Фанкойли GEA в Україні, підбір, поставка та монтаж

Наш телефон в Україні 0800-508-510, дзвінки безкоштовні

Фірма "Євроклімат-сервіс" є офіційним дистриб'ютором фанкойлів торгової марки GEA. Наші фахівці надають якісну і професійну підтримку клієнта на всіх етапах: починаючи від підбору необхідного обладнання, оформленням покупки, сприяння в лояльних умовах оплати і отримання знижок, і закінчуючи доставкою обладнання, установкою і в майбутньому, діагностикою та ремонтом фанкойлів по всій Україні. Ми допоможемо Вам підібрати найбільш підходящий фанкойл, запропонуємо кілька альтернативних варіантів, при необхідності - порадять додаткове обладнання.

Гарантія на обладнання від 1 до 5 років.
Гарантія на монтаж - 3 роки.
До всього обладнання і комплектуючих є всі необхідні сертифікати для реалізації на території України

Фанкойли GEA

«Інжиніринг заради кращого світу» - так звучить девіз компанії GEA Group, до якої відноситься підрозділ GEA Klimatechnik. За свою 140 річну історію GEA Group показала себе перевіреним виробником інноваційного обладнання для об'єктів харчової, фармацевтичної, хімічної та навіть суднобудівної промисловості.

Створенням фанкойлів і іншого кліматичного обладнання GEA Group займається трохи більше 20 років, але недовгий термін не завадив компанії стати одним зі світових лідерів сфери і оснастити тисячі культурних, промислових, комерційних і державних об'єктів в 50 країнах світу.

Фанкойли GEA обрані для обладнання багатьох знаменитих і складних будівель, наприклад: Одеський національний театр Опери та Балету (Україна), Арена Скандінавіум в Гетеборзі (Швеція), Будівля федеральної канцелярії в Берліні (Німеччина), Танцюючий будинок у Празі (Чехія) та ін.

Унікальну технологію HX Factor (фактор теплообміну) в компанії називають обіцянкою кращої продуктивності. При рівномірному розподілі повітря і мінімальному споживанні енергії HX Factor забезпечує практично безшумну роботу вентиляторів, прибираючи єдиний серйозний недолік фанкойлів.

Документальне підтвердження якості продукції забезпечують:

 • сертифікат відповідності асоціації EUROVENT;
 • членство в German Association of HVAC Manufacturers (RLT);
 • лідируючі позиції в класифікації European Compliance Committee for Air Handling Units творців повітрооброблюючого обладнання.

З 2016 року компанія GEA продала підрозділ теплообмінників, яке займалося виробництвом фанкойлів. Тому зараз продукція може випускатися під брендом FläktGroup.

Виробничі потужності
Центральний завод з виробництва фанкойлів - FläktGroup Austria GmbH (стара назва Gea Klimatechnik GmbH & Co KG) - знаходиться в Австрії і працює з 1998 року. Також виробництво базується ще на 18 майданчиках в різних країнах світу. У компанії практикується тісна співпраця різних інженерних підрозділів, що забезпечує кращу взаємодію всіх компонентів пристрою.

Галузь застосування
Фанкойли GEA використовуються всюди, де потрібна вентиляція, обігрів або охолодження повітря. Особливо, якщо протягом року потрібно міняти ці функції. Це можуть бути:

 • громадські та культурні місця: театри, басейни і криті аквапарки, спортивні арени, держустанови;
 • сфера HoReCa: готелі, ресторани, кафе;
 • комерційні підприємства: офіси, бізнес-центри, торгові майданчики, конференц-зали;
 • промислові об'єкти: заводи харчової, фармацевтичної, хімічної промисловості та ін.

6 переваг фанкойлів GEA

 • Майже безшумна робота.
  Тихий шепіт - так можна охарактеризувати шум, який видають вентилятори в фанкойлах GEA на максимальних обертах. Така тиша дозволяє використовувати пристрої навіть в готельних номерах, не порушуючи спокій відвідувачів.
 • Багатофункціональність.
  Дає можливість охолоджувати, нагрівати і вентилювати приміщення за допомогою одного пристрою.
 • Рівномірна температура повітря по всьому приміщенню.
  Завдяки системі, заснованої на ефекті Коанда, потік має оптимальний напрямок. Це дозволяє повітрю глибше проникати в приміщення, рівномірно розподіляючи оптимальну температуру.
 • Максимальна енергоефективність і як наслідок економія витрат.
  Швидкий нагрів і охолодження і грамотне напрямок повітря робить фанкойли GEA особливо ефективними і дозволяє знизити витрати електроенергію.
 • Екологічність.
  Оптимальна енергоефективність блоків вносить значний вклад в збереження цінних ресурсів і збереження навколишнього середовища.
 • Гнучкий монтаж.
  Широкий модельний ряд і можливість підібрати індивідуальне рішення дозволить «заховати» вентиляцію в будь-якому типі приміщень.

Модельний ряд фанкойлів GEA

Flex-Geko - найпопулярніша лінійка пристроїв. Ділиться на дві серії: Basic, яка використовується для обігріву і охолодження, і Comfort, яка також забезпечує припливу свіжого повітря. Ідеальний варіант для готелів, офісів, торгових залів і державних установ. Підходить як для настінного, так і стельового монтажу. Проста в експлуатації. Потужність: від 1 до 20 кВт, обсяг повітря від 150 до 1,800 м3 / год.

Cassette-Geko - стельова система підходить для кондиціонування повітря в приміщеннях, де потрібно візуально приховати вентиляцію. Може розміщуватися на одному рівні з підвісною стелею і між стелею і перекриттям (якщо потрібно заощадити простір). Максимально економічний варіант, тому що відрізняється низькими витратами на електроенергію та експлуатацію. Буває в трьох розмірах (адаптовані під стандартні осередки стелі): 575 x 575 мм; 1,175 x 575 мм і 822 x822 мм. Потужність: від 1 до 19 кВт, обсяг повітря від 250 до 1,700 м3 / год.

MPower-Geko - лінійка поєднує в собі три ключових характеристики: потужність, компактність і безшумність. Встановлюється на великих площах, де важливо зберегти оригінальний дизайн, не захаращуючи його вентиляційними елементами. Потужність: від 3 до 23 кВт, обсяг повітря від 510 до 2,460 м3 / год.

Чому замовити фанкойли GEA в Україні вигідно в компанії «Євроклімат-Сервіс»? Тому що ми:

даємо можливість заощадити до 30% бюджету на етапі покупки устаткування,
використовуємо авторську систему організації праці, щоб ви отримали замовлення в термін;
проводимо якісний монтаж з гарантією до 3 років.
Шукайте надійного постачальника фанкойлів GEA в Україні? Телефонуйте - і ми забезпечимо вас оптимальним рішенням!