Mitsubishi Electric мультизональні системи в Україні, підбір, поставка, монтаж

Така проста і давно відома фраза «зроблено в Японії», як слоган для всієї техніки, розробленої і зібраної в цій країні, вже давно є безперечним синонімом поняття - найвищий рівень якості. Не є винятком у разі сприйняття японського бренду, як виробника техніки найвищого класу, і мультизональні системи MITSUBISHI ELECTRIC City Multi. Основний аргумент на користь того, що мультизональні системи MITSUBISHI ELECTRIC City Multi - це високотехнологічна і бездоганна техніка від бренду зі світовим ім'ям, це використання в своїх технологіях тільки інверторних компресорів. Це, в свою чергу, дозволяє істотно знижувати навантаження на електричні мережі, а так само, дозволяє використовувати проводку електроживлення до зовнішніх блокам з меншим перетином жив, які проводять струм.

Ще одна перевага мультізональних систем MITSUBISHI ELECTRIC City Multi - це Т-подібна форма разветвителей, що дозволяє використовувати їх вільне позиціонування і спрощувати монтаж системи трубопроводів. Говорячи про переваги даних систем, не можна промовчати і про двухтрубной системі магістралі з утилізацією теплоти, яка дозволяє спростити монтаж систем і зменшує кількість паяних або сполучних роз'ємів. Як результат, шумовий ефект РТ роботи системи практично прирівнюється до мінімального.

Якщо потрібно японська точність і високотехнологічність сучасної системи кондиціонування, компанія «Euroclimat-Service» рекомендує виключно мультизональні системи систем MITSUBISHI ELECTRIC City Multi, на які надається не тільки гарантія від виробника, а й сервісне обслуговування від фахівців найвищого класу.