Gree мультизональні системи в Україні, підбір, поставка, монтаж

Нове і швидко набирає популярність покоління сучасних мультізональних систем, створених на базі однієї з найбільш передових технологій - Digital Scrоll - це мультизональні системи GREE GMV. Завдяки використанню компресора Scrоll досягається оптимальна робота протягом усього терміну роботи системи. А найбільша причина зносу системи - постійне приховувати або компресорів, викоренена завдяки цифровому управлінню. Ці аспекти дозволяють збільшити терміни експлуатації і надійність мультізональних систем GREE GMV в два рази. і скоротити споживання енергії на 30%.

 


Один зовнішній блок мультизональной системи GREE GMV, незалежно від того, чи встановлений він на даху того ж будівлі або набагато далі, дозволяє підключити і оптимально експлуатувати до 32 приміщень різної площі, планування і необхідної температури.
Незаперечним плюсом мультізональних систем GREE GMV є її модульність. Те саме пристрою дитячого конструктора, кожен з блоків системи може бути вмонтовано і підключений в найкоротші терміни. У порівнянні з інверторними системами GREE GMV показує високий показник енергетичної ефективності. Терморегулюючий електронний вентиль, вбудований в блок, встановлений всередині, автоматично регулює витрату хладогенту, спираючись на заданий в кожному випадку, рівень навантаження і температури всередині приміщення.
Компанія «Euroclimat-Service» рекомендує використовувати мультизональні системи GREE GMV в будівлях багатоповерхових комплексів і невеликих котеджах. У кожному індивідуальному випадку нами підбирається оптимальний набір обладнання. Залежно від вимог, кожен блок може управлятися індивідуально або підключений до загального пульта керування (комп'ютера).