Монтаж системи вентиляції для фармацевтичної галузі в Україні

Наш телефон в Україні 0800 508 510, дзвінки безкоштовні. Пошта: sales@euroclimat-service.ua

Найважливішим аспектом в хімічній і фармацевтичній галузі виробництва є безпека самого виробництва. В процесі виготовлення продукції хімічної та фармацевтичне призначення в повітря всередині приміщення можуть потрапляти вельми небезпечні для здоров'я співробітників компанії речовини. Саме для їх безпеки і для створення оптимальних температурних режимів і режимів вологості в процесах виробництва необхідно вкрай відповідально підходити до виконання завдання по створенню систем вентиляції для фармацевтичної галузі та хімічної промисловості.

Типи систем вентиляції для фармацевтичної галузі.

Найбільш ефективним типом системи вентиляції для фармацевтичної галузі є центральні кондиціонери. Це повинні бути системи з найвищим рівнем гігієнічного виконання, простий, швидкої та повної очищенням, високою точністю термічної обробки повітря, стійкістю, зносостійкістю, безпекою експлуатаційних процесів.

В кожному окремому випадку, в залежності від площі та спеціалізації фармацевтичної галузі, фахівцями компанії «Євроклімат-Сервіс» підбирається оптимальне рішення і найефективніший тип системи вентиляції.

Сьогодні це може бути, як центральна система вентиляції, так і система припливно-витяжна. У деяких випадках для забезпечення оптимальних умов роботи в фармацевтичних компаніях може бути використана чилер або мультизональні системи та системи з використанням руфтопів. Так, найчастіше і найбільш ефективно з позиції безпеки та зручності експлуатації, використовувати для фармацевтичного виробництва системи вентиляції на основі центрального кондиціонера.

Устаткування для систем вентиляції фармацевтичної галузі.

Найбільш популярними виробниками обладнання для системи вентиляції у фармацевтичній галузі сьогодні є такі бренди, як: Carrier, Daikin, EVR, Ferroli, Klima, Klimatec, Korf, Lennox, Novair, Rover, Wesper, Wolf, York і Веза. Співпрацюючи з більшістю з них безпосередньо, без посередників, компанія «Євроклімат-Сервіс» має можливість пропонувати своїм клієнтам завжди найновіші варіанти агрегатів і повітропроводів, за найвигіднішими цінами в регіоні.

Фахівці «Євроклімат-Сервіс» не тільки підберуть оптимальний набір обладнання для систем вентиляції фармацевтичної галузі, а й забезпечать їх поставки в найкоротші терміни на найвигідніших умовах. Гарантія якості від виробника і гарантія технічного обслуговування від компанії підрядника по створенню і запуску системи, забезпечать максимально тривалий період експлуатації системи, що забезпечує безпеку роботи для співробітників фармацевтичної компанії.

Проектування і монтаж систем вентиляції для фармацевтичної галузі.

Компанія «Євроклімат-Сервіс» виконує роботи з проектування та монтажу систем вентиляції та кондиціонування для фармацевтичної галузі з 2007 року. За цей час нами запущені і підтримуються на рівні сервісного обслуговування кілька підприємств, основна діяльність яких - виробництво фармацевтичних препаратів. За роки співпраці, наші клієнти переконалися в професіоналізмі наших проектантів, інженерів і монтажників, і кожен рік, продовжують переконуватися у високій кваліфікації наших ремонтних бригад.

Обслуговування та ремонт систем вентиляції для фармацевтичної галузі - важливий аспект співпраці «Євроклімат-Сервіс» зі своїми клієнтами. Ми не тільки проектуємо і запускаємо наші системи вентиляції для фармацевтики. Ми надаємо своєчасну і якісну швидку допомогу кожному, хто її потребує. Ми, як ніхто, розуміємо необхідність швидкого реагування на найменший збій в роботі системи вентиляції на виробництві фармацевтичних або хіміко-біологічних підприємств, а тому, своєчасно і якісно проводимо профілактичну ТО наших систем і ремонт окремих складових систем вентиляції для фармацевтичної галузі та медичних підприємств.

Де замовити систему вентиляції для фармацевтичної галузі?

Багаторічний досвід і десятки зданих в експлуатацію об'єктів, в тому числі і об'єктів, де фахівцями «Euroclimat-Servis» запущені системи вентиляції в приміщеннях виробничих підприємств фармацевтики, кажуть красномовно і прямо - якщо необхідно замовити проект по створенню і запуску системи вентиляції для фармацевтичної галузі - зателефонуйте в «Євроклімат-Сервіс».

Цікаві реалізовані об'єкти

Клиент: Бізнес-центр ELYSIUM PLAZAВедуться роботи: монтаж систем вентиляції, опалення та холодопостачання будівлі.

Повітря: 83250м3/год, тепла: 1600кВт, холоду: 1200кВт.

 

Клиент: Бізнес-центр PROTONВиконані роботи: поставка та монтаж нового чиллера, демонтаж старого.

Холодопродуктивність чиллера: 450 кВт

Клиент: Супермаркет "РОСТ"Виконані роботи: монтаж систем вентиляції та диспетчеризації обладнання на 10 000 кв. м. площі.

Загальний повітрообмін обладнання 186900м3/год

Клиент: Басейн "NEPTUN"Ведуться роботи: монтаж систем вентиляції, опалення та кондиціонування критого басейну довжиною 50м.

Загальний повітрообмін обладнання 40000м3/год

Клиент: Супермаркет РОСТ Героїв праціВиконані роботи: комплексний монтаж систем вентиляції торговельного центру.

Загальний повітрообмін обладнання 65000м3/год

Клиент: Логістичний центр "Нова пошта"Виконані роботи: комплексний монтаж систем вентиляції та кондиціонування будівлі.

Загальний повітрообмін обладнання 20000м3/год

Клиент: ТРЦ Французький бульварВиконані роботи: монтаж і сервісне обслуговування систем вентиляції, опалення та кондиціонування.

Холодильна потужність 1600кВт, тепла 1000кВт.

Клиент: Бізнес-центр «Panorama»Виконані роботи: монтаж чиллера з тепловим насосом, опалення до 10С

Холодильна потужність 423кВт, теплова потужність 459кВт.

Клиент: ПРАТ Філіп Морріс УкраїнаВиконані роботи: встановлено новий компресор стисненого повітря.

Продуктивність 25140м3/ч, тиском 12кПа.

Клиент: ТОВ АТ БіофармВиконані роботи: поставка обладнання та монтаж системи вентиляції.

Холода 250кВт, повітрообмін 30000м3/год.

Клиент: ТОВ «Чугуївський м'ясокомбінат»Виконані роботи: монтаж систем вентиляції та кондиціонування ковбасного цеху.

Холодильна потужність 50кВт, повітрообмін 12200м3/год.

Клиент: ЗАТ «АСТРА»Виконані роботи: монтаж систем вентиляції цеху обробки і зберігання.

Обмін повітря: 3000м3/час, тепла 36кВт, холоду 13кВт.

Клиент: ТОВ «Завод «Енергостіл»Виконані роботи: монтаж системи охолодження трансформаторів.

Обмін повітря 52200м3/год, холоду 106кВт.

Клиент: ТОВ «ЮБС-промо»Виконані роботи: монтаж кліматичної системи для випробувальної камери.

Повітря 5680м3/год, зволоження 5,2л/год, холоду 12кВт.