Проектування систем вентиляції в Україні

Наш телефон в Україні 0800 508 510, дзвінки безкоштовні. Пошта: sales@euroclimat-service.ua

Ще буквально 10-15 років тому ми з вами навіть не підозрювали, що абсолютно перестанемо використовувати водопровідну воду для приготування їжі. Однак сьогодні, кожна перша сім'я, яка прагне забезпечити здоровий і безпечний спосіб життя, використовує спеціально оброблену воду.

Те ж саме відбувається і з кліматом, в якому ми з вами живемо. Ще 10 років тому, квартири і будинки в будь-якому з регіонів України тільки в 1 випадку з 100 були оснащені кондиціонерами, і тільки десята частина з них застосовували повноцінні системи вентиляції. Сьогодні, коли середньорічна температура піднялася на кілька градусів і продовжує підніматися, коли повітря в домашніх і робочих приміщеннях став набагато більш забруднений на увазі погіршення екології, важко собі уявити офісний центр або виробниче приміщення без сучасних систем вентиляції.

Компанія «Євроклімат-Сервіс» була однією з перших і стала однією з кращих фірм, які надавали послуги з проектування систем вентиляції, а також підбору обладнання та постачання сучасних агрегатів від світових виробників для систем і вентиляції в Україні. Працюючи над сотнями проектів по створенню систем вентиляції в містах України, компанія знайшла величезний досвід і практику в створенні максимально ефективних і економічних систем вентиляції. Наші клієнти сьогодні - це спортивні комплекси і ресторани, офісні центри і промислові будівлі, торгові центри та басейни.

Тільки повний цикл робіт зі створення систем вентиляції, від проекту до монтажу та запуску, дозволяє нам сьогодні говорити про одне з лідируючих місць компанії на ринку України. Нами проведений монтаж систем вентиляції в таких будівлях, як, Харківська міська рада та Мереф'янська скляна компанія, нами розроблено та реалізовано проекти по монтажу систем вентиляції та в ВУЗах і школах, на машинобудівних заводах і фармацевтичних компаніях.

На кожному етапі робіт - від складання проектної документації та затвердження проекту, від підбору обладнання до установки і монтажу агрегатів, від налагодження до запуску, кожен сантиметр системи вентиляції і кондиціонування, створеної фахівцями компанії «Euroclimat-Servis», проходить ретельну перевірку. Ми несемо відповідальність за кожну складову проекту і системи вентиляції і кондиціонування, ми гарантуємо її бездоганну роботу і високоякісний функціонал.

Важливою перевагою наших клієнтів є гарантійне та післягарантійне обслуговування систем вентиляції. Фахівці компанії «Euroclimat-Servis» виконують повний спектр робіт по сервісному обслуговуванню систем вентиляції, як спроектованих і змонтованих нашими фахівцями, так і сторонніх проектів, яким потрібен професійний ремонт і обслуговування систем вентиляції.

Працюючи на ринку України по створенню, монтажу, ремонту і обслуговування сучасних систем вентиляції з 2007 року, співпрацюючи з кращими виробниками кліматичної техніки світового рівня, ми завжди готові запропонувати нашим клієнтам тільки високий рівень ремонтних і сервісних робіт, а так само, найбільш вигідні ціни на обладнання для систем вентиляції. Ми знаємо, де замовити кліматичне обладнання для систем вентиляції, щоб споживачеві ця покупка принесла максимум вигоди.

Які системи вентиляції ми створюємо?

На даний момент для фахівців компанії «Euroclimat-Servis» не існує перешкод або обмежень у виконанні завдання по створенню, проектування, монтажу, налагодження, запуску та сервісного обслуговування систем вик для абсолютно будь-якої будівлі чи приміщення. З 2007 року нами виконані проекти по створенню систем вентиляції таких спеціалізацій, як:

- для ТРЦ;
- для адміністративних приміщень;
- для виробництва;
- для фармацевтичної галузі;
- для офісу;
- для басейну;
- для спортзалу;
- для кафе і ресторанів;
- для медичних установ;
- для торгових залів супермаркетів.

В кожному окремому випадку проектним відділом компанії «Євроклімат-Сервіс» розроблялися найбільш оптимальні шляхи вирішення завдання зі створення сучасної системи вентиляції. Особливо ретельно нами розроблялися проекти по створенню систем для фармацевтичних компаній (оскільки виділення певних речовин в повітря приміщення, в якому працюють співробітники компанії, вимагає особливо уважного і професійного підходу до проекту, від якого буде залежати безпека виробництва і здоров'я людей). Не менш ретельне опрацювання кожної складової системи проводилася для медичних установ і багатоповерхових торгово-розважальних комплексів, де на одному поверсі могли бути розміщені зали та підсобні приміщення, що вимагають абсолютно різних параметрів підтримання температурного режиму та режиму вологості.

Спортивні зали та басейни, так само, маючи особливі вимоги для підтримки вологості і температури, а так же, ефективного очищення приміщень від пилу і бактерій, були оснащені фахівцями компанії «Євроклімат-Сервіс» найкращим обладнанням від брендів світового рівня, що забезпечує максимальну ефективність функціоналу систем вентиляції в таких особливих умовах.

Якщо перед Вами стоїть завдання з пошуку компанії, здатної в короткі терміни і на найвигідніших умовах за найбільш прийнятними цінами створити сучасну систему вентиляції для промислової будівлі або виробничо-торгового приміщення, телефонуйте фахівцям «Євроклімат-Сервіс». Якість, помножене на багаторічний досвід і авторитет, гарантують вирішення цієї задачі в обумовлені терміни за найкращою ціною.

Основні типи систем і об'єкти їх застосування.

Наш телефон в Україні 0800 508 510, дзвінки безкоштовні. Пошта: euroclimat.ua@gmail.com

Назначение
кондиционера

Назначение
помещения

Бытовой кондиционер

Квартира / коттедж

Офис

Серверное помещение

Полупромышленный кондиционер

Офис / коттедж

Производственное помещение

Серверное помещение

Промышленный кондиционер

Офис

Производственное помещение

Серверное помещение

Приточно-вытяжной агрегат

Квартира / коттедж

Офис

Производственное помещение

Цікаві реалізовані об'єкти

Клиент: Бізнес-центр ELYSIUM PLAZAВедуться роботи: монтаж систем вентиляції, опалення та холодопостачання будівлі.

Повітря: 83250м3/год, тепла: 1600кВт, холоду: 1200кВт.

 

Клиент: Бізнес-центр PROTONВиконані роботи: поставка та монтаж нового чиллера, демонтаж старого.

Холодопродуктивність чиллера: 450 кВт

Клиент: Супермаркет "РОСТ"Виконані роботи: монтаж систем вентиляції та диспетчеризації обладнання на 10 000 кв. м. площі.

Загальний повітрообмін обладнання 186900м3/год

Клиент: Басейн "NEPTUN"Ведуться роботи: монтаж систем вентиляції, опалення та кондиціонування критого басейну довжиною 50м.

Загальний повітрообмін обладнання 40000м3/год

Клиент: Супермаркет РОСТ Героїв праціВиконані роботи: комплексний монтаж систем вентиляції торговельного центру.

Загальний повітрообмін обладнання 65000м3/год

Клиент: Логістичний центр "Нова пошта"Виконані роботи: комплексний монтаж систем вентиляції та кондиціонування будівлі.

Загальний повітрообмін обладнання 20000м3/год

Клиент: ТРЦ Французький бульварВиконані роботи: монтаж і сервісне обслуговування систем вентиляції, опалення та кондиціонування.

Холодильна потужність 1600кВт, тепла 1000кВт.

Клиент: Бізнес-центр «Panorama»Виконані роботи: монтаж чиллера з тепловим насосом, опалення до 10С

Холодильна потужність 423кВт, теплова потужність 459кВт.

Клиент: ПРАТ Філіп Морріс УкраїнаВиконані роботи: встановлено новий компресор стисненого повітря.

Продуктивність 25140м3/ч, тиском 12кПа.

Клиент: ТОВ АТ БіофармВиконані роботи: поставка обладнання та монтаж системи вентиляції.

Холода 250кВт, повітрообмін 30000м3/год.

Клиент: ТОВ «Чугуївський м'ясокомбінат»Виконані роботи: монтаж систем вентиляції та кондиціонування ковбасного цеху.

Холодильна потужність 50кВт, повітрообмін 12200м3/год.

Клиент: ЗАТ «АСТРА»Виконані роботи: монтаж систем вентиляції цеху обробки і зберігання.

Обмін повітря: 3000м3/час, тепла 36кВт, холоду 13кВт.

Клиент: ТОВ «Завод «Енергостіл»Виконані роботи: монтаж системи охолодження трансформаторів.

Обмін повітря 52200м3/год, холоду 106кВт.

Клиент: ТОВ «ЮБС-промо»Виконані роботи: монтаж кліматичної системи для випробувальної камери.

Повітря 5680м3/год, зволоження 5,2л/год, холоду 12кВт.