Fujitsu мультизональні системи в Україні, підбір, поставка, монтаж

Оптимальне рішення забезпечення якісної роботи систем кондиціонування в величезному житловому або офісному приміщенні - це мультизональні системи Fujitsu VRF. Дані системи передбачають можливість підключити до одного зовнішнього блоку 48 внутрішніх. Кожен блок має параметри і можливості для підключення до власного пульта управління або ж до єдиного комп'ютера, дозволяючи управляти всією системою одним комп'ютером.

        

Унікальність мультізональних систем Fujitsu VRF криється в так званому перенесення тепла за рахунок використання потрійного (трехтрубного) фреонопровіда. Наприклад, з приміщень, розташованих на південній стороні, відповідно, нагріваються швидше і частіше, переносити тепло в приміщення, обділені сонячними променями і теплом від них.
Широкий модельний ряд зовнішніх і внутрішніх блоків, швидкість монтажу, економічна вигідність і екологічна безпека будівель, в яких експлуатуються мультизональні системи Fujitsu VRF, незаперечні переваги для сучасних офісних центрів, розважальних закладів та житлових будинків різної поверховості.
Компанія «Euroclimat-Service», співпрацюючи з найавторитетнішими виробниками сучасних систем кондиціонування, впевнено рекомендує використання Fujitsu VRF, як гарантію отримання оптимальних комфортних умов перебування в будівлях абсолютно різної модифікації.