Aermec прецизійні кондиціонери в Україні, підбір, поставка, монтаж і ремонт.

Наш телефон в Україні 0800 508 510, дзвінки безкоштовні. Пошта: sales@euroclimat-service.ua

Фірма "Євроклімат-сервіс" є офіційним дистриб'ютором прецизійних кондиціонерів торгової марки Aermec. Наші фахівці надають якісну і професійну підтримку клієнта на всіх етапах: починаючи від підбору необхідного обладнання, оформленням покупки, сприяння в лояльних умовах оплати і отримання знижок, і закінчуючи доставкою обладнання, установкою і в майбутньому, діагностикою та ремонтом по всій Україні. Ми допоможемо Вам підібрати найбільш підходящий варіант, запропонуємо кілька альтернативних варіантів, при необхідності - порадимо додаткове обладнання.

  • Гарантія на обладнання від 1 до 5 років.
  • Гарантія на монтаж - 3 роки.
  • До всього обладнання і комплектуючих є всі необхідні сертифікати для реалізації на території України

Прецизійні кондиціонери Aermec

Aermec - один з лідируючих європейських виробників систем вентиляції, кондиціонування та холодильного обладнання. Компанія була заснована в Італії в 1963 році і з самого початку діяльності втілювала в своїй продукції інноваційні рішення та новаторські технології в сфері штучного клімату. І сьогодні високий рівень прецизійних кондиціонерів компанії забезпечується новітніми розробками в області технологій клімату, потужною сучасною виробничою базою та жорсткою системою забезпечення якості.

Компанія вперше сертифікувала своє виробництво відповідно до міжнародного стандарту ISO 9001 в 1994 році. Aermec є членом європейської промислової асоціації EUROVENT. Прецизійні кондиціонери Aermec сертифіковані для використання в Україні та повністю відповідають сучасним вимогам будівельних норм, правил пожежної та санітарно-екологічної безпеки, вимогам до енергоефективності.

Виробничі потужності
Важливою перевагою холдингу Aermec S.p.a. є те, що основні виробничі майданчики компанії знаходяться на території країн Європейського Союзу. Виробництво прецизійних кондиціонерів і кліматичного обладнання здійснюється на заводах в Італії:

завод Aermec спеціалізується на випуску вентиляційних установок і кондиціонерів різного типу;
підприємство FAST займається виготовленням припливно-витяжних установок і кондиціонерів;
завод Sierra випускає комплектуючі для кліматичного обладнання, в тому числі виносні конденсатори прецизійних кондиціонерів.
На виробництві компанії зайнято більше 700 чоловік, площі основної промислового майданчика займають більше 13 гектар. Для впровадження в продукцію нових ефективних технологій Aermec співпрацює з провідними науково-дослідними інститутами. Компанія має власну лабораторію з унікальним випробувальним обладнанням.

Області застосування
Прецизійні кондиціонери Aermec розраховані на тривалу безперебійну роботу для високоточної підтримки параметрів мікроклімату на таких типах об'єктів:

приміщення серверних, центри обробки даних; приміщення з телекомунікаційним обладнанням; технологічні «чисті приміщення» підприємств фармацевтичної, мікробіологічної, радіоелектронної промисловості; медичні заклади; лабораторії; архіви, виставкові зали, музеї; приміщення з високоточним електронним обладнанням.

5 ключових переваг прецизійних кондиціонерів Aermec
Гарантовано висока точність підтримки параметрів мікроклімату в приміщенні за рахунок автоматизованого контролю в режимі реального часу. Низький рівень шуму завдяки спеціальній конструкції вентиляторів і звукоізоляції корпусу. Наявність вбудованих фільтрів грубої і тонкої очистки повітря. Мінімальна в галузі співвідношення охолоджуючої потужності до займаної монтажної площі. Висока надійність, підтверджена роками успішною роботою високоточних систем кондиціонування повітря на відповідальних об'єктах.

Модельний ряд прецизійних кондиціонерів Aermec
Серія P включає кондиціонери з потужністю від 7 до 187 кВт і призначені для центрів обробки даних з високою тепловим навантаженням. Працюють на охолодженій воді (буква W в маркуванні) або за допомогою повітряного або водяного конденсатора (X). Мають верхню (O) або нижню (U) подачу повітря. Блоки забезпечуються датчиками витоку води, фільтрами G4 і F7, зволожувачем повітря, електронагрівачем. Мають режим фрікулінга. Гнучке електронне управління і ЕС-вентилятори забезпечують економну витрату енергоресурсів.

Серія R середньої потужності 20 - 35 кВт призначені для установки між рядами серверних стійок. Здійснюють передню і бічну подачу повітря в приміщення. Забирається нагріте повітря з заднього боку корпусу. Розміри корпусу ідентичні розмірам серверних стійок. Оснащені інверторним компресором і грубим фільтром очищення циркулюючого повітря. Також доступний режим фрікулінга.

Серія G представлена ​​шафові кондиціонерами потужністю 43 - 183 кВт. Мають нижню подачу повітря і призначені для приміщень з фальшполом. Встановлюються в серверних, дата-центрах і ЦОДах. Вентиляторний блок кондиціонера розташовується нижче рівня підлоги, що дозволяє економити корисний об'єм приміщення. Оснащені фільтрами грубої і тонкої очистки із збільшеною площею поверхні, що розвантажує вентилятор і підвищує якість фільтрації.

Компанія «Євроклімат-Сервіс» пропонує послуги з проектування, постачання і монтажу високоточних систем кондиціонування повітря. У нас можна купити прецизійні кондиціонери Aermec на вигідних умовах:

кращі ціни на ринку України, знижки та бонуси від виробника; офіційна гарантія на обладнання - до 5 років, на монтажні роботи - 3 роки; професійне сервісне та післягарантійне обслуговування.

Якщо вам потрібні надійні високоточні системи кондиціонування повітря - телефонуйте, ми запропонуємо краще рішення за чесною ціною.

Цікаві реалізовані об'єкти

Клиент: Бізнес-центр ELYSIUM PLAZAВедуться роботи: монтаж систем вентиляції, опалення та холодопостачання будівлі.

Повітря: 83250м3/год, тепла: 1600кВт, холоду: 1200кВт.

 

Клиент: Бізнес-центр PROTONВиконані роботи: поставка та монтаж нового чиллера, демонтаж старого.

Холодопродуктивність чиллера: 450 кВт

Клиент: Супермаркет "РОСТ"Виконані роботи: монтаж систем вентиляції та диспетчеризації обладнання на 10 000 кв. м. площі.

Загальний повітрообмін обладнання 186900м3/год

Клиент: Басейн "NEPTUN"Ведуться роботи: монтаж систем вентиляції, опалення та кондиціонування критого басейну довжиною 50м.

Загальний повітрообмін обладнання 40000м3/год

Клиент: Супермаркет РОСТ Героїв праціВиконані роботи: комплексний монтаж систем вентиляції торговельного центру.

Загальний повітрообмін обладнання 65000м3/год

Клиент: Логістичний центр "Нова пошта"Виконані роботи: комплексний монтаж систем вентиляції та кондиціонування будівлі.

Загальний повітрообмін обладнання 20000м3/год

Клиент: ТРЦ Французький бульварВиконані роботи: монтаж і сервісне обслуговування систем вентиляції, опалення та кондиціонування.

Холодильна потужність 1600кВт, тепла 1000кВт.

Клиент: Бізнес-центр «Panorama»Виконані роботи: монтаж чиллера з тепловим насосом, опалення до 10С

Холодильна потужність 423кВт, теплова потужність 459кВт.

Клиент: ПРАТ Філіп Морріс УкраїнаВиконані роботи: встановлено новий компресор стисненого повітря.

Продуктивність 25140м3/ч, тиском 12кПа.

Клиент: ТОВ АТ БіофармВиконані роботи: поставка обладнання та монтаж системи вентиляції.

Холода 250кВт, повітрообмін 30000м3/год.

Клиент: ТОВ «Чугуївський м'ясокомбінат»Виконані роботи: монтаж систем вентиляції та кондиціонування ковбасного цеху.

Холодильна потужність 50кВт, повітрообмін 12200м3/год.

Клиент: ЗАТ «АСТРА»Виконані роботи: монтаж систем вентиляції цеху обробки і зберігання.

Обмін повітря: 3000м3/час, тепла 36кВт, холоду 13кВт.

Клиент: ТОВ «Завод «Енергостіл»Виконані роботи: монтаж системи охолодження трансформаторів.

Обмін повітря 52200м3/год, холоду 106кВт.

Клиент: ТОВ «ЮБС-промо»Виконані роботи: монтаж кліматичної системи для випробувальної камери.

Повітря 5680м3/год, зволоження 5,2л/год, холоду 12кВт.