Sakata VRF мультізональні системи в Україні, підбір, поставка та монтаж

Наш телефон в Україні 0800 508 510, дзвінки безкоштовні. Пошта: sales@euroclimat-service.ua

Фірма "Євроклімат-сервіс" є офіційним дистриб'ютором мультізональних систем торгової марки Sakata. Наші фахівці надають якісну і професійну підтримку клієнта на всіх етапах: починаючи від підбору необхідного обладнання, оформленням покупки, сприяння в лояльних умовах оплати і отримання знижок, і закінчуючи доставкою обладнання, установкою і в майбутньому, діагностикою та ремонтом по всій Україні. Ми допоможемо Вам підібрати найбільш підходящий варіант, запропонуємо кілька альтернативних варіантів, при необхідності - порадять додаткове обладнання.

Гарантія на обладнання від 1 до 5 років.
Гарантія на монтаж - 3 роки.
До всього обладнання і комплектуючих є всі необхідні сертифікати для реалізації на території України

Мультізональні системи Sakata

Sakata - молодий бренд кліматичної техніки. На ринку України та інших європейських країн кондиціонери під торговою маркою Sakata з'явилися в 2015 році. За короткий період часу в 5 років обладнання встигло стати впізнаваними і завоювати своє місце в середньому ціновому сегменті. Sakata випускає побутові спліт-системи, мульти-спліт системи, напівпромислові кондиціонери, чиллери, мультизональні системи і опалювальне обладнання. Саката позиціонується на ринку як японського бренду, оскільки кліматичне обладнання розробляється спільно з японськими інженерами, з використанням японських передових технологій і комплектуючих.

Мульізональние системи Sakata випускаються спеціально для європейських країн, тому вони ефективно працюють в умовах клімату України. Влітку вони якісно охолоджують приміщення при жарких температурах до + 50˚С, а взимку працюють на опалення при морозі до - 20 ˚. Всі кондиціонери мають високу енергоефективність - не нижче класу «А». Вони оснащуються компресорами провідного японського виробника Toshiba. Всі моделі зовнішніх і внутрішніх блоків VRF-систем проходять сертифікацію, мають детальну технічну документацію, якісну сервісну підтримку, офіційну гарантію від виробника 3 роки.

Виробничі потужності
Мультизональні системи Sakata виробляються на двох провідних підприємствах Китаю:

Завод GD Midea Air-conditioning Equipment знаходиться в місті Шунда у великій провінції Гуандун. Є одним з найбільших виробників багатозональних VRF-систем в світі. Був заснований в 1999 році. Займає величезну площу в 11 гектар. На виробничому майданчику розташовано 5 окремих цехів. Виробництво кондиціонерів виконують 5 повністю або частково автоматизованих ліній. Річна потужність - понад 3 млн. Одиниць готової продукції. Завод AUX Air Conditioner знаходиться в великому промисловому місті Нінбо, провінція Чжецзян. Розташований на території індустріального парку. Займає площу в понад 30 гектар. На виробництві кондиціонерів задіяні автоматизовані лінії і більше 2000 роботів.

Області застосування
Висока надійність, широкий діапазон продуктивності і доступна вартість дозволяють успішно застосовувати VRF-системи Sakata для оснащення будівель різного призначення:

житлові багатоквартирні будинки; бізнес-центри; готельні комплекси; офісно-адміністративні будівлі; супермаркети і торгово-розважальні центри; освітні установи (школи, коледжі, університети); поліклініки, лікарні і госпіталі; спортивні об'єкти; музеї, галереї; дослідні лабораторії і наукові центри; логістичні комплекси; будівлі промислових підприємств.

5 ключових переваг мультізональних систем Sakata
Мультизональні системи молодого бренду Саката встигли швидко завоювати популярність на ринку кліматичної техніки України завдяки таким техніко-експлуатаційними характеристиками:

Застосування спіральних компресорів з високим ККД забезпечує економічну витрату енергоресурсів, ефективну стабільну роботу в будь-якому режимі. Інноваційна система сепарування масла безперебійно постачає компресор мастильним матеріалом. Це підвищує надійність і продовжує його термін служби. Двигуни вентиляторів мають 25 ступенів роботи, завдяки чому досягається необхідний в певний момент витрата повітря. Високонапірні вентилятори з тиском до 60 Па дозволяють підключити повітропровід. При такому варіанті можна встановити зовнішній блок в технічному приміщенні. Автоматичний рестарт в заданому режимі при перебоях з електроживленням.

Модельний ряд
Мультизональні VRF системи Sakata отримали назву SMS - SAKATA Multizone System. Асортимент SMS систем представлений зовнішніми блоками наступних серій:

SMS E з потужністю 8 - 12,5 кВт підійдуть для оснащення квартир і заміських будинків, невеликих офісних приміщень, дрібних магазинів. Загальна довжина траси не повинна перевищувати 40 м, а висотний перепад - 20 м. Перепад між внутрішніми блоками - не більше 2 м. SMS L мають продуктивність 11,2 - 15,5 кВт. Їх застосовують для обслуговування невеликих житлових і комерційних приміщень. Можуть працювати на обігрів і охолодження. Мають компактні розміри і продуктивний інверторний компресор. Від одного зовнішнього блоку можуть працювати до 7 внутрішніх. SMS C з холодопродуктивністю 22,4 - 33,5 кВт відрізняються невеликим розміром зовнішніх блоків і безшумною роботою. Створюють невелике навантаження на перекриття. Підійдуть для обслуговування офісних, торгових і громадських приміщень. SMS G розроблені на основі повністю інверторних технологій. Діапазон потужностей - 22,4 - 50 кВт, при модульній комплектації - до 150 кВт. Вдосконалене ребра теплообмінника підвищує ефективність передачі енергії. Новий контролер дозволяє в реальному часі проводити повну самодіагностику блоків. SMS K завдяки широкому ряду продуктивності 22,4 - 180 кВт, компактним розмірам і гнучкого управління підходять для оснащення будівель різного призначення. Ефективно працюють на охолодження при вуличних температурах від -5 ˚С до +52 ˚С, на опалення - від -20 ˚ С до +14 ˚С. Загальна довжина ділянок фреонової траси може досягати 1000 м. SMS R здатна забезпечувати роботу деяких внутрішніх блоків на охолодження, а інших - на обігрів. Це зручно для будинків із приміщеннями різного функціонального призначення. Інтелектуальна система управління дозволяє в автоматичному режимі підтримувати задані параметри мікроклімату. Діапазон потужностей - 22,4 - 150 кВт. SMS W являє собою гідрид VRF-системи і водяного теплового насоса. Система може використовувати енергію штучних або природних водойм, ґрунтових вод. Мають продуктивність від 8 до 168 кВт.

Компанія «Євроклімат-Сервіс» пропонує кваліфіковану допомогу на всіх етапах розробки і реалізації проектів в сфері оснащення будівель VRF системами. У нас ви можете вигідно купити мультизональні системи Sakata:

найкращі ціни на ринку України, знижки та бонуси, розстрочка від виробника; гарантія на обладнання і монтаж - 3 роки; кваліфікована пуско-наладка та сервісне обслуговування.

Якщо ви хочете отримати комфортний мікроклімат за розумні гроші, телефонуйте в компанію «Євроклімат-Сервіс». Наші фахівці підберуть для вас найкращий варіант.

Цікаві реалізовані об'єкти

Клиент: Бізнес-центр ELYSIUM PLAZAВедуться роботи: монтаж систем вентиляції, опалення та холодопостачання будівлі.

Повітря: 83250м3/год, тепла: 1600кВт, холоду: 1200кВт.

 

Клиент: Бізнес-центр PROTONВиконані роботи: поставка та монтаж нового чиллера, демонтаж старого.

Холодопродуктивність чиллера: 450 кВт

Клиент: Супермаркет "РОСТ"Виконані роботи: монтаж систем вентиляції та диспетчеризації обладнання на 10 000 кв. м. площі.

Загальний повітрообмін обладнання 186900м3/год

Клиент: Басейн "NEPTUN"Ведуться роботи: монтаж систем вентиляції, опалення та кондиціонування критого басейну довжиною 50м.

Загальний повітрообмін обладнання 40000м3/год

Клиент: Супермаркет РОСТ Героїв праціВиконані роботи: комплексний монтаж систем вентиляції торговельного центру.

Загальний повітрообмін обладнання 65000м3/год

Клиент: Логістичний центр "Нова пошта"Виконані роботи: комплексний монтаж систем вентиляції та кондиціонування будівлі.

Загальний повітрообмін обладнання 20000м3/год

Клиент: ТРЦ Французький бульварВиконані роботи: монтаж і сервісне обслуговування систем вентиляції, опалення та кондиціонування.

Холодильна потужність 1600кВт, тепла 1000кВт.

Клиент: Бізнес-центр «Panorama»Виконані роботи: монтаж чиллера з тепловим насосом, опалення до 10С

Холодильна потужність 423кВт, теплова потужність 459кВт.

Клиент: ПРАТ Філіп Морріс УкраїнаВиконані роботи: встановлено новий компресор стисненого повітря.

Продуктивність 25140м3/ч, тиском 12кПа.

Клиент: ТОВ АТ БіофармВиконані роботи: поставка обладнання та монтаж системи вентиляції.

Холода 250кВт, повітрообмін 30000м3/год.

Клиент: ТОВ «Чугуївський м'ясокомбінат»Виконані роботи: монтаж систем вентиляції та кондиціонування ковбасного цеху.

Холодильна потужність 50кВт, повітрообмін 12200м3/год.

Клиент: ЗАТ «АСТРА»Виконані роботи: монтаж систем вентиляції цеху обробки і зберігання.

Обмін повітря: 3000м3/час, тепла 36кВт, холоду 13кВт.

Клиент: ТОВ «Завод «Енергостіл»Виконані роботи: монтаж системи охолодження трансформаторів.

Обмін повітря 52200м3/год, холоду 106кВт.

Клиент: ТОВ «ЮБС-промо»Виконані роботи: монтаж кліматичної системи для випробувальної камери.

Повітря 5680м3/год, зволоження 5,2л/год, холоду 12кВт.