Про фірму "Євроклімат-Сервіс"

Заснована в 2007 р.

 Сфера діяльності:  комплексна реалізація проектів з опалення, вентиляції, кондиціонування, холодопостачання, автоматизації та диспетчеризації комерційних будівель.

Директор: Ратієв Дмитро.

 Коротко про мене: 
Бізнесмен з вищою інженерно-технічною освітою у сфері холодопостачання. У 2007-му році розпочав підприємницьку діяльність в сегменті B2C. Спеціалізувався на системах ОВіК.
Завдяки регулярному навчанню з побудови бізнесу, мною була розроблена правильна бізнес-модель і стратегії розвитку, яка вивела мою організацію на національний ринок B2B. 

Моя почта: dmitriyratiev@gmail.com


Сьогодні "Євроклімат-Сервіс" це національна інжинірингова проектно-монтажна організація, яка здійснює свою діяльність на всій території України.

        

Короткі відео про нас

    

 Докладніше про фірму 

Фірма з системною організацією праці та багаторічним досвідом роботи в сфері ОВиК. Здійснюємо комплексний підхід до вирішення поставлених завдань: проектування, поставка, монтаж, пусконалагоджувальні роботи та подальше обслуговування інженерних систем. Працюємо тільки з надійними, перевіреними постачальниками обладнання та витратних матеріалів, що дозволяє надати клієнтові 3-річну гарантію на виконані роботи. Маємо солідний референт лист і рекомендаційні листи від постійних клієнтів. У нас постійний штат кваліфікованих співробітників, які підтверджують посвідчення про допуски до 1000В, газозварювання, електрозварювання, роботі на висоті і з судинами під тиском. Співробітники регулярно відвідують інструктаж з техніки безпеки. Для безпечної роботи на вашому об'єкті весь робочий інструмент проходить перевірку. Зареєстрована торгова марка "Euroclimat-Service".

Дивитися всі проекти Євроклімат-сервіс

    

Дивитися всі проекти Євроклімат-сервіс

 

 

.....