Монтаж вентиляції торгового центру та супермаркетів ТРЦ в Україні.

Наш телефон в Україні 0800 508 510, дзвінки безкоштовні. Пошта: sales@euroclimat-service.ua

Залежно від складності, поверховості та спеціалізації супермаркету, торгового залу або торгово-розважального центру, варто приступати до розробки проекту по створенню систем вентиляції та кондиціонування даного об'єкта. За своїм типом такі об'єкти діляться на:

- магазини - склади, будівлі з одним, максимум, двома рівнями, приблизно однакового торговельного призначення;

- багатоповерхові споруди, призначені не тільки для торгівлі в межах одного магазину, але і для оренди приміщень іншим орендаря, чия діяльність може бути кардинально різною.

Ось, з позиції забезпечення оптимального клімату для абсолютно різних торгових магазинів в межах однієї будівлі, і полягає основна трудність. Але, для таких професіоналів, як компанія «Євроклімат-сервіс», вже не існує подібної складності, оскільки ми її з успіхом подолали.

Типи систем вентиляції для торгових центрів і супермаркетів.

Як правило, в однорівневих ТРЦ використовується система з кришним кондиціонером. У системах з багаторівневими та багато спеціалізованими магазинами і розважальними закладами, оптимальним рішенням стають припливно-витяжні системи, мультизональні системи і системи чиллер-фанкойл.

Вибір оптимального рішення завжди буде залежати від величезної кількості чинників: поверховість, рівні, спеціалізації магазинів, наявність харчових і речових торгових і складських приміщень. Для оптимального вибору необхідний детальний план відвідування і плановані заходи щодо масштабності заповнення відвіджувачами.

З кожним роком вимоги до систем вентиляції в ТРЦ, супермаркетах і торгових залах посилюються. Але за останніми тенденціями лідером у створенні оптимального клімату в масштабних торговельних і торгово-розважальних центрах все ж стають дахові кондиціонери (руфтопи). На додаток до них відмінно підходять теплові повітряні завіси, що встановлюються на входах, а так само установка додаткових кондиціонерів і витяжок в магазинах, де центральна система справляється зі своїм завданням не повністю.

монтаж вентляции в супермаркете

Устаткування систем вентиляції для торгових залів супермаркетів і ТРЦ.

Активно та ефективно використовуються сьогодні в найрізноманітніших ТРЦ і супермаркетах України руфтопи таких марок, як: Carrier (кар'єр), Ferroli (Фероллі), Rheem, McQuay, звичайно ж, популярні руфтопи Daikin (Дайкін), York (Йорк), RUUD і Lennox (Леннокс). Кожен з представлених в нашому каталозі руфтопів, яаляется оригінальним обладнанням, яке поставляється в Україну безпосередньо від виробника, без використання послуг посередника. А значить, наші клієнти мають можливість купити все обладнання за найвигіднішими цінами в країні.

Дуже важливим аспектом у створенні будь-якої кліматичної системи є підбір обладнання, і в частині поставок кондиціонерів, чілерів, фанкойлів, спліт-систем і руфтопів компанією «Євроклімат-сервіс», можна бути впевненим на 100% - забезпечення якісним, надійним, оригінальним і довговічним устаткуванням.

Вентиляция супермаркета

Проектування і монтаж систем вентиляції для торгових залів супермаркетів і ТРЦ.

Чому часто в супермаркетах і торгово-розважальних центрах при проектуванні та монтажу систем вентиляції використовують саме дахові кондиціонери? Відповідь на це питання лежить на поверхні: багатофункціональність. Такі системи вентиляції для торгових залів супермаркетів можуть працювати в трьох режимах: опалення, вентиляція і кондиціювання. Це вигідно, зручно і доцільно. А головне, це економічно обґрунтовано!

Приступаючи до робіт з проектування та монтажу систем вентиляції торгових залів супермаркетів і торгово-розважальних центрів, ми завжди відштовхуємося від декількох точок: поверховість, специфікація, сезонність. Якщо потрібна ефективна цілорічна система - можна використовувати припливно-витяжну систему, а можна підключати центральний кондиціонер. І, перш ніж прийняти остаточне рішення про вибір системи, ми ретельно обговоримо всі варіанти з замовником, звіримо з технічними  санітарними вимогами та нормативами, а також, можна порівняти з фінансовими можливостями клієнта.

Обслуговування та ремонт систем вентиляції та кондиціонування для торгових залів супермаркетів.

Оскільки системи вентиляції для торгових залів супермаркетів і торгово-розважальних центрів повинні відповідати за безпеку не тільки співробітників закладів, а й за здоров'я відвідувачів, дуже важливим моментом в процесі їх експлуатації буде подальше сервісне та технічне обслуговування і, при необхідності, ремонт або повна заміна окремих складових.

Тільки своєчасна діагностика і профілактика систем вентиляції в супермаркетах дозволить працювати системам довго і ефективно. Не варто відкладати або затягувати візит ремонтної бригади, оскільки, як уже неодноразово доводила практика наших фахівців, своєчасна чистка та мийка деталей, а так же, точкова заміна окремих компонентів систем вентиляції та кондиціонування набагато дешевше і безпечніше для здоров'я людей, ніж екстрений ремонт окремих її компонентів.

Просто наберіть номер ремонтної бригади «Євроклімат-сервіс». Всього година часу і ви застраховані від масштабних поломок системи вентиляції торгово-розважального центру або торгових залів супермаркету, а значить, позбавлені дорогих ремонтних і сервісних робіт.

вентиляция торгового центра

Де замовити систему вентиляції для торгових залів?

З 2007 року фахівцями компанії «Євроклімат-сервіс» виконані десятки проектів зі створення найсучасніших систем вентиляції та кондиціонування в самих різних за специфікою роботи приміщеннях, будівлях і установах. Супермаркети та торгово-розважальні центри не найскладніші об'єкти, де роками бездоганно функціонують наші системи вентиляції. Якщо і для Вас питання пошуку підрядника для виконання повного спектра робіт з проектування, монтажу та обслуговування систем вентиляції для ТРЦ або супермаркету актуальний, зателефонуйте нам. Ми створимо ефективну та економічно вигідну систему, яка стане на сторожі комфортного клімату і здоров'я ваших співробітників і клієнтів.

Цікаві реалізовані об'єкти

Клиент: Бізнес-центр ELYSIUM PLAZAВедуться роботи: монтаж систем вентиляції, опалення та холодопостачання будівлі.

Повітря: 83250м3/год, тепла: 1600кВт, холоду: 1200кВт.

 

Клиент: Супермаркет "РОСТ" опис проектуВиконані роботи: монтаж систем вентиляції та диспетчеризації обладнання на 10 000 кв. м. площі.

Загальний повітрообмін обладнання 186900м3/год

Клиент: Готель-ресторан "KASKAD"Виконані роботи: монтаж котельної та мультизональної системи кондиціонування будівлі.

Тепла: 600кВт, холоду: 300кВт.

 

Клиент: Басейн "NEPTUN"Ведуться роботи: монтаж систем вентиляції, опалення та кондиціонування критого басейну довжиною 50м.

Загальний повітрообмін обладнання 40000м3/год

Клиент: Супермаркет "ROST" опис реалізації проектуВиконані роботи: монтаж систем вентиляції, опалення, кондиціювання та диспетчеризації.

Повітря: 40000м3/год, тепла: 290 кВт, холоду: 300 кВт.

 

Клиент: Бізнес-центр PROTONВиконані роботи: поставка та монтаж нового чиллера, демонтаж старого.

Холодопродуктивність чиллера: 450 кВт

Клиент: Супермаркет РОСТ Героїв праціВиконані роботи: комплексний монтаж систем вентиляції торговельного центру.

Загальний повітрообмін обладнання 65000м3/год

Клиент: Логістичний центр "Нова пошта"Виконані роботи: комплексний монтаж систем вентиляції та кондиціонування будівлі.

Загальний повітрообмін обладнання 20000м3/год

Клиент: ТРЦ Французький бульварВиконані роботи: монтаж і сервісне обслуговування систем вентиляції, опалення та кондиціонування.

Холодильна потужність 1600кВт, тепла 1000кВт.

Клиент: Бізнес-центр «Panorama»Виконані роботи: монтаж чиллера з тепловим насосом, опалення до 10С

Холодильна потужність 423кВт, теплова потужність 459кВт.

Клиент: ПРАТ Філіп Морріс УкраїнаВиконані роботи: встановлено новий компресор стисненого повітря.

Продуктивність 25140м3/ч, тиском 12кПа.

Клиент: ТОВ АТ БіофармВиконані роботи: поставка обладнання та монтаж системи вентиляції.

Холода 250кВт, повітрообмін 30000м3/год.

Клиент: ТОВ «Чугуївський м'ясокомбінат»Виконані роботи: монтаж систем вентиляції та кондиціонування ковбасного цеху.

Холодильна потужність 50кВт, повітрообмін 12200м3/год.

Клиент: ЗАТ «АСТРА»Виконані роботи: монтаж систем вентиляції цеху обробки і зберігання.

Обмін повітря: 3000м3/час, тепла 36кВт, холоду 13кВт.

Клиент: ТОВ «Завод «Енергостіл»Виконані роботи: монтаж системи охолодження трансформаторів.

Обмін повітря 52200м3/год, холоду 106кВт.

Клиент: ТОВ «ЮБС-промо»Виконані роботи: монтаж кліматичної системи для випробувальної камери.

Повітря 5680м3/год, зволоження 5,2л/год, холоду 12кВт.

.....