Pioneer VRF мультізональні системи в Україні, підбір, поставка та монтаж

Наш телефон в Україні 0800 508 510, дзвінки безкоштовні. Пошта: sales@euroclimat-service.ua

Фірма "Євроклімат-сервіс" є офіційним дистриб'ютором мультізональних систем торгової марки Pioneer. Наші фахівці надають якісну і професійну підтримку клієнта на всіх етапах: починаючи від підбору необхідного обладнання, оформленням покупки, сприяння в лояльних умовах оплати і отримання знижок, і закінчуючи доставкою обладнання, установкою і в майбутньому, діагностикою та ремонтом по всій Україні. Ми допоможемо Вам підібрати найбільш підходящий варіант, запропонуємо кілька альтернативних варіантів, при необхідності - порадять додаткове обладнання.

Гарантія на обладнання від 1 до 5 років.
Гарантія на монтаж - 3 роки.
До всього обладнання і комплектуючих є всі необхідні сертифікати для реалізації на території України

Мультізональні системи Pioneer

Pioneer - популярний в Україні бренд якісної кліматичної техніки - спеціалізується на розробці і виробництві побутових спліт-систем, напівпромислових кондиціонерів, мультізональних систем VRF, зволожувачів повітря. За ціновим рівнем продукцію бренду відносять до бюджетного сегменту. Невисока вартість обладнання була досягнута за рахунок успішної реалізації принципу розумної достатності. Дизайнери і конструктори компанії не перенасичують мультизональні системи невластивими необов'язковими функціями. При цьому якість комплектуючих, збирання, сучасний дизайн, що застосовуються у виробництві технології відповідають сучасним моделям середнього рівня від провідних виробників систем кондиціонування.

В останніх лінійках мультізональних систем Піонер використовується передова технологія DC Inverter. Параметри роботи обладнання розраховані на кліматичні умови країн Центральної та Східної Європи. Тому VRF-система буде ефективно працювати на охолодження в екстремальну спеку і на опалення при низьких зимових температурах.

Виробничі потужності
Системи Pioneer VRF виробляються на знаменитому китайському заводі Gree Electric Appliances, Inc. of Zhuhai. Він знаходиться в місті Чжухай і є одним з найбільших в світі підприємств з виробництва кондиційного устаткування. Завод став одним з піонерів в області розробки і виробництва інверторних мультізональних систем. Випуск інноваційного на той час обладнання стартував в 1999 році.

Сьогодні підприємство оснащено сучасним високоточним технологічним обладнанням, а виробничий процес максимально автоматизовано. Науково-технічне забезпечення покладено на власні лабораторії та дослідницькі центри. Виробництво сертифіковане відповідно до міжнародної системи управління якістю ISO 9001.

Сфера застосування
Мультизональні системи Pioneer відмінно підходять для створення і підтримки комфортного мікроклімату всередині приміщень на таких об'єктах:

елітні квартири, котеджі і вілли; багатоквартирні житлові будинки; готелі; торгово-розважальні комплекси; офісні будівлі і бізнес-центри; установи медичного профілю; дитячі садки, школи, інтернати, училища та університети; музеї, архіви, бібліотеки; склади; промислові підприємства.

5 ключових переваг мультізональних систем Pioneer
Мультизональні системи Pioneer користуються популярністю серед проектувальників, монтажників і експлуатаційних фахівців завдяки важливих переваг:

Економічне енергоспоживання (зниження до 40%) за рахунок застосування в конструкції ефективної инверторной технології. Висока точність і стабільність підтримки температури повітря в приміщеннях в межах +/- 0,5 ˚С (температурні коливання не відчуваються людиною). Знижений рівень шуму завдяки вдосконаленій конструкції крильчатки вентиляторів, спеціальній формі камери стиснення, інтелектуальному режиму управління. Робота в широкому діапазоні температур: від -15 ˚ С до + 48 ˚С на охолодження, від -20 ˚ С до +27 ˚С на обігрів. Ефективне масловідділення за рахунок системи автоматичного повернення масла і застосування унікальних запатентованих масловіддільників.

Модельний ряд
Збалансований модельний ряд VRF-систем представлений двома великими лінійками обладнання:

Серія KGV W включає зовнішні блоки холодопродуктивністю від 16 до 45 кВт. Модульна комплектація дозволяє домогтися підвищення потужності до 180 кВт. Завдяки широкому діапазону потужності кондиціонери можуть застосовуватися для оснащення як невеликих об'єктів, так і багатоповерхових будівель. Максимальна кількість підключаються внутрішніх блоків до зовнішнього модулю - 48 одиниць. Кондиціонери мають високий клас енергоефективності А. Теплообмінники покриті спеціальним захисним складом, який надійно захищає їх від корозійного руйнування. При монтажі допускається різниця в висоті між внутрішніми і зовнішніми блоками до 100 м.

Серія KGV V представлена ​​блоками від 12,1 до 61,5 кВт. При модульної збірці продуктивність мультизональной системи зростає до 246 кВт. Завдяки високій холодопроизводительности можуть використовуватися для обладнання висотних житлових і комерційних будівель, складських і виробничих об'єктів. Зовнішні блоки мають високу ефективність завдяки використанню DC-інверторних компресорів, унікальній конструкції камери нагнітання. У тихому режимі зовнішні блоки мають рекордно низький рівень шуму - 45 дБА.

Компанія «Євроклімат-Сервіс» займається проектуванням, постачанням, монтажем, обслуговуванням і ремонтом VRF-систем. Ми пропонуємо купити мультизональні системи Pioneer на найвигідніших умовах:

чесні прозорі ціни від виробника, можливість оплати в розстрочку; гарантія на обладнання - 5 років, на монтаж - 3 роки; кваліфіковане технічне обслуговування.

Якщо ви хочете обладнати будинок надійної сучасною системою кондиціонування, компанія «Євроклімат-сервіс» стане надійним партнером у реалізації подібних проектів. Телефонуйте - ми надамо експертну консультацію.

Цікаві реалізовані об'єкти

Клиент: Бізнес-центр ELYSIUM PLAZAВедуться роботи: монтаж систем вентиляції, опалення та холодопостачання будівлі.

Повітря: 83250м3/год, тепла: 1600кВт, холоду: 1200кВт.

 

Клиент: Супермаркет "РОСТ" опис проектуВиконані роботи: монтаж систем вентиляції та диспетчеризації обладнання на 10 000 кв. м. площі.

Загальний повітрообмін обладнання 186900м3/год

Клиент: Готель-ресторан "KASKAD"Виконані роботи: монтаж котельної та мультизональної системи кондиціонування будівлі.

Тепла: 600кВт, холоду: 300кВт.

 

Клиент: Басейн "NEPTUN"Ведуться роботи: монтаж систем вентиляції, опалення та кондиціонування критого басейну довжиною 50м.

Загальний повітрообмін обладнання 40000м3/год

Клиент: Супермаркет "ROST" опис реалізації проектуВиконані роботи: монтаж систем вентиляції, опалення, кондиціювання та диспетчеризації.

Повітря: 40000м3/год, тепла: 290 кВт, холоду: 300 кВт.

 

Клиент: Бізнес-центр PROTONВиконані роботи: поставка та монтаж нового чиллера, демонтаж старого.

Холодопродуктивність чиллера: 450 кВт

Клиент: Супермаркет РОСТ Героїв праціВиконані роботи: комплексний монтаж систем вентиляції торговельного центру.

Загальний повітрообмін обладнання 65000м3/год

Клиент: Логістичний центр "Нова пошта"Виконані роботи: комплексний монтаж систем вентиляції та кондиціонування будівлі.

Загальний повітрообмін обладнання 20000м3/год

Клиент: ТРЦ Французький бульварВиконані роботи: монтаж і сервісне обслуговування систем вентиляції, опалення та кондиціонування.

Холодильна потужність 1600кВт, тепла 1000кВт.

Клиент: Бізнес-центр «Panorama»Виконані роботи: монтаж чиллера з тепловим насосом, опалення до 10С

Холодильна потужність 423кВт, теплова потужність 459кВт.

Клиент: ПРАТ Філіп Морріс УкраїнаВиконані роботи: встановлено новий компресор стисненого повітря.

Продуктивність 25140м3/ч, тиском 12кПа.

Клиент: ТОВ АТ БіофармВиконані роботи: поставка обладнання та монтаж системи вентиляції.

Холода 250кВт, повітрообмін 30000м3/год.

Клиент: ТОВ «Чугуївський м'ясокомбінат»Виконані роботи: монтаж систем вентиляції та кондиціонування ковбасного цеху.

Холодильна потужність 50кВт, повітрообмін 12200м3/год.

Клиент: ЗАТ «АСТРА»Виконані роботи: монтаж систем вентиляції цеху обробки і зберігання.

Обмін повітря: 3000м3/час, тепла 36кВт, холоду 13кВт.

Клиент: ТОВ «Завод «Енергостіл»Виконані роботи: монтаж системи охолодження трансформаторів.

Обмін повітря 52200м3/год, холоду 106кВт.

Клиент: ТОВ «ЮБС-промо»Виконані роботи: монтаж кліматичної системи для випробувальної камери.

Повітря 5680м3/год, зволоження 5,2л/год, холоду 12кВт.

.....