Mitsubishi Heavy мультизональні системи в Україні, підбір, поставка, монтаж

У всьому світі кліматична техніка компанії MITSUBISHI асоціюється з надійністю, комфортом, широким модельним рядом, інтелектуальною системою управління, простотою монтажу та економічністю. Кожен з цих пунктів легко підтверджується технічними характеристиками систем, що дозволяють отримати оптимальний результат в будівлях, як величезних мегаполісів, так і приміських районів. Мультизональні системи MITSUBISHI HEAVY VRF є оптимальним рішенням для систем кондиціонування, як дуже великих, так і середніх будівель, а так же, дозволяють отримати максимальний результат при мінімальних витратах в досить невеликих приміщеннях.

Мультизональні системи MITSUBISHI HEAVY VRF - це високий коефіцієнт ефективності з позиції енергії і низький пусковий струм в будь-яких умовах. Системи MITSUBISHI HEAVY VRF - це плавне регулювання продуктивності при будь-яких навантаженнях, а так же, ротація і резервування компресорів при використанні багатокомпресорні зовнішніх блоків.

Пропонуючи своїм клієнтам мультизональні системи MITSUBISHI HEAVY VRF, фахівці компанії «Euroclimat-Service» реалізують не просто високотехнологічне обладнання виробника з світовим ім'ям, а й гарантію високої якості робіт з проектування, монтажу та сервісного обслуговування всіх, реалізованих і вмонтованих фахівцями компанії компонентів системи.