Neoclima мультизональні системи в Україні, підбір, поставка, монтаж

Якщо потрібно створити унікальну систему кондиціонування в багатоповерховій будівлі, де в кожному окремому приміщенні температура може змінюватися кілька разів протягом доби, найбільш оптимальним рішенням проблеми стануть мультизональні системи NEOCLIMA VRF. Системи NEOCLIMA VRF - це можливість підключення до одного зовнішнього блоку до 64 внутрішніх. При цьому, частина з цих 64 блоків може володіти різними не тільки конструкціями, але і потужностями. Кожен з цих блоків може бути включений, незалежно від інших, у своєму індивідуальному режимі (обігрів або охолодження) в своїй індивідуальній температурної шкалою.
Між внутрішніми і зовнішніми блоками мультізональних систем NEOCLIMA VRF допускається перепад висоти до 50 метрів, а відстань від зовнішнього блоку до зовнішнього може досягати 150 метрів. До вже позначеним переваг можна сміливо додати низьке енергетичне споживання, проста і зручна адаптація блоків в будівлях з численними рівнями і різними площами окремих поверхів і приміщень, а так само, високий рівень надійності і екологічної безпеки.

         

Важливий аспект мультізональних систем NEOCLIMA VRF - це автономність кожного з блоків, яка полягає в тому, що, якщо вийде з ладу один або кілька блоків системи, інші її компоненти будуть продовжувати працювати в оптимальному для всього обладнання режимі. Саме тому фахівці компанії «Euroclimat-Service» можуть рекомендувати використовувати мультизональні системи NEOCLIMA VRF в будівлях великих офісних центрів і розважальних комплексів, де для кожного поверху і кожного сектора, будь це кінотеатр, ресторан, торговий павільйон або виставковий центр, можна створити оптимальний клімат, контрольований простий в управлінні системою.