Вентиляція для кафе і ресторанів в Україні

Наш телефон в Україні 0800 508 510, дзвінки безкоштовні. Пошта: sales@euroclimat-service.ua

Основне завдання систем вентиляції для кафе і ресторанів полягає в тому, щоб забезпечити оптимальний режим температури і вологості не тільки для відвідувачів ресторану в залі, де, як правило, прохолодно і свіжо, але і в виробничих приміщеннях - кухні, гарячого залу і морозильного цеху. Природно, такі різні за завданнями приміщення, як танцювальний зал і кухня, зал для прийому їжі і конференц-зал, гарячий цех і холодильний, вимагають професійного підходу до створення системи вентиляції, здатної відповідати вимогами всіх приміщень ресторану або кафе.

Часто в невеликих барах і кафе досить встановити пару хороших витяжок на кухні і кілька потужних кондиціонерів в залі і районі танцполу, щоб все, і гості, і співробітники відчували себе комфортно. У масштабних же закладах, проблему вентиляції ресторану і / або кафе двома кондиціонерами і парою промислових витяжок не вирішити. Потрібен професійний масштабний підхід.

Типи систем вентиляції для кафе і ресторанів.
При виборі типу системи вентиляції для кафе, барів і ресторанів, в тому числі і при виборі обладнання, в ній використовується, слід враховувати не тільки кількість приміщень і їх призначення, а й архітектуру будинку, а так же, можливості прихованої або відкритої установки.

Чим більше кафе або ресторан, чим більше в ньому приміщень і масштабніше наповнюваність залів, тим ретельніше потрібно опрацювання проекту, щоб врахувати такі моменти, як:

- Кількість персоналу;

- заповнюваність відвідувачами;

- розстановка столів і кількість посадочних місць в залі;

- максимальні теплові технічні характеристики обладнання гарячого цеху.

Кожна така система не повинна подавати холодне повітря безпосередньо в зону посадки людей (заморожувати відвідувачів); повинна використовувати канальні або касетні кондиціонери, а так же, зобов'язана відповідати нормативним документам для підприємств громадського харчування.

Устаткування для систем вентиляції кафе і ресторанів.
Оскільки найбільш ефективними для барів та ресторанів можуть стати системи на основі припливно-витяжних систем або систем чиллер-фанкойл, обладнання, що застосовується для створення систем вентиляції в ресторанах і кафе може бути використано тільки авторитетних і брендових виробників. Наприклад, якщо це системи чиллер-фанкойл, то ми б рекомендували використання агрегатів Hitachi і Climaveneta. Добре зарекомендували себе агрегати від Aerotek і Systemair. Багаторічні відгуки про бездоганну роботу мають Airwell, Lennox, NEOSYS і Gea.

Кожен замовник, маючи своє уявлення і можливості щодо впровадження сучасної системи вентиляції для свого кафе чи ресторану, природно, в процесі затвердження проектної документації, зможе вибрати найбільш оптимальний для себе варіант обладнання. На чию б сторону не занепав його вибір, абсолютно все обладнання для систем вентиляції кафе і ресторанів, що поставляється нашою компанією, є оригінальним обладнанням від виробника, і продається за найвигіднішими цінами в Україні, з огляду на те, що ми співпрацюємо з гігантами кліматичного обладнання без посередників.

Проектування і монтаж систем вентиляції для кафе і ресторанів.
Проектуванням та монтажем систем вентиляції в Україні компанія «Euroclimat-Servis» займається з 2007 року. І завжди наші проекти грунтуються на нормативних документах, якими користуються при проектуванні кафе і ресторанів. На даний момент таким документом є посібник до СНиП 2.08.02-89 «Проектування підприємств громадського харчування». Згідно з цим документом системи витяжної вентиляції повинні бути спроектовані роздільними для наступних приміщень:

- зали для відвідувачів;

- виробничі приміщення;

- місцеві відсмоктувачі від посудомийних машин;

- вбиралень та душові;

- вестибюлі з роздягальнями;

- камери харчових відходів;

- охолоджувальні камери фруктів, овочів і для зелені.

Тепловиділення в залах допускається до 0,116 кВт / год (100 ккал / ч) від одного відвідувача. Температура повітря, який видаляється з торгових залів підприємств громадського харчування, визначається обов'язково з урахуванням градієнта по висоті.

Природно, це далеко не повний перелік вимог і ГОСТів для проектування систем вентиляції та кондиціонування в ресторанах і кафе, але замовнику і немає необхідності орієнтуватися в них у всіх. Це завдання проектного відділу підрядника, ніж ми і готові зайнятися за першим дзвінком.

Обслуговування та ремонт систем вентиляції для кафе і ресторанів.
Навіть якщо проект систем вентиляції виконаний кращими інженерами України. Навіть якщо монтаж, налагодження, тестування і запуск провели найдосвідченіші монтажники. Навіть якщо умови, в яких функціонує заклад громадського харчування, відсутня підвищена пил, бруд, температура і вологість, навіть сама бездоганна система, створена людиною, потребує профілактики, а саме, в сервісному обслуговуванні та ремонті.

Незалежно від того, ким створювався проект системи вентиляції кафе чи ресторану. Незалежно від того, хто виконував роботи по монтажу і пуску, фахівці чи нашої компанії - «Євроклімат-Сервіс» або співробітники сторонньої фірми, наші ремонтні бригади готові провести повний спектр робіт по сервісу і ремонту, як окремих складових системи вентиляції, так і повного обслуговування і оптимізації всіх агрегатів.

Діагностика, заміна, наладка та ремонт, навіть якщо буде потреба термінове замовлення і поставки, як окремих частин, так і повноцінних агрегатів, буду зроблені нашою компанією в найкоротші терміни і за вигідними цінами, оскільки все обладнання буде поставлятися безпосередньо від виробника.

Де замовити систему вентиляції для кафе і ресторанів?
Погодьтеся, завжди набагато приємніше відвідувати кафе та ресторани, де в залі для гостей не пахне кухнею, а у вестибюлі немає запаху з туалетних кімнат. Так чому ж і Вам, як власнику кафе чи ресторану, чи не подарувати своїм відвідувачам комфотно клімат і повітря при відвідуванні Вашого закладу?

Не знаєте, де замовити якісну і ефективну систему вентиляції і кондиціонування? Відповідь перед Вами. Зателефонуйте в «Euroclimat-Serviсе»!

Цікаві реалізовані об'єкти

Клиент: Бізнес-центр ELYSIUM PLAZAВедуться роботи: монтаж систем вентиляції, опалення та холодопостачання будівлі.

Повітря: 83250м3/год, тепла: 1600кВт, холоду: 1200кВт.

 

Клиент: Бізнес-центр PROTONВиконані роботи: поставка та монтаж нового чиллера, демонтаж старого.

Холодопродуктивність чиллера: 450 кВт

Клиент: Супермаркет "РОСТ"Виконані роботи: монтаж систем вентиляції та диспетчеризації обладнання на 10 000 кв. м. площі.

Загальний повітрообмін обладнання 186900м3/год

Клиент: Басейн "NEPTUN"Ведуться роботи: монтаж систем вентиляції, опалення та кондиціонування критого басейну довжиною 50м.

Загальний повітрообмін обладнання 40000м3/год

Клиент: Супермаркет РОСТ Героїв праціВиконані роботи: комплексний монтаж систем вентиляції торговельного центру.

Загальний повітрообмін обладнання 65000м3/год

Клиент: Логістичний центр "Нова пошта"Виконані роботи: комплексний монтаж систем вентиляції та кондиціонування будівлі.

Загальний повітрообмін обладнання 20000м3/год

Клиент: ТРЦ Французький бульварВиконані роботи: монтаж і сервісне обслуговування систем вентиляції, опалення та кондиціонування.

Холодильна потужність 1600кВт, тепла 1000кВт.

Клиент: Бізнес-центр «Panorama»Виконані роботи: монтаж чиллера з тепловим насосом, опалення до 10С

Холодильна потужність 423кВт, теплова потужність 459кВт.

Клиент: ПРАТ Філіп Морріс УкраїнаВиконані роботи: встановлено новий компресор стисненого повітря.

Продуктивність 25140м3/ч, тиском 12кПа.

Клиент: ТОВ АТ БіофармВиконані роботи: поставка обладнання та монтаж системи вентиляції.

Холода 250кВт, повітрообмін 30000м3/год.

Клиент: ТОВ «Чугуївський м'ясокомбінат»Виконані роботи: монтаж систем вентиляції та кондиціонування ковбасного цеху.

Холодильна потужність 50кВт, повітрообмін 12200м3/год.

Клиент: ЗАТ «АСТРА»Виконані роботи: монтаж систем вентиляції цеху обробки і зберігання.

Обмін повітря: 3000м3/час, тепла 36кВт, холоду 13кВт.

Клиент: ТОВ «Завод «Енергостіл»Виконані роботи: монтаж системи охолодження трансформаторів.

Обмін повітря 52200м3/год, холоду 106кВт.

Клиент: ТОВ «ЮБС-промо»Виконані роботи: монтаж кліматичної системи для випробувальної камери.

Повітря 5680м3/год, зволоження 5,2л/год, холоду 12кВт.