Ballu VRF мультізональні системи в Україні, підбір, поставка та монтаж

Наш телефон в Україні 0800 508 510, дзвінки безкоштовні. Пошта: sales@euroclimat-service.ua

Фірма "Євроклімат-сервіс" є офіційним дистриб'ютором мультізональних систем торгової марки Ballu. Наші фахівці надають якісну і професійну підтримку клієнта на всіх етапах: починаючи від підбору необхідного обладнання, оформленням покупки, сприяння в лояльних умовах оплати і отримання знижок, і закінчуючи доставкою обладнання, установкою і в майбутньому, діагностикою та ремонтом по всій Україні. Ми допоможемо Вам підібрати найбільш підходящий варіант, запропонуємо кілька альтернативних варіантів, при необхідності - порадять додаткове обладнання.

Гарантія на обладнання від 1 до 5 років.
Гарантія на монтаж - 3 роки.
До всього обладнання і комплектуючих є всі необхідні сертифікати для реалізації на території України

Мультизональные системы Ballu

Китайська компанія Ballu Industrial Group міцно тримає свої позиції в кліматичній галузі всього світу. Свою історію концерн почав в 1990 році з виробництва промислових холодильних та морозильних установок.

У 1994 році після отримання вигідної пропозиції від промислово-фінансової групи з Японії холдинг взяв участь в інвестиційному проекті і почав виробництво кліматичного обладнання. Третю частину виробничих потужностей було віддано під експериментальний вид діяльності. Згодом цей напрям став основним. Напівпромислові і побутові системи кондиціонування виділилися в ключову галузь.

Щорічно під торговою маркою випускається понад 7 млн. Вироблених одиниць техніки для ринку кліматичного обладнання більш ніж 30 країн світу. Компанія поставляє свою продукцію в Південно-Східну Азію, Східну Європу. Успішно реалізувала інвестиційні проекти в Малайзії, Кореї, а також країнах ЄС: Іспанії, Франції. Вся продукція бренду відповідає міжнародним стандартам якості.

Виробництво
Штаб-квартира компанії знаходиться в Гонконзі, а виробничі потужності - в Японії, Кореї, КНР, Італії та РФ. У 2016 році Ballu відкрила новий дослідницький центр з розробки обладнання для північних кліматичних зон на території заводу ВентІнжМаш (Росія), який займається розробкою і випуском промислових і напівпромислових систем вентиляції та кондиціонування повітря.

Над сучасним дизайном продукції компанії Ballu трудяться фахівці з Франції, Японії та Італії. Компанія впроваджує кращі світові практики, «зелені» технології, застосовує у виробництві екологічно чисті матеріали.

Галузь застосування
Використовувати мультизональні системи Ballu в житловій квартирі, де є всього 3 або 5 кімнат, нераціонально. Але якщо потрібно забезпечити сприятливий і комфортний мікроклімат в великих будівлях, то їх застосування цілком обгрунтовано. Це можуть бути:

лікувальні центри;
офісні будівлі;
бізнес-центри;
котеджі та готельні комплекси.
Таке кліматичне обладнання підійде для об'єктів з підвищеними вимогами до комфортності приміщень і автоматизації.

Переваги продукції бренду
Мультизональні системи Балу засновані на інноваційних японських технологіях. Обладнання оснащене високоефективними спіральними компресорами з інверторним регулюванням, що забезпечує відмінну продуктивність при низькому споживанні енергоресурсів. Інші переваги обладнання цього бренду:

забезпечення сильних, збалансованих і стабільних повітряних потоків на кожному квадратному метрі приміщення;
низький рівень шуму - завдяки роботі компресорів в середньому діапазоні частоти обертання;
велика допустима протяжність магістралі з холодоагентом;
антикорозійне покриття теплообмінника в зовнішніх блоках;
протипиловим захистом електронних компонентів;
широкий діапазон робочих температур, що дозволяє використовувати техніку в будь-який час року.
Інноваційні інтегральні силові модулі IMP виробництва MITSUBISHI ELECTRIC забезпечують незалежне управління мікрокліматом в різних приміщеннях при високій точності підтримки температури. Системи Ballu повністю адаптовані для роботи в наших кліматичних умовах.

Модельний ряд
BVRFO-KS - міні і повнорозмірні зовнішні блоки для мультізональних систем, які оснащені високотехнологічними компресорами. Температурний діапазон експлуатації: від -15 до + 50 ° С при роботі в режимі охолодження, від -23 до + 21 ° С - в режимі обігріву. Забір повітря відбувається з 4 сторін. Середня продуктивність - 9,5-56,5 кВт. Технологія компресорів повністю DC-инверторная. Можливо сенсорне управління, інтеграція в систему BMS ( «Розумний будинок»).

BVRFW-KS - внутрішні блоки настінного типу. Це компактні пристрої з привабливим дизайном. Вони мають вдосконалене управління, легкі в монтажі. Дозволяють виконувати детальний моніторинг роботи. Оснащені LED-дисплеєм. Мають 4 рівня фільтрації - захист проти бруду, запаху, бактерій і цвілі. Номінальна продуктивність - 2,2-7,5 кВт. Максимальна витрата повітря - 750 м3 / год. У комплекті йде бездротової ІЧ-пульт.

BVRFC4 / С-KS7 Compact / Standart - серія внутрішніх касетних модулів. Це компактні блоки, які легко вбудовуються в стандартну комірку підвісної стелі. Оснащені 7-швидкісними вентиляторами. Потужність охолодження - до 16 кВт. Максимальна витрата повітря - 600-1700 м3 / год. Є функція авторестарта. У комплекті йде бездротової ІЧ-пульт управління.

BVRFU-KS7 - компактні напольно-стельові внутрішні модулі. Це серія нового покоління, в яку увійшли пристрої з новим дизайном і різними типорозмірами. Они оснащені високочастотними ЕРВ. Потужність охолодження - до 14 кВт. Розподіл повітря горизонтальне і вертикальне. Максимальна витрата повітря - 2000 м3 / ч.

Хочете створити високоефективну, оптимальну по енергоспоживанню систему кондиціонування для свого об'єкта? Створити її можна на базі обладнання Ballu. «Євроклімат-Сервіс» допоможе вам в реалізації вашого проекту. Купити кліматичне обладнання у нас можна на вигідних умовах:

економія до 30% при купівлі обладнання;
монтаж з 3-річною гарантією;
сервісна підтримка.
Ми здійснюємо свою діяльність на всій території України. Виникли питання? Телефонуйте! Ми підберемо для вас оптимальне рішення.

Цікаві реалізовані об'єкти

Клиент: Бізнес-центр ELYSIUM PLAZAВедуться роботи: монтаж систем вентиляції, опалення та холодопостачання будівлі.

Повітря: 83250м3/год, тепла: 1600кВт, холоду: 1200кВт.

 

Клиент: Бізнес-центр PROTONВиконані роботи: поставка та монтаж нового чиллера, демонтаж старого.

Холодопродуктивність чиллера: 450 кВт

Клиент: Супермаркет "РОСТ"Виконані роботи: монтаж систем вентиляції та диспетчеризації обладнання на 10 000 кв. м. площі.

Загальний повітрообмін обладнання 186900м3/год

Клиент: Басейн "NEPTUN"Ведуться роботи: монтаж систем вентиляції, опалення та кондиціонування критого басейну довжиною 50м.

Загальний повітрообмін обладнання 40000м3/год

Клиент: Супермаркет РОСТ Героїв праціВиконані роботи: комплексний монтаж систем вентиляції торговельного центру.

Загальний повітрообмін обладнання 65000м3/год

Клиент: Логістичний центр "Нова пошта"Виконані роботи: комплексний монтаж систем вентиляції та кондиціонування будівлі.

Загальний повітрообмін обладнання 20000м3/год

Клиент: ТРЦ Французький бульварВиконані роботи: монтаж і сервісне обслуговування систем вентиляції, опалення та кондиціонування.

Холодильна потужність 1600кВт, тепла 1000кВт.

Клиент: Бізнес-центр «Panorama»Виконані роботи: монтаж чиллера з тепловим насосом, опалення до 10С

Холодильна потужність 423кВт, теплова потужність 459кВт.

Клиент: ПРАТ Філіп Морріс УкраїнаВиконані роботи: встановлено новий компресор стисненого повітря.

Продуктивність 25140м3/ч, тиском 12кПа.

Клиент: ТОВ АТ БіофармВиконані роботи: поставка обладнання та монтаж системи вентиляції.

Холода 250кВт, повітрообмін 30000м3/год.

Клиент: ТОВ «Чугуївський м'ясокомбінат»Виконані роботи: монтаж систем вентиляції та кондиціонування ковбасного цеху.

Холодильна потужність 50кВт, повітрообмін 12200м3/год.

Клиент: ЗАТ «АСТРА»Виконані роботи: монтаж систем вентиляції цеху обробки і зберігання.

Обмін повітря: 3000м3/час, тепла 36кВт, холоду 13кВт.

Клиент: ТОВ «Завод «Енергостіл»Виконані роботи: монтаж системи охолодження трансформаторів.

Обмін повітря 52200м3/год, холоду 106кВт.

Клиент: ТОВ «ЮБС-промо»Виконані роботи: монтаж кліматичної системи для випробувальної камери.

Повітря 5680м3/год, зволоження 5,2л/год, холоду 12кВт.