Samsung мультизональні системи в Україні, підбір, поставка, монтаж

                   

 

Мультизональні системи SAMSUNG DVM успішно застосовують з високо-поверхових будинках по всьому світу вже багато років поспіль. Як рекомендує сам виробник, саме будівлі з численними рівнями і поверхами найкраще обслуговуються мультизональними системами SAMSUNG DVM. Причина успіху криється в простоті монтажу, що не вимагає спеціальної підготовки будівлі, що дозволяє спроектувати і встановити, як внутрішні, так і зовнішні блоки системи навіть в тих будинках, де спочатку установка такого устаткування не планувалася.

Ще одна незаперечна перевага, яким володіють мультизональні системи SAMSUNG DVM - це максимальна довжина комунікацій, допускається за технічними характеристиками системи. Тобто, зовнішні блоки, які мають високі шумовими ефектами, можна розмістити в максимально віддаленому від людей місці. Крім того, сам пристрій мультізональних систем SAMSUNG DVM дозволяє моделювати клімат в різних приміщеннях одного будинку в абсолютно різних напрямах. Це може бути охолодження повітря в одному офісі і його обігрів в розміщеному поруч.
Пропонуючи своїм клієнтам мультизональні системи SAMSUNG DVM, компанія "Euroclimat-Service" не тільки гарантує високу якість роботи самих систем, але і професійну установку, а так же, сервісне обслуговування всього, реалізованого компанією обладнання.