж та постачання циркуляційних насосів в Україні 0800 508 510, дзвінки безкоштовні. Пошта: sales@euroclimat-service.ua


 

Роль циркуляційних насосів дуже велика при функціонуванні різних трубопровідних магістралей. Їх активно застосовують у промисловості, в офісних (адміністративних) та торгових установах, щоб розгорнути нормальну роботу системи опалення. Це рішення дозволяє підвищити віддачу по теплу та ефективніше відрегулювати температуру, її розподіл усередині приміщень.

ustanovka-tsyrkulyatsyonnoho-nasosa-kotelnoy        ustanovka-tsyrkulyatsyonnoho-nasosa

В індустріальній та офісній сфері це складніше, ніж у домашніх умовах, оскільки самі будівлі протяжніші та вимоги до експлуатації обладнання вищі. Саме тому у таких випадках без допомоги кваліфікованих професіоналів просто не обійтись.

ustanovka-tsyrkulyatsyonnoho-nasosa-chillera-3

Поширена думка, ніби і без монтажу циркуляційних насосів по всій Україні можна обійтися, мовляв, опалення і так працюватиме. Так, воно працюватиме, але якою ціною! Доведеться миритися зі значними втратами тепла та переплачувати за енергоресурси.

ustanovka-tsyrkulyatsyonnoho-nasosa-chillera-2

Потрібно ставити великі труби, які займуть багато місця. Ретельний прорахунок нахилу труб забирає значно більше часу, ніж встановлення насосів для циркуляції. А часом на різних заводах та фабриках, у торгових та подібних установах не вдасться втілити подібні рішення. І тоді єдиним варіантом обігріву будівлі з усією повнотою якості залишиться знову ж таки штучна циркуляція. Встановлення насоса можливе навіть у системи з базовою природною циркуляцією. Тому робота опалення в мінімальному режимі забезпечується навіть за повної відсутності електроживлення.

ustanovka-tsyrkulyatsyonnoho-nasosa-chillera

Зазвичай монтаж проводиться безпосередньо в опалювальні комплекси. Для монтажу насосів застосовують обвідні труби або байпаси. Установка систем, що перекачують, йде обов'язково на зворотні труби, на ділянку між останніми радіаторами і опалювальними вузлами. Така техніка може нормально працювати при використанні манометрів, термометрів та клапанів для скидання тиску, а також фільтрів. За відсутності правильно підібраних фільтрів майже неминуче засмічення крильчатки та пошкодження іншого обладнання. Перед врізанням апаратури в мережу магістралі мають бути осушені, а самі труби — ґрунтовно промиті.

ustanovka-tsyrkulyatsyonnoho-nasosa-na-glikol-2

Професійний підхід має на увазі ретельну обробку герметиками всіх з'єднань. Справжні фахівці працюють грамотно та чітко, проводять не лише монтажні роботи, а й повний цикл пусконалагоджувальних маніпуляцій. Вони здатні підібрати хороші насоси та врахувати їх тонкощі. Завдяки правильному вибору цілком виключається виникнення проблем навіть у найдальших куточках цехів та складів, в ангарах та університетських корпусах. До уваги беруть специфіку теплоносія, його тиск та температуру, інші особливості.

Циркуляційні електронасоси in-line діють за відцентровою схемою та мають єдиний робочий ступінь. Усі патрубки групуються за співвісною схемою. Двигун завжди стандартного типу. Є як пристрої із сухим, так і з «мокрим» виконанням ротора. Але майстри можуть встановити грамотно і горизонтальний багатоступінчастий насос. Такий циркуляційний апарат підійде для очищення води та зрошувальних комунікацій, підвищення тиску на магістралях, у промисловому кондиціонуванні.

ustanovka-tsyrkulyatsyonnoho-nasosa-kotelnoy-2

Також професійний підхід стане в нагоді при установці каналізаційних, відцентрових консольних та свердловинних відцентрових насосів. Забезпечується визначення відповідної комплектації. Установка пройде максимально оперативно, але це не означає якихось надмірно високих витрат — навпаки, підтримується оптимальна рентабельність проекту.

ustanovka-tsyrkulyatsyonnoho-nasosa-gradirni

Проектувальники визначать оптимальну пропускну здатність та виправданий натиск. Вони відштовхуються у своїй від перерізів труб, від кількості радіаторів та інших систем у магістралі. Всі розрахунки пред'являються у відкритому вигляді, і навіть якщо клієнти забажають їх перевірити ще раз, жодних проблем це не викличе. Зазвичай вважається, що на кожні 80 метрів має припадати 1 помпа. Але насправді тут буде багато нюансів, без урахування яких проблеми неминучі. І ми з усім цим успішно впораємося!

При правильному підмотуванні, у процесі накручування, зусилля не повинні перевищувати моменту затягування, вказаного нижче:

DN15

DN20

DN25

DN32

DN40

DN50

DN65

DN80

DN100

70 Нм

95 Нм

120 Нм

150 Нм

190 Нм

230 Нм

280 Нм

350 Нм

400 Нм

Моменти затягування шестигранних гайок фланцевого з'єднання

DN

Гайка/Болт

Момент, Нм

15 - 32

М 10

15 - 30

40 - 65

М 12

35 - 50

80 - 100

М 16

75 - 100

125 - 150

М 16

80 - 120

200

М 20

150 - 200

250 - 400

М 24

340 - 410

500

М 27

340 - 410

Монтаж та постачання циркуляційних насосів в Україні 0800 508 510, дзвінки безкоштовні. Пошта: sales@euroclimat-service.ua

Автор: Дмитро Ратієв
Дата публікації: 03.12.2021
Теги: Опалення
Інші статті по темі
Монтаж радиаторов отопления

Комплексний монтаж радіаторів в Україні. Ціна за монтаж радіаторів опалення та гарантія. Досвід роботи 10 років. Особливості установки батарей опалення їх характеристики та ціна.

Читати далi
Диспетчеризация ИТП

Переваги встановлення системи диспетчеризації ІТП в Україні, прорахунок вартості постачання та монтажу, комплекс послуг із встановлення обладнання. Гарантія на 3 роки.

Читати далi
Вентиляция газовой котельной

Вентиляція газової в котельні кімнаті. Проектування і пристрій.

Читати далi
Тепловой насос или газовый котел? Что выбрать? Сравнение, характеристики

Обговорюємо переваги та недоліки теплових насосів і газових котлів. Що ж вибрати тепловий насос або газовий котел і на чому зупинитися при покупці і інвестуванні в свою будівлю. Подробиці в нашій статті.

Читати далi
ДБН отопление, вентиляция и кондиционирование. Современные нормы и требования

Сучасні стандарти опалення, вентиляції та кондиціонування будівель зібрані в пакеті ДБН. Всі вимоги для створення інженерних систем спрямовані на комфортне і безпечне прибування людини в приміщенні в будь-який час року.

Читати далi
.....