Монтаж мультізональних систем VRF і VRV

На відміну від побутових кондиціонерів, які використовуються в приватних квартирах і невеликих домоволодіннях, що не вимагають високого рівня професіоналізму для підбору і монтажу, мультизональні системи, що застосовуються в промислових будівлях площею від 250 і більше метрів квадратних, повинні бути спроектовані і встановлені тільки професіоналами.

 

З огляду на пристрій мультізональних систем, що складаються, як правило, з декількох внутрішніх і зовнішніх блоків, в залежності від вимог, до них пред'являються, проектування, монтаж і подальше обслуговування повинно бути здійснено досвідченими, відповідальними і професійними співробітниками фірми-підрядника.

 

П'ять причин замовити проектування і монтаж мультізональних систем в компанії "Euroclimat-Service"

Компанія використовує мультизональні системи тільки відомих брендів зі світовим ім'ям, модельний і цінової ряд якого, дозволяє вкластися в необхідні бюджети.

Проектування, монтаж і запуск мультізональних систем фахівцями компанії "Euroclimat-Service" проводиться спільно з представниками фірми - виробника обладнання.

Ціни, як на саме обладнання для мультізональних систем, так і на весь комплекс робіт з проектування, монтажу та запуску, одні з найдешевших по Україні, з огляду на те, що компанія "Euroclimat-Service" працює з виробниками напряму.

Ми працюємо на українському ринку в сфері монтажу та сервісного обслуговування систем кондиціонування 8 років. За ці роки ми напрацювали професійний штат співробітників, для яких авторитет компанії і особистий авторитет понад усе.

Гарантія на весь комплекс робіт, а так само на все обладнання, продаж і монтаж якого зроблені "Euroclimat-Service" - 3 роки. Свідчення тому наша офіційно зареєстрована торгова марка "Euroclimat-Service", а так само, велика кількість клієнтів компанії, успішно насолоджуються результатами нашої професійної роботи в комфортних і екологічно безпечних приміщеннях, що обслуговуються системами кондиціонування від "Euroclimat-Service"

 

Якщо Ви хочете створити найбільш комфортний клімат в приміщенні з великою площею та необхідністю підтримувати різну температуру в одному і тому ж будинку, але в різних його секторах, мультизональні системи кондиціонування - ідеальне рішення. Якщо Ви хочете, щоб проектування, монтаж, запуск та сервісне обслуговування цих систем було вироблено на професійному рівні з гарантією якості, зателефонуйте нам! І зробіть це прямо зараз!

"Euroclimat-Service" - це синонім професіоналізму, відповідальності та якості.