Daikin мультизональні системи в Україні, підбір, поставка, монтаж

             

Один з незаперечних лідерів в секторі виробництва сучасної кліматичної техніки, компанія DAIKIN, регулярно і стабільно працює над вдосконаленням технологій відповідно до щодня підвищуються вимогами. Представляючи свої інноваційні системи DAIKIN VRV, з кожною новою серією максимально намагається оптимізувати, як внутрішні, так і зовнішні блоки, спираючись на дві мети - економічна доцільність і максимальна продуктивність.
Стабільність популярності мультізональних систем DAIKIN VRV забезпечена декількома параметрами. На сьогоднішній день - це бездоганна инверторная технологія, можливість поєднання режимів охолодження та обігріву в різних приміщеннях одного будинку, використання озоно-безпечного холодоагенту R410А, використання найбільшої кількості блоків всередині системи, можливість модульної компоновки блоків зовні, а так же, висока ефективність системи і найбільш протяжна траса трубопроводу.
Відповідно до розширеними можливостями, мультизональні системи DAIKIN VRV мають і досить високу вартість. Але, в співвідношенні продуктивності, економічності, екологічної безпеки та вартості систем, DAIKIN VRV мають абсолютно обґрунтовану вартість.

Фахівцями компанії Euroclimat-Service, завдяки досвіду роботи з подібними системами, сьогодні виробляються висококваліфікованих робіт не тільки з проектування, але і по монтажу та сервісного обслуговування подібних систем. Професіоналізм і відповідальний підхід до своєї роботи дозволяє отримати максимальну продуктивність, яку тільки можуть дати мультизональні системи DAIKIN VRV, позначену виробником даного обладнання.