Hisense VRF мультізональні системи в Україні, підбір, поставка та монтаж

Наш телефон в Україні 0800 508 510, дзвінки безкоштовні. Пошта: sales@euroclimat-service.ua

Фірма "Євроклімат-сервіс" є офіційним дистриб'ютором мультізональних систем торгової марки Hisense. Наші фахівці надають якісну і професійну підтримку клієнта на всіх етапах: починаючи від підбору необхідного обладнання, оформленням покупки, сприяння в лояльних умовах оплати і отримання знижок, і закінчуючи доставкою обладнання, установкою і в майбутньому, діагностикою та ремонтом по всій Україні. Ми допоможемо Вам підібрати найбільш підходящий варіант, запропонуємо кілька альтернативних варіантів, при необхідності - порадять додаткове обладнання.

Гарантія на обладнання від 1 до 5 років.
Гарантія на монтаж - 3 роки.
До всього обладнання і комплектуючих є всі необхідні сертифікати для реалізації на території України

Мультізональні системи Hisense

 

Hisense була утворена в 1969 році і спочатку являла собою фабрику по виробництву радіодеталей. Сьогодні Hisense International - один з провідних китайських державних виробників побутової техніки і електроніки. Головний офіс компанії знаходиться в великому промисловому центрі КНР - місті Циндао. Компанія стабільно входить в першу десятку найбільших китайських виробників побутової техніки і електроніки. Продукція поставляється в більш ніж 100 країн по всьому світу.

Кліматичне обладнання є одним з найважливіших напрямків компанії. Хайсенс пропонує високопродуктивні енергоефективні побутові, комерційні та напівпромислові спліт-системи, мультизональні системи VRF, мультіспліт-системи і т.д. Мультизональні системи Хайсенс мають сертифікати Eurovent і сертифікати відповідності міжнародним стандартам системи якості ISO: 9001 та системи екологічного управління ISO: 14001.В області кондиціонування компанія володіє понад 500 патентами.

Виробничі потужності
Корпорація має 13 великих заводів в КНР, а також виробничі майданчики вкраїнах Азії, Європи, Африки, Центральної і Південної Америки. Виробництво кондиціонерів здійснюється на 4 великих заводах на території Китаю. У 2014 році Хайсенс відкрила нове інноваційне підприємство з виробництва систем кондиціонування в місті Цзяньмінь.

Всі деталі та комплектуючі для збірки VRF систем компанія виготовляє самостійно на власних виробничих потужностях. У циклі виробництва зайнято 18 автоматизованих технологічних ліній.

Розробка нових технологій, що застосовуються в наступних поколіннях VRF-систем, ведеться в 12 науково-дослідних лабораторіях, які розташовані по всьому світу.

Ключові сфери застосування
Завдяки широкому модельному ряду, гнучкій системі управління і сучасного дизайну VRF-системи кондиціонування застосовуються на таких об'єктах:

готелі та ресторани; адміністративні та цивільні будівлі; елітні апартаменти і котеджі; школи та університети; будівлі культурно-розважального призначення; поліклініки і лікарні; торгові центри та магазини; виробничі та складські комплекси.

5 основних переваг мультізональних систем Hisense

Високий рівень енергоефективності у всіх режимах експлуатації за рахунок застосування в конструкції високопродуктивних спіральних компресорів DC-Inverter. Можливість розміщення зовнішніх блоків на технічних поверхах. Завдяки використанню високонапірних вентиляторів (більше 80 Па) є можливість підключення воздуховода для відводу повітря від кондиціонера. Резервування цілих блоків або окремих компресорів в кондиціонерах модульної комплектності. Це продовжує корисний термін експлуатації і забезпечує рівномірну вироблення ресурсу. Низький рівень шуму в нічному режимі (на 10 дБ менше в порівнянні з повним завантаженням). Максимальна довжина цілісного ділянки фреонової траси 190 м, загальна довжина всіх ділянок - до 1000 м.

Модельний ряд
Hi-Flexi серія S з потужністю охолодження від 22,5 до 320 кВт забезпечує точний контроль температури. Кондиціонери виконують ефективний обігрів при температурах до - 25 ˚С. Максимальний перепад між внутрішнім і зовнішнім блоком - 90 м. Завдяки збільшеній потужності вони застосовуються в системах центрального кондиціонування офісних і громадських будівель, комерційних об'єктів, складських і промислових комплексів.

Hi-Flexi серія G + з потужним DC-інверторним компресором розрахована на продуктивність від 22,4 до 61,5 кВт. Несуча рама якісно поглинає вібрацію і розподіляє навантаження на перекриття. Застосування високоточних електронних клапанів в системі дозволяє точно підтримувати комфортний режим роботи в кожній зоні незалежно від мінливих обставин.

Hi-Flexi серія X відрізняється високою ефективністю за рахунок двоступеневої системи переохолодження фреону. Зовнішні блоки мають продуктивність 22,4 - 45 кВт. Вентилятори з DC-двигуном забезпечують плавне регулювання продуктивності. Кондиціонери мають зменшені розміри. При модульної комплектації максимальна потужність складає 175,5 кВт.

Hi-Flexi серія G відрізняється компактними габаритами і наявністю ефективної системи очищення від снігу. Максимальна потужність-195 кВт. У конструкції використані повністю інверторні технології. Висока надійність і ефективність компресора досягається за рахунок функції сепарації масла і додаткового розвантажувального клапана.

Hi-Flexi серія R має унікальну систему рекуперації тепла. Розрахована як на 2-х трубний, так і на 3-х трубний контур. Діапазон потужностей 25,2 - 195 кВт. Зовнішній блок з інверторним компресором має зменшені габаритні розміри.

Hi-Flexi серія W з потужністю в межах 11,2 - 43,5 кВт дозволяє використовувати в якості джерела тепла-холоду енергію землі, ґрунтових вод, водойм. Дуже добре підходить для цілорічного охолодження та опалення внутрішніх приміщень багатоповерхових будинків різного призначення.

Hi-Smart серія L потужністю 11,2 - 43,5 кВт відрізняється компактністю і простотою монтажу. Підходить для оснащення елітного житла, офісних і адміністративних будівель, комерційних об'єктів нерухомості.

Hi-Smart серія C має потужність 22,4 - 33,5 кВт. Вони відрізняються тихою роботою і можливістю монтажу різними способами. Високоефективний спіральний компресор відповідає за високий рівень енергоефективності.

Компанія «Євроклімат-Сервіс» спеціалізується на проектуванні, поставці, монтажі та обслуговуванні сучасних VRF-систем будь-якого рівня складності. Ми пропонуємо купити мультизональні системи Hisense на дуже вигідних умовах:

найчесніші і доступні ціни на ринку України з можливістю розстрочки оплати; висока якість оригінального кондиционерного обладнання з гарантією 5 років; кваліфікований монтаж з гарантією 3 роки.

Вам потрібно оснастити будівлю або ділянку мультизональной системою кондиціонування? Звертайтеся! Наші фахівці швидко, професійно і недорого допоможуть вам в реалізації найскладніших проектів.

Цікаві реалізовані об'єкти

Клиент: Бізнес-центр ELYSIUM PLAZAВедуться роботи: монтаж систем вентиляції, опалення та холодопостачання будівлі.

Повітря: 83250м3/год, тепла: 1600кВт, холоду: 1200кВт.

 

Клиент: Бізнес-центр PROTONВиконані роботи: поставка та монтаж нового чиллера, демонтаж старого.

Холодопродуктивність чиллера: 450 кВт

Клиент: Супермаркет "РОСТ"Виконані роботи: монтаж систем вентиляції та диспетчеризації обладнання на 10 000 кв. м. площі.

Загальний повітрообмін обладнання 186900м3/год

Клиент: Басейн "NEPTUN"Ведуться роботи: монтаж систем вентиляції, опалення та кондиціонування критого басейну довжиною 50м.

Загальний повітрообмін обладнання 40000м3/год

Клиент: Супермаркет РОСТ Героїв праціВиконані роботи: комплексний монтаж систем вентиляції торговельного центру.

Загальний повітрообмін обладнання 65000м3/год

Клиент: Логістичний центр "Нова пошта"Виконані роботи: комплексний монтаж систем вентиляції та кондиціонування будівлі.

Загальний повітрообмін обладнання 20000м3/год

Клиент: ТРЦ Французький бульварВиконані роботи: монтаж і сервісне обслуговування систем вентиляції, опалення та кондиціонування.

Холодильна потужність 1600кВт, тепла 1000кВт.

Клиент: Бізнес-центр «Panorama»Виконані роботи: монтаж чиллера з тепловим насосом, опалення до 10С

Холодильна потужність 423кВт, теплова потужність 459кВт.

Клиент: ПРАТ Філіп Морріс УкраїнаВиконані роботи: встановлено новий компресор стисненого повітря.

Продуктивність 25140м3/ч, тиском 12кПа.

Клиент: ТОВ АТ БіофармВиконані роботи: поставка обладнання та монтаж системи вентиляції.

Холода 250кВт, повітрообмін 30000м3/год.

Клиент: ТОВ «Чугуївський м'ясокомбінат»Виконані роботи: монтаж систем вентиляції та кондиціонування ковбасного цеху.

Холодильна потужність 50кВт, повітрообмін 12200м3/год.

Клиент: ЗАТ «АСТРА»Виконані роботи: монтаж систем вентиляції цеху обробки і зберігання.

Обмін повітря: 3000м3/час, тепла 36кВт, холоду 13кВт.

Клиент: ТОВ «Завод «Енергостіл»Виконані роботи: монтаж системи охолодження трансформаторів.

Обмін повітря 52200м3/год, холоду 106кВт.

Клиент: ТОВ «ЮБС-промо»Виконані роботи: монтаж кліматичної системи для випробувальної камери.

Повітря 5680м3/год, зволоження 5,2л/год, холоду 12кВт.