Вентиляція виробничих приміщень в Україні

Наш телефон в Україні 0800 508 510, дзвінки безкоштовні. Пошта: sales@euroclimat-service.ua

На відміну від звичайного приміщення, в будь-якому виробничому, майже завжди техніки можна розмістити більше ніж людина, її обслуговують. А, отже, комп'ютерний зал або виробниче приміщення мають питому теплове навантаження більше, ніж квартира, будинок або офісне приміщення. Виробничі приміщення вимагають набагато більшої здатності охолодження і вентиляції повітря в розрахунку на метр площі приміщення. Для порівняння, комфортна вентиляція повітря в офісі в розмірі 1 тонни потрібно на 25-30 метрів офісної площі, в той час, як для виробничого приміщення цього обсягу вистачить тільки на 5. максимум, на 10 квадратних метрів. Причому, це може бути не тільки комп'ютерний зал, а й приміщення з виробничими верстатами, що виробляють ще більше тепла, або ж навпаки, приміщення з холодильним обладнанням, що вимагає не тільки кондиціонування.

Типи систем вентиляції для виробничих приміщень.

Тип системи вентиляції для виробничих приміщень повинен бути вибраній відповідно до вимог сучасних систем в подібних будівлях. А це:

  • - невелика інерційність системи;
  • - можливість індивідуального регулювання температури, а так же вологості повітря в кожному окремому приміщенні;
  • - простота, зручність і комфорт при обслуговуванні та ремонті;
  • - забезпечення взаємного блокування, тобто. У разі відмови одного з агрегатів, другий повинен бути здатний замінити 50% потужності вийшов з ладу на період його ремонту.

В частині вимог слід керуватися офіційними постановами, а так же ГОСТ 12.1.005-88 і СНиП 2.04.05-91. Однак, не варто думати, що системи вентиляції для виробничих приміщень особливо складні системи. Для досвідчених професійних інженерів і монтажників компанії «Євроклімат-Сервіс» будь, навіть найскладніше виробниче приміщення не є особливо важким для забезпечення в ньому оптимальних умов праці людям і комфортних умов функціонування обладнання. Ми знаємо, як підійти до вирішення цього завдання, щоб вона була вирішена якісно і своєчасно.

Устаткування для систем вентиляції виробничих приміщень.

Устаткування для систем вентиляції виробничих приміщення, як правило, розробляється з урахуванням необхідної продуктивності холоду в 1 кВт на 8 м², в той час, як прецизійний кондиціонер розроблений з урахуванням 2.5 кВт на 1 м². Саме тому, найчастіше в виробничих приміщення використовуються прецизійні кондиціонери з рециркуляцією повітря. Пов'язано це з тим, що охолоджувати приміщення, де працюють агрегати, апарати, верстати або будь-яке інше обладнання, необхідно паралельно з тим, щоб робити його комфортним і для людей, які працюють з самим обладнанням.

Саме прецизійні системи вентиляції повітря в виробничих приміщеннях, на відміну від комфортних (кімнатних), за рахунок спеціальних технічних засобів забезпечують більш високий коефіцієнт охолоджуючої здатності. Як правило, відчутний коефіцієнт охолодження дорівнює 0.85-0.95. При цьому, близько 85-95% роботи прецизійної системи вентиляції промислових приміщеннях витрачаються на охолодження повітря, і тільки 5-15% - на видалення вологи.

Важлива характеристика прецизійної системи вентиляції для виробничих приміщень є стабільність заданих параметрів для температурного режиму всередині приміщення. Прецизійні системи вентиляції повітря легко впораються з утриманням заданих температур з точністю до 2ºС, в окремих випадках доходять до 0.6ºС. В ідеальних умовах - до 5 ° С.

Проектування і монтаж систем вентиляції для виробництва.

Маючи за плечима десятки виробничих будівель і промислових об'єктів, в яких фахівцями компанії «Євроклімат-Сервіс» спроектовані та запущені сучасні системи вентиляції, на цей час ми маємо можливість пропонувати нашим замовникам оптимальні рішення в цьому секторі.

Інноваційні рішення, сучасне обладнання, комп'ютерна діагностика і проектування з використанням досвіду світових компаній, все це допомагає співробітникам «Євроклімат-Сервіс» пропонувати найбільш ефективні рішення в створенні систем вентиляції для промислового виробництва по всій території України. Хімічне і автомобільне, вирощування птахів і газо- нафто- видобуток, для компанії «Євроклімат-Сервіс» немає перепон і немає непереборних труднощів. У нас достатньо виробничих і кадрових потужностей, щоб створювати ефективні і високопродуктивні системи вентиляції для виробництва в будь-якому секторі промисловості і тваринництва.

Обслуговування та ремонт систем вентиляції для виробничих приміщень.

Не варто думати, що головне завдання щодо забезпечення функціонування систем вентиляції для виробничих приміщень у співробітників «Євроклімат-Сервіс» закінчується тільки лише на запуск готової системи. Зовсім ні. Ми не кидаємо і не залишаємо наодинці з подальшими труднощами жодного нашого замовника. Адже системи вентиляції для промислового виробництва - це складні технологічні системи, які потребують періодичних профілактичних дій у вигляді обслуговування, діагностики, сервісу і ремонту.

Взаємодія на всіх стадіях співробітництва, партнерство з провідними виробниками обладнання для систем вентиляції в промислових приміщеннях, дозволяють нам сьогодні забезпечувати високоякісне сервісне обслуговування наших систем, а так само, своєчасний ремонт і заміну всіх запчастин, що використовуються в агрегатах.

Кращі ціни на комплектуючі, найкоротші терміни їх поставки і найбільш якісне виконання з технічного обслуговування і ремонту систем вентиляції в промислових приміщеннях і будівлях, все це з 2007 року і до цього дня на найвищому рівні якості надає компанія «Євроклімат-Сервіс».

Де замовити систему вентиляції для виробничих приміщень?

З огляду на далеко не повний список існуючих клієнтів компанії «Євроклімат-Сервіс», на базі яких нами проведені роботи з проектування, монтажу, тестуванню, запуску, а так же, наступними сервісними та ремонтними роботами, представлені в наступному розділі статті, хочеться вірити, що питання : де замовити систему вентиляції для виробничих приміщень або будівель виробничих підприємств, зникне. Так само зникне і необхідність в пошуку підрядника для виконання всіх робіт з проектування, затвердження проектної документації, монтажно-налагоджувальних роботах, запуск і подальшому обслуговуванні, оскільки авторитетного, досвідченого, надійного та професійного підрядника для виконання даних робіт Ви вже знайшли в особі компанії «Євроклімат-Сервіс».

Якщо немає, скористайтеся можливістю переконатися, що ми пропонуємо оптимальні умови проекту та його здійснення, зателефонувавши нам за телефоном, вказаним на сайті. Наш проектний відділ в найкоротші терміни приготує стартовий проект, і з'явиться можливість переконатися в комфортності пропозиції вже в найближчі дні.

Цікаві реалізовані об'єкти

Клиент: Бізнес-центр ELYSIUM PLAZAВедуться роботи: монтаж систем вентиляції, опалення та холодопостачання будівлі.

Повітря: 83250м3/год, тепла: 1600кВт, холоду: 1200кВт.

 

Клиент: Бізнес-центр PROTONВиконані роботи: поставка та монтаж нового чиллера, демонтаж старого.

Холодопродуктивність чиллера: 450 кВт

Клиент: Супермаркет "РОСТ"Виконані роботи: монтаж систем вентиляції та диспетчеризації обладнання на 10 000 кв. м. площі.

Загальний повітрообмін обладнання 186900м3/год

Клиент: Басейн "NEPTUN"Ведуться роботи: монтаж систем вентиляції, опалення та кондиціонування критого басейну довжиною 50м.

Загальний повітрообмін обладнання 40000м3/год

Клиент: Супермаркет РОСТ Героїв праціВиконані роботи: комплексний монтаж систем вентиляції торговельного центру.

Загальний повітрообмін обладнання 65000м3/год

Клиент: Логістичний центр "Нова пошта"Виконані роботи: комплексний монтаж систем вентиляції та кондиціонування будівлі.

Загальний повітрообмін обладнання 20000м3/год

Клиент: ТРЦ Французький бульварВиконані роботи: монтаж і сервісне обслуговування систем вентиляції, опалення та кондиціонування.

Холодильна потужність 1600кВт, тепла 1000кВт.

Клиент: Бізнес-центр «Panorama»Виконані роботи: монтаж чиллера з тепловим насосом, опалення до 10С

Холодильна потужність 423кВт, теплова потужність 459кВт.

Клиент: ПРАТ Філіп Морріс УкраїнаВиконані роботи: встановлено новий компресор стисненого повітря.

Продуктивність 25140м3/ч, тиском 12кПа.

Клиент: ТОВ АТ БіофармВиконані роботи: поставка обладнання та монтаж системи вентиляції.

Холода 250кВт, повітрообмін 30000м3/год.

Клиент: ТОВ «Чугуївський м'ясокомбінат»Виконані роботи: монтаж систем вентиляції та кондиціонування ковбасного цеху.

Холодильна потужність 50кВт, повітрообмін 12200м3/год.

Клиент: ЗАТ «АСТРА»Виконані роботи: монтаж систем вентиляції цеху обробки і зберігання.

Обмін повітря: 3000м3/час, тепла 36кВт, холоду 13кВт.

Клиент: ТОВ «Завод «Енергостіл»Виконані роботи: монтаж системи охолодження трансформаторів.

Обмін повітря 52200м3/год, холоду 106кВт.

Клиент: ТОВ «ЮБС-промо»Виконані роботи: монтаж кліматичної системи для випробувальної камери.

Повітря 5680м3/год, зволоження 5,2л/год, холоду 12кВт.