Midea мультизональні системи в Україні, підбір, поставка, монтаж

Основними перевагами, якими володіють мультизональні системи MIDEA VRF з перших днів їх існування прийнято вважати простоту монтажу. Це означає, що в абсолютно будь-якому приміщенні, незалежно від того, чи була заздалегідь запланована установка і експлуатація мультізональних систем кондиціонування в будівлі чи ні, дане обладнання може бути вмонтовано в дуже короткі терміни без додаткових робіт з перепланування будівлі. Крім того, вже існуюча і експлуатована мультизональна система MIDEA VRF може бути в будь-який момент доповнена, як внутрішніми, так і зовнішніми блоками, для досягнення максимально необхідного результату.

                 

Серед економічних переваг систем MIDEA VRF можна назвати інверторний компресор високої ефективності, зміна швидкості обертання вентилятора в залежності від тиску конденсації і загального навантаження, а так само, можливість «призначити» головним будь-який з блоків системи. Ці аспекти в сукупності дозволяють отримати максимальну ефективність системи, скорочуючи споживання енергії, як мінімум, на 25%.
Всім своїм клієнтам, які потребують встановлення систем кондиціонування, особливо, в приміщенні середньої і невеликою площею, де при первісному проектуванні використання таких систем не планувалася, фахівці компанії «Euroclimat-Service» рекомендують мультизональні системи MIDEA VRF, на які компанія надає не тільки кращі ціни від виробника, а й сервісне обслуговування після установки.