Mitsubishi Heavy VRF мультізональні системи в Україні, підбір, поставка та монтаж.

Наш телефон в Україні 0800 508 510, дзвінки безкоштовні. Пошта: sales@euroclimat-service.ua

Фірма "Євроклімат-сервіс" є офіційним дистриб'ютором мультізональних систем торгової марки Mitsubishi Heavy. Наші фахівці надають якісну і професійну підтримку клієнта на всіх етапах: починаючи від підбору необхідного обладнання, оформленням покупки, сприяння в лояльних умовах оплати і отримання знижок, і закінчуючи доставкою обладнання, установкою і в майбутньому, діагностикою та ремонтом по всій Україні. Ми допоможемо Вам підібрати найбільш підходящий варіант, запропонуємо кілька альтернативних варіантів, при необхідності - порадять додаткове обладнання.

Гарантія на обладнання від 1 до 5 років.
Гарантія на монтаж - 3 роки.
До всього обладнання і комплектуючих є всі необхідні сертифікати для реалізації на території України

Мультизональные системы Mitsubishi Heavy

Пріоритетним напрямком діяльності японської компанії Mitsubishi Heavy, що входить в Mitsubishi Group, є виробництво кондиційного устаткування, зокрема мультізональних систем. Історія підрозділу простежується з 1964 року. Сьогодні це флагман японської індустрії, а її продукція - еталон якості.

На рахунку досягнень компанії - впровадження у виробництво вбудованого стельового кондиціонера, відомого тепер як касетний тип пристроїв. Scroll технологія від Міцубісі Хеві є сьогодні передовий і запозичується іншими виробниками. Компресори, що випускаються компанією, визнані як самі високоефективні і довговічні.

Кліматичне обладнання корпорації сертифіковано відповідно до вимог ISO9001, ISO14001.

Виробничі потужності
У процесі виробництва компанія застосовує оригінальні високоякісні вузли власного виробництва, впроваджує унікальну поетапну систему контролю якості. Науково-інженерний потенціал холдингу дозволяє розробляти і використовувати найсучасніші технології. Розробляються спеціальні алгоритми роботи, всі матеріали проходять тривалий тестування. Виробничі потужності компанії здатні випускати до 1 млн. Кондиціонерів щороку.

Сфера застосування
Мультизональні системи Mitsubishi Heavy активно встановлюються на різних об'єктах, де є велика кількість зон (більше 20 кімнат), що вимагають кондиціонування. Серед них:

адміністративні та офісні будівлі;
банки;
торгово-розважальні центри;
спортклуби;
готелі;
елітне житло, багатоповерхові котеджі;
бізнес-центри;
заклади громадського харчування,
лікарні і т. д.
Міні-моделі призначені для кондиціонування житлових приміщень і невеликих офісів, «повнорозмірні» VRF-системи використовуються для забезпечення комфортних умов у великих будинках.

Ключові переваги
Мультизональні системи від Міцубісі відрізняються відмінною продуктивністю - найвищий показник СОР в області кондиціонування (поліпшений на 14%). Інші переваги кліматичного обладнання цього бренду:

висока енергоефективність - до 34% заощадження енергії;
гнучке проектування;
компактні розміри;
швидке нагрівання та охолодження;
низький рівень шуму, передбачений також нічний режим, завдяки якому пристрої практично не чути;
поліпшена система розподілу холодоагенту;
широкий модельний ряд;
зручність в експлуатації - функції перевірки, моніторингу, зменшений обсяг холодоагенту;
безпеку і надійність.
Пристрої розраховані на безперервну роботу круглий рік. При виробництві кондиціонерів застосовується припій без свинцю. Всі агрегати працюють на фреоні R410A - безпечному для здоров'я людини і навколишнього середовища речовини.

Модельний ряд
FDT * - одно-, дво-, чотирипотокові пристрої касетного типу, що забезпечують кондиціювання без протягів. Кожну з повітряних заслінок зручно регулювати з пульта управління. Моделі дозволяють організувати підмішування свіжого повітря. Невеликі габарити цих блоків дозволяють легко встановлювати їх в приміщеннях з низьким рівнем стелі. Продуктивність - від 2,2 до 16 кВт.

FDU * / FDQS - внутрішні блоки канального типу, що забезпечують рівномірний розподіл обробленого повітря. У серію увійшли пристрої з низьким, середнім, високим статистичними тиском, моделі зі 100% припливом свіжого повітря. Компактні розміри блоків забезпечують гнучкість монтажу в будь-яких умовах. Є вбудована дренажна помпа. Передбачений спеціальний пульт для готельних номерів. Продуктивність - 2,2-28 кВт.

FDK - настінні внутрішні модулі, що відрізняються високими дизайнерськими якостями. Вентилятори і жалюзі мають особливу аеродинамічну форму, що забезпечує потужний потік повітря, його рівномірний розподіл по всьому приміщенню, безшумну роботу. Для управління режимами агрегату користувач може вибрати один з 4 можливих пультів. Пристрої компактні, що спрощує їх монтаж. Продуктивність - 2,2-7,1 кВт.

FDE - обладнання підстельового типу. Ідеально для великих приміщень. Довжина струменя дозволяє доставити оброблене повітря в найвіддаленіші куточки приміщення (на відстань до 15 м). Напрямки повітряного потоку регулюється пультом ДУ. Монтаж простий, так як труби холодоагенту можна виводити в трьох напрямках, а дренажний трубопровід - в двох. Продуктивність - 3,6-14 кВт.

FDFW / FDFL - підлогове обладнання, яке гармонійно впишеться в будь-який інтер'єр. Лінійка представлена ​​моделями прихованої і відкритої установки. Холодне повітря пристрої подають вгору, а теплий - вниз, на рівень підлоги. Це допоможе попередити виникнення протягів. Управління режимами роботи виконується одним з чотирьох пультів управління. Продуктивність - 2,8-8,0 кВт.

Micro KX / Mini KX - зовнішні блоки, що працюють тільки на охолодження або обігрів. Дозволяють підключати до 22 внутрішніх модулів сумарним подаванням 150%. Загальна довжина труб - до 510 м. Видувши обробленого повітря горизонтальний. Пристрої ефективно працюють на обігрів при температурі зовнішнього повітря до -20 ° С. Продуктивність - 11,2-37,5 кВт.

KX * - лінійка зовнішніх блоків, представлена ​​моделями з повітряним або водяним охолодженням. Пристрої на охолодження можуть працювати при температурі зовні до + 50 ° С. Можливі різні комбінації модулів. Для моніторингу, управління роботою, контролю і проведення пуско-налагоджувальних робіт в VRF системах використовується система центрального управління SuperLink II. Продуктивність - 22,4-112 кВт.

Розумієте важливість комфортного мікроклімату на вашому об'єкті? Думаєте купити мультизональні системи Mitsubishi Heavy в Україні? Звертайтеся в «Євроклімат-Сервіс»! Чому? З нами вигідно співпрацювати:

економимо ваш бюджет - до 30% на етапі закупівлі та монтажу;
якісно встановлюємо обладнання;
пропонуємо професійне обслуговування.
Ми спроектуємо для вас найбільш оптимальний варіант. Телефонуйте!

Цікаві реалізовані об'єкти

Клиент: Бізнес-центр ELYSIUM PLAZAВедуться роботи: монтаж систем вентиляції, опалення та холодопостачання будівлі.

Повітря: 83250м3/год, тепла: 1600кВт, холоду: 1200кВт.

 

Клиент: Супермаркет "РОСТ" опис проектуВиконані роботи: монтаж систем вентиляції та диспетчеризації обладнання на 10 000 кв. м. площі.

Загальний повітрообмін обладнання 186900м3/год

Клиент: Готель-ресторан "KASKAD"Виконані роботи: монтаж котельної та мультизональної системи кондиціонування будівлі.

Тепла: 600кВт, холоду: 300кВт.

 

Клиент: Басейн "NEPTUN"Ведуться роботи: монтаж систем вентиляції, опалення та кондиціонування критого басейну довжиною 50м.

Загальний повітрообмін обладнання 40000м3/год

Клиент: Супермаркет "ROST" опис реалізації проектуВиконані роботи: монтаж систем вентиляції, опалення, кондиціювання та диспетчеризації.

Повітря: 40000м3/год, тепла: 290 кВт, холоду: 300 кВт.

 

Клиент: Бізнес-центр PROTONВиконані роботи: поставка та монтаж нового чиллера, демонтаж старого.

Холодопродуктивність чиллера: 450 кВт

Клиент: Супермаркет РОСТ Героїв праціВиконані роботи: комплексний монтаж систем вентиляції торговельного центру.

Загальний повітрообмін обладнання 65000м3/год

Клиент: Логістичний центр "Нова пошта"Виконані роботи: комплексний монтаж систем вентиляції та кондиціонування будівлі.

Загальний повітрообмін обладнання 20000м3/год

Клиент: ТРЦ Французький бульварВиконані роботи: монтаж і сервісне обслуговування систем вентиляції, опалення та кондиціонування.

Холодильна потужність 1600кВт, тепла 1000кВт.

Клиент: Бізнес-центр «Panorama»Виконані роботи: монтаж чиллера з тепловим насосом, опалення до 10С

Холодильна потужність 423кВт, теплова потужність 459кВт.

Клиент: ПРАТ Філіп Морріс УкраїнаВиконані роботи: встановлено новий компресор стисненого повітря.

Продуктивність 25140м3/ч, тиском 12кПа.

Клиент: ТОВ АТ БіофармВиконані роботи: поставка обладнання та монтаж системи вентиляції.

Холода 250кВт, повітрообмін 30000м3/год.

Клиент: ТОВ «Чугуївський м'ясокомбінат»Виконані роботи: монтаж систем вентиляції та кондиціонування ковбасного цеху.

Холодильна потужність 50кВт, повітрообмін 12200м3/год.

Клиент: ЗАТ «АСТРА»Виконані роботи: монтаж систем вентиляції цеху обробки і зберігання.

Обмін повітря: 3000м3/час, тепла 36кВт, холоду 13кВт.

Клиент: ТОВ «Завод «Енергостіл»Виконані роботи: монтаж системи охолодження трансформаторів.

Обмін повітря 52200м3/год, холоду 106кВт.

Клиент: ТОВ «ЮБС-промо»Виконані роботи: монтаж кліматичної системи для випробувальної камери.

Повітря 5680м3/год, зволоження 5,2л/год, холоду 12кВт.

.....