AUX VRF мультізональні системи в Україні, підбір, поставка та монтаж

Наш телефон в Україні 0800 508 510, дзвінки безкоштовні. Пошта: sales@euroclimat-service.ua

Фірма "Євроклімат-сервіс" є офіційним дистриб'ютором мультізональних систем торгової марки AUX. Наші фахівці надають якісну і професійну підтримку клієнта на всіх етапах: починаючи від підбору необхідного обладнання, оформленням покупки, сприяння в лояльних умовах оплати і отримання знижок, і закінчуючи доставкою обладнання, установкою і в майбутньому, діагностикою та ремонтом по всій Україні. Ми допоможемо Вам підібрати найбільш підходящий варіант, запропонуємо кілька альтернативних варіантів, при необхідності - порадять додаткове обладнання.

Гарантія на обладнання від 1 до 5 років.
Гарантія на монтаж - 3 роки.
До всього обладнання і комплектуючих є всі необхідні сертифікати для реалізації на території України

Мультізональні системи AUX

Промислова корпорація AUX Group, яка почала свою історію в 1986 році, входить в топ 500 великих підприємств КНР. Це один з великих гравців на ринку кліматичної техніки, який працює в шести напрямках. Опалення та кондиціювання відносяться до однієї з основних сфер діяльності холдингу, керівництво якого поставило перед собою завдання увійти в сотню кращих концернів, що працюють в цій сфері.

Мультизональні системи кондиціонування мають великий внутрішній попит. На зовнішній ринок бренд вийшов в 2000 році, а на територію України експорт почався в 2004 році. На виставці «Світ Клімату --2015» продукція холдингу привернула до себе підвищену увагу завдяки дизайну внутрішніх блоків, широким функціональним можливостям, високим технічним характеристикам при помірній ціні.

У AUX Group є представництва в Північній Америці, Європі, Австралії та Південно-Східної Азії. Дистриб'ютори та партнери корпорації розміщені по всьому світу. Технічні інновації, запроваджені компанією, неодноразово відзначені преміями міжнародних виставок, а також китайським урядом.

Виробничі потужності
Комплекс AUX International technological Park площею 2,08 км2, оцінюється в 3 млрд. Юанів. У нього входять виробничий, модульний, навчальний та виставковий центри. Якість продукції, що випускається і впровадження інноваційних технологій - один з пріоритетів компанії. З цієї причини в 2007 році був відкритий науково-дослідний інститут, до складу якого входять сучасні лабораторії. Компанія має науково-технологічні центри і дизайн-бюро, розміщені не тільки в Піднебесній, але і в Європі, Північній Америці.

Штат співробітників компанії AUX налічує понад 20 тис. Співробітників. Концерн має 6 виробничих баз, які перебувають в КНР. Мультизональні системи кондиціонування виготовляються на одному з головних заводів в Нінбо.

Галузь застосування
Системи аукс - оптимальне рішення для будь-яких приміщень, де потрібно забезпечити комфортний мікроклімат:

житлових - висотні будівлі, елітні котеджі і приватні будинки;
комерційних - торгові центри, конференц-зали, офіси, готелі;
промислових - заводи харчової, фармацевтичної, хімічної промисловості та ін.
Ключові переваги
У системах кондиціонування AUX використовуються вдосконалені електродвигуни з підвищеним експлуатаційним ресурсом. Цинкове покриття корпусу зовнішнього блоку захищає його від корозії. Мультизональні системи бренду забезпечують:

розподіл повітряного потоку і ефективне охолодження з урахуванням часу доби;
підігрів повітря навіть в холодну пору року (до t ​​= -35 ° С) і його осушення при підвищеній вологості;
низький рівень шуму - завдяки плавному зміні частоти електродвигуна і наявності звукоізольовані зовнішнього блоку;
багатоступеневу очистку повітря /
Таке кліматичне обладнання має зручне для прання використовується сучасний дизайн внутрішніх блоків, відрізняється низьким енергоспоживанням.

Модельний ряд
ARVWM - серія настінних внутрішніх блоків, яка використовується для створення мультізональних систем. Пристрої допомагають створити комфортний мікроклімат завдяки плавному управління температурою в приміщенні, яке забезпечує інноваційна конструкція вентилятора. Таке обладнання попереджає виникнення протягів, підтримує задану температуру з точністю до 0,5˚С. Управляється за допомогою дистанційного пульта. Продуктивність - 2,2-8,0 кВт. Витрата повітря - 580-1200 м3 / год.

ARVCA - пристрої касетного типу з поліпшеним захистом від протікання. Відрізняються підвищеним ККД теплообмінника. Мають цифровий дисплей на панелі. Система розподілу повітря поліпшена. У комплект входить дренажний насос, що полегшує процес монтажу. Продуктивність обладнання становить 2,8-12,0 кВт. Витрата повітря - 434-1500 м3 / год.

ARVCF - модулі напольно-стельового типу з 3D повітряним потоком. Пристрої мають тонкий корпус, оснащені інноваційним вентилятором. Фільтр йде в комплекті. Продуктивність - 2,8-13,3 кВт. Витрата повітря - 315-1500 м3 / год.

ARVLD Low / ARVMD Mid / ARVHD High / ARVSD Slim Duct - канальні пристрої, конструкція яких дозволяє установку практично в будь-якому місці. Це розкриває широкі можливості проектування мультізональних систем. Корпус такого обладнання дуже тонкий (240 мм). Можливий підмішування свіжого повітря. У комплекті йде фільтр. Є функція безшумного нічного режиму. Продуктивність - 2,2-61,5 кВт. Витрата повітря - 294-7500 м3 / год.

AUX ARV NEXT / AUX Mini ARV - зовнішні блоки для мультизональной системи, що мають широкий діапазон робочих температур (від -20 до + 52 ° С). Швидкість обертання вентилятора регулює інноваційний безконтактний двигун постійного струму, який має високу енергоефективність. Dip-перемикач енергозбереження дозволяє обмежити цільову температуру, що зменшує енерговитрати. Система має безліч ступенів захисту. Це підвищує її надійність, забезпечує безперебійну роботу. Продуктивність - 8-56,5 кВт. Витрата повітря - 4000-15300 м3 / ч.

Шукайте надійного постачальника мультізональних систем? Співпраця з «Євроклімат-Сервіс» вигідно з багатьох причин:

проектуємо обладнання в короткий термін;
економимо до 30% вашого бюджету;
виконуємо монтаж з 3-річною гарантією;
пропонуємо сервісне обслуговування.
Виникли питання? Телефонуйте! Ми забезпечимо вас оптимальним рішенням.

Цікаві реалізовані об'єкти

Клиент: Бізнес-центр ELYSIUM PLAZAВедуться роботи: монтаж систем вентиляції, опалення та холодопостачання будівлі.

Повітря: 83250м3/год, тепла: 1600кВт, холоду: 1200кВт.

 

Клиент: Бізнес-центр PROTONВиконані роботи: поставка та монтаж нового чиллера, демонтаж старого.

Холодопродуктивність чиллера: 450 кВт

Клиент: Супермаркет "РОСТ"Виконані роботи: монтаж систем вентиляції та диспетчеризації обладнання на 10 000 кв. м. площі.

Загальний повітрообмін обладнання 186900м3/год

Клиент: Басейн "NEPTUN"Ведуться роботи: монтаж систем вентиляції, опалення та кондиціонування критого басейну довжиною 50м.

Загальний повітрообмін обладнання 40000м3/год

Клиент: Супермаркет РОСТ Героїв праціВиконані роботи: комплексний монтаж систем вентиляції торговельного центру.

Загальний повітрообмін обладнання 65000м3/год

Клиент: Логістичний центр "Нова пошта"Виконані роботи: комплексний монтаж систем вентиляції та кондиціонування будівлі.

Загальний повітрообмін обладнання 20000м3/год

Клиент: ТРЦ Французький бульварВиконані роботи: монтаж і сервісне обслуговування систем вентиляції, опалення та кондиціонування.

Холодильна потужність 1600кВт, тепла 1000кВт.

Клиент: Бізнес-центр «Panorama»Виконані роботи: монтаж чиллера з тепловим насосом, опалення до 10С

Холодильна потужність 423кВт, теплова потужність 459кВт.

Клиент: ПРАТ Філіп Морріс УкраїнаВиконані роботи: встановлено новий компресор стисненого повітря.

Продуктивність 25140м3/ч, тиском 12кПа.

Клиент: ТОВ АТ БіофармВиконані роботи: поставка обладнання та монтаж системи вентиляції.

Холода 250кВт, повітрообмін 30000м3/год.

Клиент: ТОВ «Чугуївський м'ясокомбінат»Виконані роботи: монтаж систем вентиляції та кондиціонування ковбасного цеху.

Холодильна потужність 50кВт, повітрообмін 12200м3/год.

Клиент: ЗАТ «АСТРА»Виконані роботи: монтаж систем вентиляції цеху обробки і зберігання.

Обмін повітря: 3000м3/час, тепла 36кВт, холоду 13кВт.

Клиент: ТОВ «Завод «Енергостіл»Виконані роботи: монтаж системи охолодження трансформаторів.

Обмін повітря 52200м3/год, холоду 106кВт.

Клиент: ТОВ «ЮБС-промо»Виконані роботи: монтаж кліматичної системи для випробувальної камери.

Повітря 5680м3/год, зволоження 5,2л/год, холоду 12кВт.