Сервис та ремонт мультізональних систем VRF і VRV

З причини високої технологічності і складності такого кліматичного обладнання, як мультизональні системи, найбільш важливим кроком в обслуговуванні є діагностика. Найчастіше, якщо порівняти час і зусилля, витрачені на діагностику, то сам ремонт мультізональних систем після виявлення несправності, може займати в 3-4 рази менше годин і сил. Чим складніше система, чим більше в ній різних блоків і функцій, тим складніше визначити точне місце поломки. Однак, для фахівців високого класу, які є співробітниками компанії «Euroclimat-Service» будь-яке завдання, що стосується діагностики і ремонту мультізональних систем, є здійсненним.

На що варто звернути увагу при ремонті мультізональних систем кондиціонування
Наскільки б якісно не були виконані роботи з проектування, монтажу та запуску мультізональних систем, техніка є техніка, і вона потребує сервісі і ремонті. Якщо такий момент настав, ми раді будемо усунути будь-які неполадки в роботі систем кондиціонування. Всі несправності можна розділити на кілька напрямків:

Електрична частина системи.

В охолоджувальній системі системи.

Система відведення конденсату з внутрішніх блоків.

Велика частина сучасних систем кондиціонування обладнана пультом управління, який повідомляє про коді помилки, що виникла в процесі експлуатації. Але, на жаль, визначити на 100% точку неполадки, навіть з таким пультом неможливо. Для цього буде потрібна допомога фахівця, який вміє розшифровувати комбінації світіння або моргання світлодіодів, розташованих на зовнішніх блоках.

Діагностика і ремонт електричної частини мультізональних систем
Як правило, діагностика таких проблем проводиться за допомогою включення і виключення електричного живлення з певним проміжком часу. Якщо такий спосіб не усуває проблему, наступним кроком є ​​перевірка якості напруги електричної мережі, правильно чергування фаз і перевірка обладнання мультизональной системи кондиціонування, пов'язаного з електроживленням: компресор і електродвигун вентилятора. Перевірка і ремонт инверторного компресора, що є в сучасних мультізональних системах своєрідним серцем, проводиться в першу чергу, так як при його поломки робота всієї системи заблокована. Наступним кроком в діагностиці електричної частини мультізональних систем є перевірка датчиків, яких в сучасних системах дуже багато: отдатчіка температури до датчика тиску. Кожен з цих датчиків при виникненні тих чи інших проблем в системі, може блокувати її роботу, оберігаючи від поломки всього комплексу. Однак, іноді, ламається і сам датчик, і для нормального функціонування досить його замінити.

Діагностика та ремонт холодильного контуру мультизональной системи.
Для ефективного діагностування холодильного контуру системи, фахівцями компанії Euroclimat-Service проводиться контрольний замір робочого тиску всмоктування і нагнітання, а так же, різниці температур на випарнику і конденсаторі на виході і вході внутрішніх і зовнішніх блоків. Серед найчастіших джерел неполадок в роботі охолоджувальної системи знаходяться: брейнч провайдери, що знаходяться глибоко в системі і рефнети.Самая поширена проблема в роботі охолоджувальної системи - це витік холодоагенту. Пов'язано це не тільки з якістю монтажу, але і з тимчасовим зношуванням частини фреонопровіда. Недолік хладогенту викличе масу блоків системи датчиками, що в свою чергу призведе до погіршення або повної зупинки роботи системи. При виникненні таких проблем допомогу фахівців в діагностиці і ремонті мультизональной системи необхідна катастрофічно, оскільки визначити точне місце витоку фреону і відновити цілісність системи можуть тільки професіонали в ремонті мультізональних систем. Адже якісно виконана робота по відновленню працездатності - це не тільки визначення місця витоку (поломки), заміна (налагодження) окремої складової мультизональной системи, але і тестування системи (після усунення витоків) за допомогою закачування в неї інертного газу.

Так само, в разі, якщо холодильний контур був тривалий час розгерметизовано, в нього могли потрапити повітря, волога і пил, і в цьому випадку буде потрібно процес вакуумізірованія кілька більш тривалого часу, ніж при звичайній розгерметизації. Навіть незначне потрапляння в робочу систему вологи або повітря може привести до повної поломки системи, що вимагає набагато більше дорогого ремонту.

Діагностика і ремонт в системі відведення конденсату від внутрішніх блоків.
При професійному монтажі системи, проблеми в системі відведення конденсату можуть виникнути через кілька років експлуатації, або ж, якщо монтаж проведений з помилками, зрізу ж після установки і запуску. Виникнення проблем другого типу можливе за умови, що фахівці не витримали достатній ухил при прокладці дренажного трубопроводу. У випадках, коли монтажем системи займалися фахівці компанії «Euroclimat-Service» такі варіанти виключені. 1 см ухилу на кожен метр трубопроводу захищають наших клієнтів від подібної проблеми, як мінімум, на 7-8 років. Друга ж причина - час експлуатації. Коли система кондиціонування працює кілька років, це неминуче призводить до засмічення дренажного трубопроводу. В обох випадках фахівці компанії «Euroclimat-Service» готові усунути всі недоліки і поломки, виконавши ремонт мультізональних систем якісно, ​​надійно і надовго!

Сервісне обслуговування мультізональних систем кондиціонування
На жаль, в нашій країні, досить часто словосполучення «сервісне обслуговування» мультизональной системи все ще асоціюється з негативними емоціями, пов'язаними зі складністю довести обов'язок компанії - виробника або продавця - проводити сервісне обслуговування. Багато інтернет магазини, супермаркети електроніки та фірми з продажу та встановлення, що реалізують високотехнологічне обладнання, після моменту запуску системи буквально «забувають» про існування клієнта. І варто такому клієнтові звернутися з питання сервісного обслуговування, йому намагаються або відмовити, посилаючись на різні причини, або призначити за сервіс таку ціну, яка зовсім не відповідає витрачається ресурсів.

Компанія "Euroclimat-Service" вже на стадії попереднього обговорення майбутнього проекту системи кондиціонування, в тому числі і таких складних високотехнологічних систем, як, мультизональні, з клієнтом, озвучує гарантію не тільки якості самого обладнання, його проектування, монтажу та запуску, але і гарантоване сервісне обслуговування систем, реалізованих нашою компанією.

Хто, як не співробітники компанії "Euroclimat-Service" Харків, які вже більше 8 років працюють в сфері сервісного обслуговування, проектування та монтажу систем кондиціонування по всій Україні, зможе найбільш відповідально, якісно і зі знанням справи, підійти до сервісу систем, ними самими ж спроектованих і встановлених ?!

Сервісне обслуговування мультізональних систем кондиціонування в Харкові від "Euroclimat-Service" - це гарантія високої якості, безперечного професіоналізму і щирої турботи про те, щоб наші системи безперебійно працювали якомога довше. Адже комфорт і екологічна безпека наших клієнтів - запорука нашого успіху на ринку України. Всі 8 років ми наполегливо працювали над розширенням і вдосконаленням своїх послуг, і сервісне обслуговування мультізональних систем кондиціонування завжди було одним з найбільш пріоритетних напрямків діяльності компанії. Ми точно знаємо, що регулярне і професійне сервісне обслуговування - гарантія тривалого часу експлуатації, і прагнемо забезпечити всім нашим клієнтам максимум комфорту при мінімумі фінансових витрат.