Haier VRF мультізональні системи в Україні, підбір, поставка та монтаж

Наш телефон в Україні 0800 508 510, дзвінки безкоштовні. Пошта: sales@euroclimat-service.ua

Фірма "Євроклімат-сервіс" є офіційним дистриб'ютором мультізональних систем торгової марки Haier. Наші фахівці надають якісну і професійну підтримку клієнта на всіх етапах: починаючи від підбору необхідного обладнання, оформленням покупки, сприяння в лояльних умовах оплати і отримання знижок, і закінчуючи доставкою обладнання, установкою і в майбутньому, діагностикою та ремонтом по всій Україні. Ми допоможемо Вам підібрати найбільш підходящий варіант, запропонуємо кілька альтернативних варіантів, при необхідності - порадять додаткове обладнання.

Гарантія на обладнання від 1 до 5 років.
Гарантія на монтаж - 3 роки.
До всього обладнання і комплектуючих є всі необхідні сертифікати для реалізації на території України

Мультізональні системи Haier

Шлях до успіху Haier почався в 1984 році, коли в найбільшому китайському місті Циндао було організовано підприємство з виробництва холодильного обладнання. У 1986 році Haier запускає найбільший в Китаї технопарк з виробництва кондиціонерів. З цього моменту напрямок кліматичної техніки стає одним з найбільш пріоритетних.

У 1999 році Haier починає поставки кондиционерного обладнання в США, а 2001 році в Японії. На сьогоднішній день кондиціонери Хайер лідирують в своєму сегменті в цій країні. У 2003 році Haier запускає виробництво мультізональних систем VRF (MRV). У 2008 році компанія оснастила 23 спортивних об'єкта для Олімпіади в Пекіні. У 2010 році Haier запускає в серію нові мультизональні кондиціонери на магнітній подушці з революційним рівнем енергоефективності. У 2010 році представлена ​​інноваційна система SuperMatch, завдяки якій до зовнішнього блоку є можливість підключення до тисячі внутрішніх установок.

Haier щорічно входить в рейтинг найбільш інноваційних підприємств світу авторитетного журналу Business Week. Компанії належать понад 10 000 патентів. Вона займалася розробкою понад 450 міжнародних стандартів в області якості. З 2011 року компанія стає світовим лідером за обсягом реалізації побутової техніки. Тестування мультізональних систем здійснюється на спеціальній випробувальній вежі висотою 106 метрів. Все MRV системи виробляються відповідно до вимог європейського стандарту Eurovent.

Виробничі потужності
До складу корпорації входять 20 власних великих науково-дослідних інститути, 10 промислових комплексів в Китаї, США і Європі. Крім цього компанії належить 29 заводів по всьому світу: в країнах Азії, Близького Сходу та Африки, в Італії, Нової Зеландії, США, Росії. Складні сучасні мультизональні системи виробляються, в тому числі, на новітньому повністю автоматизованому заводі Хайер в китайському місті Чженчжоу.

Основні сфери застосування
Завдяки широкому ряду моделей мультизональні системи Haier застосовуються для оснащення житлових приватних і багатоквартирних будинків, комерційних об'єктів різного призначення, громадських будівель, складських та промислових комплексів.

Мультизональні системи Haier використовуються для обладнання таких об'єктів:

офісні комплекси та бізнес-центри; навчальні заклади; медичні заклади; музеї, бібліотеки, архіви; кафе і ресторани; готелі; адміністративні будівлі.

Ключові переваги мультізональних систем Haier
Компанія Haier є одним з новаторів в області мультізональних систем кондиціонування. Кожне нове покоління обладнання має всі вищі технічні характеристики та експлуатаційні показники.

Серед основних переваг MRV систем Хайер можна відзначити такі важливі особливості:

Горизонтальний потік повітря в зовнішніх блоках. Завдяки цьому вони мають компактні габарити і невелику масу. Це спрощує транспортування і монтаж, економить корисні площі будівлі. Низький рівень енерговитрат. Установки MRV відповідають стандартам «А» згідно з вимогами Eurovent. Безшумність. Нічний режим роботи дозволяє знизити рівень шуму до 45 дБ. Високий ступінь надійності. У виробництві кондиціонерів використовуються високоякісні комплектуючі власного виробництва, а також компресори та електроніка від провідних світових брендів. Гнучка система управління дозволяє підтримувати комфортний рівень мікроклімату з високою точністю.

Модельний ряд
MRV III-C PLUS AC мають потужність на охолодження від 25,2 до 135 кВт, на обігрів - від 27,3 до 150 кВт. Відрізняються низьким рівнем звукового тиску (до 65 дБ) за рахунок спеціальної конструкції вентилятора і випускного каналу. Зовнішні блоки потужністю понад 53,2 кВт мають модульну конструкцію. Максимальна довжина фреонової траси в 300 м і значення перепаду висоти між блоками 50 м дає можливість використовувати їх для обладнання великих комерційних, офісних і громадських будівель.

MRV III-C PLUS DC з потужністю до 180 кВт працюють в режимі на охолодження при температурі до -5˚С, на обігрів - до +21 ˚С. Це забезпечує стабільну роботу в міжсезоння. Вони є системами 5-го покоління і поєднують в собі відмінні технічні характеристики, простоту установки і експлуатації. У нічному режимі може бути активований Сверхтихий режим з рівнем шуму 45 дБ.

Серія MRV IV-C представлена ​​полноінвенторнимі блоками з продуктивністю до 204 кВт. Кондиціонери мають високий коефіцієнт продуктивності при частковому навантаженні. Мають найменшу в галузі площа підстави для монтажу, тому підійдуть для установки в умовах обмеженого простору.

Зовнішні блоки MRV RC мають продуктивність охолодження 22,4 - 135 кВт. Ефективно працюють в режимі нагріву при вуличній температурі до - 23˚С, в режимі охолодження - до +53 ˚С. Завдяки широкому діапазону зовнішніх температур, кондиціонери ефективно працюють в умовах клімату України. Високий натиск вентилятора в 50 Па дозволяє встановлювати зовнішній блок в приміщенні з підключенням воздухоотвода.

Серія MRV V включає кондиціонери потужністю до 294 кВт. Удосконалена конструкція заснована на полноінвенторной технології Full-DC Inventor, а також використанні вентиляційних DC-двигунів. Завдяки високій продуктивності і збільшеною довжині фреонової траси в 1000 м кондиціонери застосовуються для оснащення офісних і комерційних будівель, складських і виробничих комплексів.

MRV-S представлена ​​зовнішніми блоками продуктивністю 8 - 33,5 кВт. Вони відмінно підійдуть для обслуговування житлових і адміністративних будівель, магазинів, торгово-розважальних центрів. Є можливість підключення до 16 внутрішніх блоків.

Компанія «Євроклімат-Сервіс» пропонує купити надійні енергоефективні мультизональні системи Haier. Ми є офіційним дистриб'ютором китайської компанії, тому пропонуємо клієнтам:

кращі ціни на ринку України, знижки, можливість поетапної оплати; професійний шеф монтаж «під ключ»; гарантія на обладнання 5 років, на монтажні роботи - 3 роки.

Якщо ви шукаєте досвідченого професійного партнера для реалізації складних проектів в сфері вентиляції і кондиціонування, то компанія «Євроклімат-Сервіс» стане вашим надійним помічником.

Цікаві реалізовані об'єкти

Клиент: Бізнес-центр ELYSIUM PLAZAВедуться роботи: монтаж систем вентиляції, опалення та холодопостачання будівлі.

Повітря: 83250м3/год, тепла: 1600кВт, холоду: 1200кВт.

 

Клиент: Бізнес-центр PROTONВиконані роботи: поставка та монтаж нового чиллера, демонтаж старого.

Холодопродуктивність чиллера: 450 кВт

Клиент: Супермаркет "РОСТ"Виконані роботи: монтаж систем вентиляції та диспетчеризації обладнання на 10 000 кв. м. площі.

Загальний повітрообмін обладнання 186900м3/год

Клиент: Басейн "NEPTUN"Ведуться роботи: монтаж систем вентиляції, опалення та кондиціонування критого басейну довжиною 50м.

Загальний повітрообмін обладнання 40000м3/год

Клиент: Супермаркет РОСТ Героїв праціВиконані роботи: комплексний монтаж систем вентиляції торговельного центру.

Загальний повітрообмін обладнання 65000м3/год

Клиент: Логістичний центр "Нова пошта"Виконані роботи: комплексний монтаж систем вентиляції та кондиціонування будівлі.

Загальний повітрообмін обладнання 20000м3/год

Клиент: ТРЦ Французький бульварВиконані роботи: монтаж і сервісне обслуговування систем вентиляції, опалення та кондиціонування.

Холодильна потужність 1600кВт, тепла 1000кВт.

Клиент: Бізнес-центр «Panorama»Виконані роботи: монтаж чиллера з тепловим насосом, опалення до 10С

Холодильна потужність 423кВт, теплова потужність 459кВт.

Клиент: ПРАТ Філіп Морріс УкраїнаВиконані роботи: встановлено новий компресор стисненого повітря.

Продуктивність 25140м3/ч, тиском 12кПа.

Клиент: ТОВ АТ БіофармВиконані роботи: поставка обладнання та монтаж системи вентиляції.

Холода 250кВт, повітрообмін 30000м3/год.

Клиент: ТОВ «Чугуївський м'ясокомбінат»Виконані роботи: монтаж систем вентиляції та кондиціонування ковбасного цеху.

Холодильна потужність 50кВт, повітрообмін 12200м3/год.

Клиент: ЗАТ «АСТРА»Виконані роботи: монтаж систем вентиляції цеху обробки і зберігання.

Обмін повітря: 3000м3/час, тепла 36кВт, холоду 13кВт.

Клиент: ТОВ «Завод «Енергостіл»Виконані роботи: монтаж системи охолодження трансформаторів.

Обмін повітря 52200м3/год, холоду 106кВт.

Клиент: ТОВ «ЮБС-промо»Виконані роботи: монтаж кліматичної системи для випробувальної камери.

Повітря 5680м3/год, зволоження 5,2л/год, холоду 12кВт.