Hitachi мультизональні системи в Україні, підбір, поставка, монтаж

Якщо говорити про головну перевагу, яким володіють мультизональні системи HITACHI VRF - це високий рівень енергетичної ефективності. Завдяки використанню спірального компресора з інверторним приводом, системи отримали найбільший рівень продуктивності. Істотне підвищення надійності забезпечено оптимізованими підшипниками. Значне зменшення витоку газу при всмоктуванні забезпечує асиметричний зазор між спіралями. Активно зменшує втрати тепла система повернення масла. Оптимальний рівень мастила гарантує вдосконалена система.

Таким чином, в разі, коли необхідна ефективна система кондиціонування приміщень середньої та великої площею, мультизональні системи HITACHI VRF. Безсумнівно, стануть відмінним вибором на довгі роки. Високоінтелектуальна система управління, доповнена ідеально продуманою конструкцією, як зовнішніх, так і внутрішніх блоків, що володіють високою продуктивністю і економічністю, дозволяє істотно знизити фінансові вкладення на проектування, монтаж і експлуатацію, отримуючи максимум ефективного функціонування.

Компанія "Euroclimat-Service", завдяки багаторічному досвіду роботи в сфері систем кондиціонування, завжди готова запропонувати своїм клієнтам тільки найкращі мультизональні системи, і HITACHI VRF, як системи авторитетного виробника з світовим ім'ям, не є винятком. Мультизональні системи HITACHI гарантують тривалий і ефективне використання, підтримуване професійним сервісним обслуговуванням від компанії "Euroclimat-Service".