Electrolux VRF мультізональні системи в Україні, підбір, поставка та монтаж

Наш телефон в Україні 0800 508 510, дзвінки безкоштовні. Пошта: sales@euroclimat-service.ua

Фірма "Євроклімат-сервіс" є офіційним дистриб'ютором мультізональних систем торгової марки Electrolux. Наші фахівці надають якісну і професійну підтримку клієнта на всіх етапах: починаючи від підбору необхідного обладнання, оформленням покупки, сприяння в лояльних умовах оплати і отримання знижок, і закінчуючи доставкою обладнання, установкою і в майбутньому, діагностикою та ремонтом по всій Україні. Ми допоможемо Вам підібрати найбільш підходящий варіант, запропонуємо кілька альтернативних варіантів, при необхідності - порадять додаткове обладнання.

Гарантія на обладнання від 1 до 5 років.
Гарантія на монтаж - 3 роки.
До всього обладнання і комплектуючих є всі необхідні сертифікати для реалізації на території України

Мультізональні системи Electrolux

Номер один серед виробників побутової техніки в Європі - концерн AB Electrolux - існує з 1910 року і все ще дотримується свого головного кредо: «Створювати інновації». Результат такого підходу: продаж понад 60 млн. Одиниць продукції на рік споживачам з 150 країн. Але побутова техніка - не єдиний інтерес компанії. У виробництві Electrolux широкий асортимент техніки для промислового використання.

За свою столітню історію холдинг представив масу розробок в різних галузях, включаючи кондиціювання повітря. Модельний ряд мультізональних систем - це дві лінійки: SVM (Super Variable Multi) і Step Free. Остання серія розроблялася, орієнтуючись на технологічне лідерство, тому таке обладнання втілює в собі головні галузеві інновації. Має європейський сертифікат безпеки CE.

Виробничі потужності
Штаб-квартира компанії знаходиться в Стокгольмі. Її заводи розташовані по всій Європі, в США, Бразилії, Україні та інших державах. Штат співробітників концерну налічує 58 тис. Чоловік.

Сфера застосування
Мультизональні системи Electrolux - відмінне рішення, коли потрібно управляти мікрокліматом в декількох приміщеннях будівлі одночасно. Це можуть бути такі об'єкти:

адміністративні, складські та виробничі будівлі;
готелі;
банки;
заклади громадського харчування;
торгові, розважальні та бізнес-центри;
котеджі.

Головні переваги
Кліматичне обладнання Electrolux характеризується низьким енергоспоживанням і оптимально допустимим відстанню між блоками. Плюси таких VRF-систем:

низький рівень шуму - електронні розширювальні вентилі спрацьовують з максимальною частотою, що забезпечує плавне регулювання потоку холодоагенту;
енергоефективність;
інноваційний інверторний компресор
двоступенева система масловідділення;
розширення діапазону робочих температур завдяки застосуванню низькотемпературного комплексу - в режимі охолодження до -50 ° С без втрати номінальної потужності;
зручне управління - з одного центру можна управляти 1024 блоками, не потрібно використання РС-терміналів.
На основі обладнання Electrolux можна створювати системи центрального кондиціонування із загальною довжиною траси до 500 м. У системах використовується тільки озонобезопасний холодоагент R410A.

Модельний ряд
ESVMO - зовнішні блоки, які оснащені стійкими до корозії теплообмінниками. Відрізняються компактністю розмірів. Модулі мають гнучку підводку, яка дає можливість монтувати обладнання з різних сторін. Розміщуються на горизонтальних і на вертикальних поверхнях. Деякі моделі дозволяють підключати до 64 внутрішніх модулів. Продуктивність - 10-55 кВт.

ESVMW - внутрішні блоки настінного типу, в корпус яких вбудований ЕРВ (електронний розширювальний вентиль). Пристрої оснащені 6-ступінчастою системою фільтрації, тому очищають повітря від пилових кліщів, бактерій, формальдегідів, тютюнового диму, насичують його іонами срібла. Продуктивність - 2,2-8,0 кВт. Витрата повітря - 500-800 м3 / год.

ESVMC4 Compact / Standart- пристрої касетного типу. В їх корпус встановлена ​​ЕРВ і дренажна помпа. Система фільтрації трирівнева: вугільний, проти бактерій і насичує повітря іонами срібла фільтри. Панель виконана з високоякісного АБС-пластика. Продуктивність 2,2-14,5 кВт. Витрата повітря - 600-1860 м3 / год.

ESVMC1 - однопоточні пристрої касетного типу з потужним дренажем. Декоративна панель плоска, малопомітна. При проектуванні легко розрахувати геометрію повітряного потоку. Продуктивність 2,2-4,0 кВт. Витрата повітря - 450-500 м3 / год.

ESVMD - компактні канальні блоки з вбудованим ЕРВ. Мають високі аеродинамічні показники. Передбачена можливість підмішування свіжого повітря. Продуктивність - 2,2-31,0 кВт. Витрата повітря - 450-3900 м3 / год.

ESVMU - напольно-стельові модулі. Оснащені нізкошумних вентиляторами. Основна особливість - це ЕРВ поворотного типу, завдяки чому дають рекордні показники по тиші роботи. У блоках - високонапорние дренажні помпи. Продуктивність - 3,6-15,5 кВт. Витрата повітря - 650-2000 м3 / год.

Потрібна комплексна реалізація проекту з кондиціонування? «Євроклімат-Сервіс» пропонує свої послуги. Ми 12 років працюємо на ринку України, знаємо всі нюанси своєї ніші. Купити мультизональні системи Electrolux у нас кліматичне вигідно з багатьох причин:

використовуємо комплексний підхід до реалізації проекту;
економимо ваш бюджет - до 30% на етапі покупки і монтажу;
встановлюємо обладнання з 3-річною гарантією;
пропонуємо гарантійне і післягарантійне сервісне обслуговування.
Нам під силу впоратися з завданнями будь-якої складності. Звертайтеся!

Цікаві реалізовані об'єкти

Клиент: Бізнес-центр ELYSIUM PLAZAВедуться роботи: монтаж систем вентиляції, опалення та холодопостачання будівлі.

Повітря: 83250м3/год, тепла: 1600кВт, холоду: 1200кВт.

 

Клиент: Бізнес-центр PROTONВиконані роботи: поставка та монтаж нового чиллера, демонтаж старого.

Холодопродуктивність чиллера: 450 кВт

Клиент: Супермаркет "РОСТ"Виконані роботи: монтаж систем вентиляції та диспетчеризації обладнання на 10 000 кв. м. площі.

Загальний повітрообмін обладнання 186900м3/год

Клиент: Басейн "NEPTUN"Ведуться роботи: монтаж систем вентиляції, опалення та кондиціонування критого басейну довжиною 50м.

Загальний повітрообмін обладнання 40000м3/год

Клиент: Супермаркет РОСТ Героїв праціВиконані роботи: комплексний монтаж систем вентиляції торговельного центру.

Загальний повітрообмін обладнання 65000м3/год

Клиент: Логістичний центр "Нова пошта"Виконані роботи: комплексний монтаж систем вентиляції та кондиціонування будівлі.

Загальний повітрообмін обладнання 20000м3/год

Клиент: ТРЦ Французький бульварВиконані роботи: монтаж і сервісне обслуговування систем вентиляції, опалення та кондиціонування.

Холодильна потужність 1600кВт, тепла 1000кВт.

Клиент: Бізнес-центр «Panorama»Виконані роботи: монтаж чиллера з тепловим насосом, опалення до 10С

Холодильна потужність 423кВт, теплова потужність 459кВт.

Клиент: ПРАТ Філіп Морріс УкраїнаВиконані роботи: встановлено новий компресор стисненого повітря.

Продуктивність 25140м3/ч, тиском 12кПа.

Клиент: ТОВ АТ БіофармВиконані роботи: поставка обладнання та монтаж системи вентиляції.

Холода 250кВт, повітрообмін 30000м3/год.

Клиент: ТОВ «Чугуївський м'ясокомбінат»Виконані роботи: монтаж систем вентиляції та кондиціонування ковбасного цеху.

Холодильна потужність 50кВт, повітрообмін 12200м3/год.

Клиент: ЗАТ «АСТРА»Виконані роботи: монтаж систем вентиляції цеху обробки і зберігання.

Обмін повітря: 3000м3/час, тепла 36кВт, холоду 13кВт.

Клиент: ТОВ «Завод «Енергостіл»Виконані роботи: монтаж системи охолодження трансформаторів.

Обмін повітря 52200м3/год, холоду 106кВт.

Клиент: ТОВ «ЮБС-промо»Виконані роботи: монтаж кліматичної системи для випробувальної камери.

Повітря 5680м3/год, зволоження 5,2л/год, холоду 12кВт.