Вентиляція для басейну в Україні

Наш телефон в Україні 0800 508 510, дзвінки безкоштовні. Пошта: sales@euroclimat-service.ua

Ви, напевно, пам'ятаєте свої відчуття з дитинства, коли мама вперше привела Вас в басейн, і проходячи з одного приміщення в інше, з роздягальні в душові та в зал з самим басейном, по всьому тілу раз у раз мчали гусячі лапки. І це не дивно. У минулі часи системи вентиляції в басейнах та інших спортивних будівлях залишали бажати кращого, якщо взагалі, були в наявності. Як правило, вентиляція здійснювалася за рахунок постійно відкритих величезних фрамуг у верхній частині залу з басейном.

Чи то справа - сучасні криті басейни. Кліматичні системи вентиляції для басейнів в 21 столітті зробили крок настільки далеко, що комфорт і зручність перевершують всі очікування. Природно, головна задача, яку доводиться вирішувати сучасним системам вентиляції в басейнах - це вологість. Вона всюди, вона всюди, і це цілком нормально - адже ми в басейні. Однак, в таких приміщеннях, як роздягальня, і сусідить з басейном спортивний або тренажерний зал, вимагають відсутності підвищеної вологості, в іншому випадку, одяг відвідувачів буде мокрою, а заняття спортом стануть неможливі і навіть небезпечні для людей.

Ось в ці моменти ми і залучаємо рятівників - системи вентиляції басейнів на основі припливно-витяжної системи вентиляції та кондиціонування.

Типи систем вентиляції для басейну.
Якщо необхідний максимально комфортний для всіх приміщень будівлі, в якому знаходиться басейн, проект, єдино правильним і ефективним типом системи вентиляції стане тільки приточно-витяжна система. Заснована на воздухообмене постійного типу, така система має цілу низку переваг:

- робота в автоматичному режимі;

- постійна підтримка заданих температур;

- постійне утримання заданого режиму вологості;

- безперервне забезпечення свіжого повітря.

Додаткова комплектація системи рекуперацією тепла, що забезпечує обмін тепла повітряного і витяжного потоку, так само є важливою перевагою. Економічність системи досягає 50, а часто і 70%, дозволяючи, крім цього, використовувати обидва способи кондиціонування одночасно.

Устаткування для систем вентиляції басейну.
У своїх проектах зі створення систем вентиляції в басейнах компанія «Євроклімат-Сервіс» використовує устаткування тільки відомих виробників зі світовими іменами. Це такі бренди, як, York і Веза, Carrier і Daikin, Wesper і Wolf, Rover, Lennox, Klimatec і Ferroli. Ми застосовуємо в наших технологіях тільки перевірені інновації, використовуючи агрегати таких виробників, як: EVR, Ferroli, Klima, Korf, і Novair.

Практично з усіма виробниками, представленими в нашій лінійці брендів, ми співпрацюємо безпосередньо, без посередників, що дозволяє нам пропонувати замовникам найбільш вигідні ціни на саме обладнання для систем вентиляції для басейнів, а так же, своєчасно поставляти запасні частини до агрегатів в разі потреби їх ремонту або повної заміни.

Проектування і монтаж систем вентиляції для басейну.
На даний момент, для того що б правильно підібрати обладнання і виконати роботи з проектування та монтажу систем вентиляції для басейну необхідно враховувати такі дані, як:

- площа басейну;

-загальні габарити приміщення;

- температурні показники води в басейні і повітря в усіх суміжних приміщеннях.

Професійно і грамотно спроектована вентиляція зможе гарантувати рівномірний розподіл коштів для створення системи і правильний розподіл і забір повітря. Ефективним може вважатися проект, в якому припливне повітря подається з нижньої точки. Це дозволяє направляти теплий і сухий потоки повітря на скління або воду. Такий ефект дає повітрю можливість - рівномірно підніматися уздовж всієї поверхні. При цьому, забір повітря проводиться у верхній зоні приміщення. Як правило, при проектуванні і монтажі системи вентиляції басейнів використовують два способи вентиляції: на базі канальних осушувачів, і на основі припливно-витяжної установки.

Обслуговування та ремонт систем вентиляції для басейну.
Для тривалої та безпечної роботи будь-якої кліматичної системи, в тому числі і для системи вентиляції в басейні, недостатньо підібрати високоякісне обладнання і вибрати професійного підрядника з виконання всіх робіт, від проекту до монтажу. Необхідно ще своєчасно проводити так зване, технічне обслуговування, здавалося б, нормально і стабільно функціонують в дані момент систем. Ні в якому разі. Не завжди перше враження довговічності системи вентиляції для басейну справджується. З причини шумності приміщення і багатолюдності в суміжних кімнатах, помітити невеликі неполадки в роботі системи на око або на звук, практично неможливо. Для цього є потреба у професійному (натасканий) і очей, і вухо.

Такими очима і вухами мають сервісні бригади компанії «Євроклімат-сервіс», готові за першим дзвінком приїхати в приміщення, де нами або нашими конкурентами були встановлені системи вентиляції для басейну, і провести повний комплекс робіт по сервісному обслуговуванню і ремонту.

Цікаві реалізовані об'єкти

Клиент: Бізнес-центр ELYSIUM PLAZAВедуться роботи: монтаж систем вентиляції, опалення та холодопостачання будівлі.

Повітря: 83250м3/год, тепла: 1600кВт, холоду: 1200кВт.

 

Клиент: Бізнес-центр PROTONВиконані роботи: поставка та монтаж нового чиллера, демонтаж старого.

Холодопродуктивність чиллера: 450 кВт

Клиент: Супермаркет "РОСТ"Виконані роботи: монтаж систем вентиляції та диспетчеризації обладнання на 10 000 кв. м. площі.

Загальний повітрообмін обладнання 186900м3/год

Клиент: Басейн "NEPTUN"Ведуться роботи: монтаж систем вентиляції, опалення та кондиціонування критого басейну довжиною 50м.

Загальний повітрообмін обладнання 40000м3/год

Клиент: Супермаркет РОСТ Героїв праціВиконані роботи: комплексний монтаж систем вентиляції торговельного центру.

Загальний повітрообмін обладнання 65000м3/год

Клиент: Логістичний центр "Нова пошта"Виконані роботи: комплексний монтаж систем вентиляції та кондиціонування будівлі.

Загальний повітрообмін обладнання 20000м3/год

Клиент: ТРЦ Французький бульварВиконані роботи: монтаж і сервісне обслуговування систем вентиляції, опалення та кондиціонування.

Холодильна потужність 1600кВт, тепла 1000кВт.

Клиент: Бізнес-центр «Panorama»Виконані роботи: монтаж чиллера з тепловим насосом, опалення до 10С

Холодильна потужність 423кВт, теплова потужність 459кВт.

Клиент: ПРАТ Філіп Морріс УкраїнаВиконані роботи: встановлено новий компресор стисненого повітря.

Продуктивність 25140м3/ч, тиском 12кПа.

Клиент: ТОВ АТ БіофармВиконані роботи: поставка обладнання та монтаж системи вентиляції.

Холода 250кВт, повітрообмін 30000м3/год.

Клиент: ТОВ «Чугуївський м'ясокомбінат»Виконані роботи: монтаж систем вентиляції та кондиціонування ковбасного цеху.

Холодильна потужність 50кВт, повітрообмін 12200м3/год.

Клиент: ЗАТ «АСТРА»Виконані роботи: монтаж систем вентиляції цеху обробки і зберігання.

Обмін повітря: 3000м3/час, тепла 36кВт, холоду 13кВт.

Клиент: ТОВ «Завод «Енергостіл»Виконані роботи: монтаж системи охолодження трансформаторів.

Обмін повітря 52200м3/год, холоду 106кВт.

Клиент: ТОВ «ЮБС-промо»Виконані роботи: монтаж кліматичної системи для випробувальної камери.

Повітря 5680м3/год, зволоження 5,2л/год, холоду 12кВт.