Монтаж промислової вентиляції в Україні

Наш телефон в Україні 0800 508 510, дзвінки безкоштовні. Пошта: sales@euroclimat-service.ua

Технологічні процеси на виробничих підприємствах супроводжуються виділенням в повітря робочої зони значних обсягів шкідливих речовин. Підвищена вологість, теплонадлишки і хімічні шкідливості погіршують умови праці співробітників і несуть суттєву небезпеку для їхнього здоров'я.

Тому належна промислова вентиляція - обов'язкова вимога санітарного законодавства та правил охорони праці України. При відсутності ефективної вентиляції і недотриманні параметрів мікроклімату в цеху з підприємства стягується штраф або його діяльність припиняється до усунення зауважень. Екологічна інспекція контролює викиди промислових об'єктів в атмосферу і при перевищенні граничних значень застосовує до суб'єкта господарювання адміністративні заходи.

Ефективні системи промислової вентиляції дозволяють підтримувати нормативні параметри мікроклімату, очищати викиди в навколишнє середовище і створювати необхідні умови для проведення виробничого процесу.

Призначення і особливості промислової вентиляції.

Промислова вентиляція виконує ряд важливих завдань:

видалення з повітря робочої зони небезпечних і шкідливих газо- і паровиделеніе, хімічних речовин і з'єднань; усунення виділяються від обладнання зважених механічних частинок (дрібна деревна і металева стружка, абразиви, пил від пересипання сипких матеріалів); підтримання рівня вологості в цеху на оптимальному рівні; видалення надлишків тепла від устаткування і робочого персоналу, які перевищують тепловтрати приміщення; подача свіжого очищеного зовнішнього повітря; підтримання комфортного температурного режиму (спільно з системою опалення); запобігання небезпечних наслідків при виникненні нештатних ситуацій (аварійна вентиляція); очищення викидів промислових підприємств в атмосферу до безпечного рівня; забезпечення необхідної рухливості повітря і повітряний душирование локальних зон.

Для коректної роботи системи промислової вентиляції важливим етапом є розробка проекту. Проектом визначається кількість і склад виділяються шкідливостей, спосіб їх видалення, розраховується потужність вентиляторів, визначаються характеристики допоміжного обладнання, прокладається траса повітропроводів. На підставі прийнятих в проектній документації технічних рішень проводиться підбір та закупівля обладнання. Вирішальне значення для ефективного функціонування вентиляції стане професійний монтаж і пусконалагоджувальні роботи укомплектованої системи.

Типи систем промислової вентиляції.

Для створення необхідних параметрів повітря в виробничих приміщеннях використовується примусова вентиляція. Природна вентиляція або аерація використовувалася для провітрювання великих металургійних цехів. Сьогодні в нових проектах вже не застосовується.

В примусової системі рух повітря по воздуховодам відбувається за рахунок створюваного тиску вентиляторами установками. За витяжку забрудненого повітря із загального обсягу цеху і подачу свіжого повітря відповідає загально обмінна вентиляції. Для уловлювання шкідливих виділень у місць їх утворення (обладнання або зона) встановлюються місцеві відсмоктувачі. Для локальної витяжки застосовуються витяжні парасолі, що відсмоктують панелі, активовані і бортові відсмоктувачі, вентильовані камери, витяжні шафи.

Комплектація систем промислової вентиляції

Основним елементом системи промислової вентиляції є припливно-витяжні установки (ПВУ) або центральні кондиціонери. Вони забезпечують общеобменную вентиляцію в цеху.

Припливно-витяжні установки являють собою модульні агрегати, в яких об'єднуються вентилятори, фільтри, теплообмінники. Ефективне віддалене управління ПВУ здійснюється за допомогою систем автоматики і диспетчеризації.

Для підприємств і цехів, в повітрі яких спостерігається підвищений вміст токсичних або вибухопожежонебезпечних речовин, встановлюються відокремлені витяжні і припливні системи. Кожна окрема система відповідає за витяжку забрудненого повітря від певної групи обладнання або ділянки цеху. При цьому приплив зазвичай розраховується на всю площу цеху.

Важливими елементами систем промислової вентиляції є таке обладнання:
відцентрові або осьові вентилятори; рекуператори (нагрівають або охолоджують припливне повітря за рахунок витяжної); нагрівачі та охолоджувачі повітря приточування (водяні, електричні); компресорно-конденсаторні блоки для охолодження; фільтри; місцеві відсмоктувачі; повітроводи круглого або прямокутного перетину; клапани та заслінки; шумоглушители; повітророзподільні пристрої.

Де можна вигідно замовити монтаж промислової вентиляції?

Проектно-монтажна компанія «Євроклімат-Сервіс» спеціалізується на комплексному оснащенні промислових об'єктів системами вентиляції. Ми успішно працюємо з 2007 року і за цей час оснастили більш 400 об'єктів різної складності в різних регіонах України.

Наша компанія пропонує вигідні умови співпраці:

ми є офіційними дилерами провідних світових виробників вентиляційного устаткування, тому пропонуємо найкращі ціни на ринку України; можливість поетапної оплати для оптимізації інвестиційної навантаження; гарантія на монтаж промислової вентиляції становить 3 роки; гарантійне і післягарантійне обслуговування; цілодобова підтримка на етапі реалізації проекту від персонального менеджера.

Телефонуйте до нас вже сьогодні або залишайте заявку на сайті. Ми допоможемо оперативно і недорого спроектувати і встановити систему промислової вентиляції на вашому підприємстві.

Цікаві реалізовані об'єкти

Клиент: Бізнес-центр ELYSIUM PLAZAВедуться роботи: монтаж систем вентиляції, опалення та холодопостачання будівлі.

Повітря: 83250м3/год, тепла: 1600кВт, холоду: 1200кВт.

 

Клиент: Бізнес-центр PROTONВиконані роботи: поставка та монтаж нового чиллера, демонтаж старого.

Холодопродуктивність чиллера: 450 кВт

Клиент: Супермаркет "РОСТ"Виконані роботи: монтаж систем вентиляції та диспетчеризації обладнання на 10 000 кв. м. площі.

Загальний повітрообмін обладнання 186900м3/год

Клиент: Басейн "NEPTUN"Ведуться роботи: монтаж систем вентиляції, опалення та кондиціонування критого басейну довжиною 50м.

Загальний повітрообмін обладнання 40000м3/год

Клиент: Супермаркет РОСТ Героїв праціВиконані роботи: комплексний монтаж систем вентиляції торговельного центру.

Загальний повітрообмін обладнання 65000м3/год

Клиент: Логістичний центр "Нова пошта"Виконані роботи: комплексний монтаж систем вентиляції та кондиціонування будівлі.

Загальний повітрообмін обладнання 20000м3/год

Клиент: ТРЦ Французький бульварВиконані роботи: монтаж і сервісне обслуговування систем вентиляції, опалення та кондиціонування.

Холодильна потужність 1600кВт, тепла 1000кВт.

Клиент: Бізнес-центр «Panorama»Виконані роботи: монтаж чиллера з тепловим насосом, опалення до 10С

Холодильна потужність 423кВт, теплова потужність 459кВт.

Клиент: ПРАТ Філіп Морріс УкраїнаВиконані роботи: встановлено новий компресор стисненого повітря.

Продуктивність 25140м3/ч, тиском 12кПа.

Клиент: ТОВ АТ БіофармВиконані роботи: поставка обладнання та монтаж системи вентиляції.

Холода 250кВт, повітрообмін 30000м3/год.

Клиент: ТОВ «Чугуївський м'ясокомбінат»Виконані роботи: монтаж систем вентиляції та кондиціонування ковбасного цеху.

Холодильна потужність 50кВт, повітрообмін 12200м3/год.

Клиент: ЗАТ «АСТРА»Виконані роботи: монтаж систем вентиляції цеху обробки і зберігання.

Обмін повітря: 3000м3/час, тепла 36кВт, холоду 13кВт.

Клиент: ТОВ «Завод «Енергостіл»Виконані роботи: монтаж системи охолодження трансформаторів.

Обмін повітря 52200м3/год, холоду 106кВт.

Клиент: ТОВ «ЮБС-промо»Виконані роботи: монтаж кліматичної системи для випробувальної камери.

Повітря 5680м3/год, зволоження 5,2л/год, холоду 12кВт.