Про компанію "Євроклімат-Сервіс"

 

Мене звуть Ратієв Дмитро і я вітаю Вас на сайті моєї організації "Євроклімат-сервіс".

 Коротко про мене: 
Бізнесмен з вищою інженерно-технічним освіту в сфері холодопостачання.
У 2007-му році розпочав підприємницьку діяльність в сегменті B2C. Спеціалізувався на системах ОВиК.
Завдяки регулярному навчання з побудови бізнесу, мною була розроблена правильна бізнесмодель і стратегії розвитку, яка вивіла мою організацію на національний ринок B2B. Моя пошта: dmitriyratiev@gmail.com

На сьогоднішній день "Євроклімат-сервіс" це національна  інжинірингова проектно-монтажна організація яка здійснює свою діяльність на всій території України.

      

 Сфера діяльності:  комплексна реалізація проектів з опалення, вентиляції, кондиціонування, холодопостачання, автоматизації та диспетчеризації комерційних будівель.

ВIДЕО ПРО НАС

 

 Докладніше про фірму 

Фірма з системною організацією праці і 12-ти річним досвідом роботи в сфері ОВиК, здійснюємо комплексний підхід до вирішення поставлених завдань: проектування, поставка, монтаж, пусконалагоджувальні роботи та подальше обслуговування інженерних систем. Працюємо тільки з надійними і перевіреними постачальниками обладнання та витратних матеріалів, що дозволяє надати клієнтові 3-х річну гарантію на виконані роботи. Маємо солідний референт лист і рекомендаційні листи від постійних клієнтів. Маємо постійний штат кваліфікованих співробітників що підтверджують посвідчення про допуски до 1000В, газозварювання і електрозварювання, роботі з судинами під тиском і роботи на висоті. Співробітники відвідують регулярний інструктаж з техніки безпеки. Робочий інструмент проходить повірки, для безпечної роботи на вашому об'єкті. Зареєстрована торгова марка "Euroclimat-service"

       

 Реалізовані проекти 

 Дивитися всі проекти Євроклімат-сервіс