Idea мультизональні системи в Україні, підбір, поставка, монтаж

Якщо є необхідність експлуатації високотехнологічної системи кондиціонування, що використовує велику кількість внутрішніх блоків, які потрібно підключити до єдиного комп'ютера, щоб забезпечити управління повноцінної багатоблокової системою з одного пункту управління, а не з використанням пультів управління для кожного з блоків окремо, незамінними стануть мультизональні системи IDEA VRF .

Відмітна характеристика систем IDEA VRF - це легкий монтаж і можливість в будь-який момент доповнити вже готову функціонуючу систему додатковими блоками в будь-якій кількості. Короткий час для організації кондиціонування будівлі будь-якої складності планування, а так же, простота модульности системи, що дозволяє використовувати для всіх блоків загальні комунікації, робить мультизональні системи IDEA VRF справжніми чарівниками, що створюють високотехнологічні проекти легкими в монтажі і зручними в експлуатації.
На даний момент, пропонуючи своїм клієнтам мультизональні системи IDEA VRF, фахівці компанії «Euroclimat-Service» використовують виняткові індивідуальні вимоги, залежні від поверховості та складності планування будівлі, проектуючи систему кондиціонування, що забезпечує оптимальний клімат для кожного окремого приміщення, використовуючи мінімум енергетичних витрат і максимум корисної дії систем. Проект, монтаж, підключення, налагодження та сервісне обслуговування від професіоналів компанії «Euroclimat-Service» - гарантія довговічною і ефективної експлуатації мультізональних систем IDEA VRF.